User Peter's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Anglická slovíčka - úroveň 1 pro začátečníky Rating

22.11.2018 Verified purchase

Technická angličtina review

22.11.2018 Verified purchase

Dobrý pomocník v odbornej komunikácií

Táto audio knižka milo prekvapila, naozaj vybraté slovné spojenia, ktoré sa v bežnej komunikácií nepoužívajú. Taktiež bolo príjemným zistením, že anglický text znie naozaj "anglicky" nie ako v niektorých audioknižkách, kde je značne skreslená výslovnosť (nečíta text, človek ktorého je daný jazyk rodným) a sú vhodné len na rozširenie a zoopakovanie slovnej zásoby. V tomto prípade naozaj audioknižka splňa aj možnosť overenia správnej výslovnosti a zároveň rozširuje znalosti a slovné spojenia používané v odbornej komunikácií. Príbeh je ťažko vymyslieť, preto nemá plný počet bodov, ale neznižuje to celkový dojem.

Mluvte jako profesionál Rating

22.11.2018 Verified purchase

Anglická slovíčka - úroveň 3 pro středně pokročilé Rating

20.08.2018 Verified purchase

Hebrejština - cestovní konverzace Rating

07.08.2018 Verified purchase

Anglická slovíčka - úroveň 4 pro pokročilé Rating

23.03.2018 Verified purchase

Manager Rating

23.03.2018 Verified purchase

Anglická slovíčka - úroveň 2 pro mírně pokročilé Rating

23.03.2018 Verified purchase

Mafia na Slovensku I. Rating

07.03.2018 Verified purchase

Do you speak business? Rating

07.03.2018 Verified purchase

Jak zdvojnásobit příjem review

29.11.2017 Verified purchase

Motivačná kniha

Výborný autor, v knižke sú zhrnuté myšlienky a návrhy konania pre pozitívnu motiváciu, aj keď ich človek pozná a používa je fajn si ich pripomenúť. Ešte o to je to lepšie ak sú v súlade s jeho filozofiou a len sa utvrdí o správnosti svojho konania. Na druhej strane mi vadia argumenty typu "americkí vedci v silicon valley zistili" ... :) hm možno aj, keď je to pravda, tak bulvár hodnotu tohto argumentu znehodnotil... . Inak výborná knižka odporúčam.

Angličtina - vlastnosti pro pokročilejší B1, B2 review

28.11.2017 Verified purchase

Precvičenie slovíčok

Výborná audioknížka na počúvanie, slovíčka sa pohodlne dostávajú do podvedomia a človek môže pri tom robiť niečo iné, napriek tomu sa intenzívne učí. Veľmi vhodná pre mierne pokročilých a zaneprázdnených alebo lenivých čítať :). Slovíčka použité v zrozumiteľných príkladových vetách, dobrá výslovnosť. Odporúčam.

Motivace review

13.10.2017 Verified purchase

Skúška motivácie už počas počúvania :)

Výborná motivačná kniha, vhodne spracovaná na počúvanie, použité v deji myšlienky a príbehy významných osobností ( spisovateľov, politikov, vedcov...) ako príklady k jednotlivým motivačným témam. V poslednej kapitole sú však len stroho zhrnuté výroky "slávnych" umocnené otrasným audio prejavom interpreta. Inak by som dal 5*. Možno ten prejav patrí k motivačnej teórií o prekonávaní prekážok a treba sa nad ním povzniesť, aby sa človek dostal k novým informáciám :).

Arabština - cestovní konverzace Rating

31.08.2017 Verified purchase

Anglická konverzace review

18.08.2017 Verified purchase

Bežná konverzácia

Spracované bežné konverzačné vety, s ktorými si rýchlo dokážete zapamätať lekcie a čo to sa naučiť :) . Výhodou je, že kedykoľvek to môže isť na pozadí doma, pri cestovaní a chvíľkach relaxu. Odporúčam tým, ktorý sa chcú naučiť aspoň niečo a nemajú chuť po celom dni ešte čítať knížku :).

Polská konverzace review

12.07.2017 Verified purchase

Skriptá super vec k audiojazykovemu kurzu

Poľsko je susedná krajina, ktorú človek navštevuje služobne alebo súkromne a hlavne sa jedná o slovanský jazyk, kde už človek bol presvedčený, že rozumie skoro všetko. Po prečítaní skrípt si pri niektorých foneticky naučených slovách pripadám ako v rubrike Hity Zdena z Popradu :) (písomnú formu k audioknihe veľmi oceňujem....škoda, že pri jazykových kurzoch nieje vždy k dispozícií )

Taliančina do ucha Rating

12.07.2017 Verified purchase

Němčina pro každého 1-7 review

12.07.2017 Verified purchase

Výborná učebnica

Výborná audioknižka pre začiatočníkov aj pokročilých. Výslovnosť interpretov výborná, vhodne použité príklady vo vetách. Deti sa učia od základov pre mňa je to fajn zopakovanie (ani by som neveril, čo všetko som pozabúdal :) ). V aute môže počúvať celá rodina a deti sa učia ani o tom nevedia.

Odporúčam

Německá konverzace na každý den review

12.07.2017 Verified purchase

Nemčina

Táto audio kniha je vhodná pre pokročilejších poslucháčov pre zopakovanie konverzácie bežných fráz, ako má byť správne ten slovosled ?:) Aký tam má byť správny člen?:) Prečo v tej nemčine majú veci iný rod ako u nás ?:))). Plnohodnotné vyplnenie času v aute.

Chorvatština - cestovní konverzace review

12.07.2017 Verified purchase

Rychlokurz na dovolenku :)

Výborná jazyková príprava na dovolenku v Chorvátska. Stačí dať do mp3 prehrávača v aute počas cesty pozorne počúvať a na konci kurzu človek zistí, že je už pri Slovenskom mori aj s vylepšenou chorvátštinou :)

Italština do ucha review

10.07.2017

Opakovanie slovíčiek

Celkom dobrá na počúvanie, zopakovanie a naučenie slovíčiek, taktiež je podrobne vysvetlená gramatika. Škoda, že konverzácia neobsahuje celé vetné spojenia, len slovíčka k danej téme, to by bolo úplne super ako užitočne využiť čas v aute :).