User Mari's Reviews

Zápisník alkoholičky review

01.01.2021 Verified purchase

Skutočné...zo života

Toto je skutočný príbeh. Dúfam, že sa ďalší život autorky bude napĺňať už len pozitívnymi zážitkami. Miestami sa mi to ťažko počúvalo a priznám sa, že by som to nechcela zažiť. Držím autorke palce aj s ďalšími projektami, na ktorých pracuje.

Anne ze Zeleného domu review

15.07.2020 Verified purchase

Moja obľúbená

Milujem Annin príbeh a bola som zvedavá na audiopodobu. Bola výborná. Ďakujem interprétke, počúvalo sa to samo, až som bola sklamaná, že je už koniec. Veľmi krásny príbeh.

Krv prvorodených review

13.04.2020 Verified purchase

Veľmi dobré spojenie príbehu s rozprávačom

Mala som dve veľké očakávania, prvá audiokniha od Juraja Červenáka a prvý posluch od Mareka Geišberga. Príbeh bol naozaj napínavý s prekvapivým záverom. Keďže audioknihy počúvam len pri behu, tu som zámerne predlžovala odbehnuté trasy. A Marekovi chcem tiež zablahoželať, aj keď som si zo začiatku zvykala (nie je to mnou veľmi napočúvaný Marián Geišberg)... ale veľmi sa mi páčilo ako dokázal hlasom zahrať každú postavu, v priebehu deja som už vedela za koho hovorí, aj keď postava nebola hneď ozrejmená. Nebudem váhať pri ďalšej voľbe, ani pri spojení Červenák- Geišberg.

Cela číslo 17 Rating

16.03.2020 Verified purchase

Dalajlamova kočka review

17.08.2019 Verified purchase

Nádherná kniha

Je to iný pohľad na Dalajlamu a jeho okolie, na budhizmus, na ľudí a na život... z pohľadu mačky je to zrazu z iného súdka. Veľmi pekná kniha. Určite sa oplatí vypočuť si tento príbeh a idem sa vrhnúť aj na jej voľné pokračovanie.

Emil Běžec review

02.12.2018 Verified purchase

Takí sa rodia raz za 100 rokov

Úžasný životný príbeh jedného z hrdinov ľahkej atletiky. Toľko vôle, sebazaprenia a disciplíny v jednom človeku, až sa tomu nechce veriť. Je to silný a motivujúci príbeh. Čo všetko človek dokáže, keď chce...

Mrtví v Badger’s Drift review

22.10.2018 Verified purchase

Toto je moja srdcovka

Vrazdy v Midsomeru su moja srdcovka. A ked som videla, ze je to spracovane aj audioknizne, bez vahania som po tom siahla. Musim uznat, ze interpretacia je skvela. Zo zaciatku som sa Trochu stracala v mnozstve postav (anglickych mien), ale take su midsomery. Bol to zazitok, napinave do poslednej vety.

Roden24 review

15.10.2018 Verified purchase

Veľmi pôsobivé

Tak toto sa naozaj oplatí, je to krátky príbeh, ale veľmi zaujímavý nápad. Po dočítaní som opäť spokojnejšia, že žijeme v tomto svete. A intrepretácia je úžasná. Ak narazím ešte na knihu, ktorú nahovorila Elena Podzámska, určite nezaváham😁

Cigaretka na dva ťahy review

06.06.2018 Verified purchase

Skvelá od začiatku do konca

Vynikajúce. Keďže s audioknihami chodím behať, nevedela som sa dočkať nasledujúceho tréningu. Kombinácia napínavého deja a perfektnej interpretácie umelca ani nemohla dopadnúť lepšie. Už sa teším na ďalšie.

Jedz a behaj Rating

20.03.2018 Verified purchase