User Marie's Reviews

Mé cesty do hlubin mozku review

30.12.2020 Verified purchase

jednoduše poučné a zajímavé

Knihu jsem si koupila na doporučení a vůbec nelituji. Dozvěděla jsem se zde spoustu nových věcí, spousta informací na jednom místě a ještě velmi zajímavě vyprávěné. Knihu určitě doporučuji dál, přesně jak byla doporučena mě, stojí za poslechnutí.

Indigový svět review

30.12.2020 Verified purchase

Pomoz sám sobě

Kniha Indigový svět se mi moc líbila, je velmi pěkně a zajímavě namluvená. Rozhodně si zde každý najde něco zajímavého, poučného pro sebe. Jedna z knih, kde jsem použila záložky a ke které se rozhodně budu znovu a znovu vracet.

Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření review

06.07.2020 Verified purchase

každý si v ní něco najde

pěkně a poutavě namluvená kniha, pro mě aktuální téma a rozhodně jsem zde našla spoustu odpovědí na své otázky. Byla jsem na přednášce spisovatele a přesně jak s lehkostí a poutavostí vypráví, tak i píše.

The Village of Ghosts (EN) review

06.07.2020 Verified purchase

pro procvičení angličtiny

kniha se velmi dobře poslouchá, velice pěkná angličtina. Jsou zde velmi pěkně zvolené doplňující efekty. Rozhodně doporučuji i pro věčné začátečníky, zároveň mě pohltil i obsah knihy a plně vtáhl do děje.

Manželka mezi námi review

24.06.2020 Verified purchase

Manželka mezi námi

Moc pěkná knížka, pěkně načtená, pěkně zpracovaná, poslechla jsem jí jedním dechem. Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli to je kniha pro mě, ale to se brzo změnilo, příběh mě vtáhl velmi rychle. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jak vše skončí. Doporučuji!!!

Proč spíme review

24.04.2020 Verified purchase

Poučné

líbilo se mi zpracování knihy a vzájemná provázanost. Zjistila jsem co vše dělám špatně, ale občas jsem se i pochválila za disciplinovanost :)! Rozhodně doporučuji, je zde spousta věcí, které určitě vedou k větší spokojenosti a pohody v životě

Bílý tesák review

19.02.2020 Verified purchase

Bílý Tesák

Knihu poslouchal hlavně syn a já s ním, poutavý, velmi pěkně namluvený příběh. Četba z mládí :). Knihu by měl slyšet každý kluk školou povinný. Z mého pohledu klasika, která nikdy nezklame.

Do you speak business? review

04.02.2020 Verified purchase

Obchodní angličtina

velmi pěkně uspořádaná audio kniha, podle jednotlivých témat. Jsou zde velmi užitečné fráze, osobně mi hodně pomohly při několika jednáních. Není potřeba vymýšlet nic nového, žádné nové věty. Co se týče obchodní angličtiny, dostačující fráze.

Dalajlamova kočka a síla meditace review

04.02.2020 Verified purchase

Dalajlamova kočka pokračování

Kniha se věnuje hlouběji meditaci, zároveň ale není vynechán ani poutavý příběh. Je zde odpověď na mnoho životních otázek - kdo chce najít odpovědi, najde. Meditace na konci knihy je velmi pěkná - bez audio knihy by to nebylo ono.

Malý princ v nás review

18.01.2020 Verified purchase

Malý princ v nás osloví

Kniha Maly princ v nás je knihou s velkým K, moc krásné a vkusné vysvětlení knihy Malý princ, mnoho doplňujících informací a skutečností, které asi většinou čtenářům Malého prince unikají.

Doporučuji

Dalajlamova kočka review

14.01.2020 Verified purchase

Dalajlamova kočka

Knihu mám doma už asi 2 roky a nikdy jsem se k ní nedostala, audioknihu jsem poslechla téměř jedním dechem. Zajímavě podané, srozumitelné a hlavně - poučné. Pro někoho jen příběh kočky, pro někoho hluboké myšlenky. Za mě oboje - děkuji.

Technická angličtina review

09.01.2020 Verified purchase

Technická angličtina

Kniha mi velmi pomáhá při učení nových slovíček v jazyku, který je pro mě částečně nový. Pracuji v technickém oboru a většina slovíček z této knihy jsou přesně ta, která se běžně na jednáních používají. Velmi pěkně zpracované, doporučuji.

Německá slovíčka B2-C1 review

09.01.2020 Verified purchase

Němčina pro pokročilé

Kniha nezklamala, velmi pěkně zpracovaná, tématicky. Oceňuji pěknou výslovnost, němčina mě živí a i přesto je zde spousta slovíček, které jsem slyšela, ale nevěděla přesný význam. Jazyk se umím učit jen z praxe, ne z knih - posloucháním, tohle je přesně ono. doporučuji.

Jak uzavírat nové obchody review

03.01.2020 Verified purchase

pro všechny obchodníky

v této oblasti se pohybuji už dost dlouho, hodně rad a doporučení jsem již znala z praxe, přesto náhled autora na jednotlivé situace mě velmi zaujal a spoustu věcí jsem pochopila i v jiných souvislostech.

Jak prokouknout druhé lidi review

20.12.2019 Verified purchase

příručka pro život

Tato kniha je moc poučná a zajímavá, určitě pomůže v mnoha situacích a díky ní mnoho věcí pochopíte. Návody jsem ihned vyzkoušela v praxi a opravdu fungují.

Malý princ review

05.12.2019 Verified purchase

Malý Princ nikdy nezklame

velmi pěkně zpracované, pěkně se poslouchá :), moc se mi líbilo, ale je potřeba mít představu o obrázcích z knihy pro doplnění textu. Velmi doporučuji