User Ivča's Reviews

V bílém plášti review

09.12.2020 Verified purchase

Za mně dobrý !

Lékařské prostředí mě prostě baví a mám ráda české autory. Spojeno dohromady to u mě mělo úspěch. Povídky jsou krátké , líbivé, dobře se poslouchají díky skvělému přednesu. Prostřídat rozsáhlé romány krátkými povídkami, určitě nebylo na škodu.

Manuál zralé ženy review

09.12.2020 Verified purchase

Skvělá oddychovka, která polechtá vaši bránici

Halina Pawlovská, to je prostě přesně můj šálek kávy. Má to šmrnc, má to vtip, je v tom znát její osobitý šarm a inteligence. Pohodové čtení, při kterém si člověk odpočine a uvolní. Brzy by mohla by vyjít její novinka Zážitky z karantény, myslím, že to bude rovněž pecka :)

Lolita review

09.12.2020 Verified purchase

Dokonalý styl psaní, dějově žádná sláva

Kdo by v této knize hledal erotiku, bude zklamán. Příběh čtyřicátníka zamilovaného až do, podle mě, příliš mladé holky. Nicméně samotný děj nic moc, ale co mě úplně dostalo, byla autorova mistrná hra se slovy. Kvůli tomuto jsem u knihy vydržela až do konce. Tento styl psaní se hned tak nevidí a byl důvodem mého poměrně vysokého hodnocení. Podruhé ji ale nejspíš už poslouchat nebudu.

Deníček moderního fotra review

17.09.2020 Verified purchase

Skvělá knížka!

Chcete-li se hodně dobře bavit a trošku potrápit svojí bránici, pak toto je ta pravá volba. Kdo měl jednou potomka, ať nedávno či dávno, se od této knihy neodtrhne. Skvěla napsaná kniha, kterou interpretace Filipa Švarce zařadila mezi top nejlepší oddychovky, které jsem kdy četla. Doufám, že stejně se pobavím u dalších dílů :)

Jak jsem se zbláznila review

17.09.2020 Verified purchase

Čtivá oddychovka

Slasti i strasti života známé české herečky. Ivanka Devátá je sympatická dáma, jenž si umí udělat legraci i sama ze sebe. Knížka se mi velmi líbila, stejně jako autorčin smysl pro humor. Přeji paní Ivance hodně zdravíčka a těším se na další její knížky.

Než jsem tě poznala review

17.09.2020 Verified purchase

Úžasná kniha

Krásné čtení ! Dojemný, lidský příběh, který snad nikoho nemůže nechat chladným. Tato kniha se mi zaryla hluboko do srdce a každému ji doporučuji. Benefitem k jejímu obsahu je skvělé namluvení Evou Josefíkovou. Její podmanivý hlas mi ještě dlouho bude znít v uších.

Taková normální rodinka review

14.08.2020 Verified purchase

Ideální odstraňovač depresí a špatné nálady

Navzdory tomu, že filmovou podobu jsem viděla několikrát, kniha je 100x lepší 👌. Člověk se tam mnohokrát zasměje, a to i v případě, že mu předtím do smíchu moc nebylo. Geniálně napsaná kniha, navíc perfektně namluvená paní Terezou Bebarovou, kterou tímto pasují na svou nejoblíbenější dabérku 🌷.

Hvězdy nám nepřály review

22.08.2019 Verified purchase

Od této knihy nelze se odtrhnout

Skoro bych zařadila tuto knihu mezi četby povinné. Příběh dvou mladých, vážně nemocných lidí, kteří smíření s osudem, si užívají každého dne, který je jim dopřán ..... toto téma nemůže nechat nikoho chladným. Každý by si to měl přečíst, protože v každém tato kniha musí nechat nějaký otisk. Jedna z nejkrásnějších a nejemotivnější knih, co jsem měla možnost číst či poslouchat. Podmanivé hlasy Veroniky Kubařové a Matouše Rumla toto ještě více umocnily. Bravo, opravdu to byl silný zážitek !!!

A každé ráno je cesta domů delší a delší review

02.07.2019 Verified purchase

Dojemný příběh s dokonalou interpretací

Smutný, leč reálný příběh o odcházení, o lásce v rodině a o tom, že není-li na to člověk sám, je to všechno mnohem snesitelnější. Za mně moc hezký příběh a naprosto skvělá interpretace Pavla Nového.

Denik ostravaka review

13.06.2019 Verified purchase

Deník ostraváka - recept na špatnou náladu

Ostrava je moje srdeční záležitost a ani Deník ostraváka nezklamal. Stačí jen poslouchat, relaxovat a bavit se :). Ostravština na mě působí jako balzám na duši, můžu ji poslouchat znovu a znovu. Zatím jsem slyšela pouze tento díl, ale hned jdu na další. Takže za mě - DOPORUČUJI !!!