User Selfinka's Reviews

Nejkrásnější dárek review

14.01.2021 Verified purchase

Jak si přivodit vánoční depresi

Poslech:

Velmi se mi líbilo střídání interpretů mezi různými povídkami. Bylo to skoro autentické, jako že se jedná o sbírku několika autorů. Stejně tak hudební předěly pěkně oddělují různé pasáže i povídky samotné. Interpreti se příjemně poslouchají.

Příběh:

Za mě teda spíš "Nejdepresivnější Vánoce". Většina povídek se nese v pochmurném duchu, smutný příběh hlavního hrdiny, tragédie v rodině.

Pro mě to tedy nebylo to pravé vánoční "počtení", kterým si přivodím vánoční atmosféru, plnou klidu, vůní a štěstí.

Povídky, které se mi líbily (a nebyly tak moc depresivní): Máršmeloun pro Rachel, Okamžik v čase, Nejdelší noc v roce

Vnučka čaroděje Modromíra - Čertovský minipříběh review

27.12.2020 Verified purchase

Mikulášská výprava s Eli a Vlkem

Krátký příběh o jedné mikulášské výpravě.

Dějovou linku má hezkou, příběh je milý a pro malé posluchače srozumitelný, nejmenším se bude líbit. Na začátku nás seznámí s postavami, aby i ti, kteří neznají hlavní příběh, věděli o kom pohádka je. Jen některé části průběhu mi přišly nelogické, ale celkovému porozumění příběhu to nevadilo. Pěkně načtené, interpret má příjemný hlas. Pěkné hudební předěly mezi pasážemi.

Ages 0 - 3 Ages 4 - 6 Short fairy tales

Na volné noze - Speciál review

26.05.2020 Verified purchase

Korontena

Musím přiznat, že to bylo příjemné poslouchání, ač nejsem úplně z podnikatelského oboru. Líbilo že mi širokopestré propojení různých oborů a náhledu jejich protagonistů na koronavirovou situaci.

Jedná se o krátké příspěvky různých kusů napříč celou škálou oborů. Každý vyjadřuje svůj postoj k "aktuální" situaci. Prostě svoje know-how, jak se z té koronakrize nezbláznit.

Celým krátkým příspěvkem provází příjemný hlas Martina Vlčka.

Kirké review

14.04.2020 Verified purchase

Řecké báje a mýty trochu jinak

Pokud vás někdy zajímalo co dalšího se skrývá za bajnými příběhy z řecké mytologie, tato kniha je přesně pro vás. Příběh nás provádí nesmrtelný životem Kirké, jejím osudem a důležitými epizodami v jejím životě.

Přednes interpreta je pěkný, sedí k hlasů Kirké. Na mě tam bylo málo dobrodružství, ale celkově byla kniha dobrá.

On-line ZOO review

09.04.2020 Verified purchase

Zvířátka čelí nebezpečí internetu

Velmi milá audioknihy pro předškolní děti a mladší školáky. Vysvětluje nástrahy internetu prostřednictvím zoologické zahrady. Příjemný poslech, doplněny o autentické zvuky Zoo.

Černobílé prázdniny review

04.04.2020

Prázdniny v lese

Velmi pěkná audioknížka. S dětmi (3-6 let) jsme si pouštěli před spaním. Díky skvělému podání Ondřeje Rychlého jsme se cítili, jako bychom s Honzíkem jeho příběhy také prožívali. Velké plus je i hudební předěl mezi jednotlivými kapitolami. SUPER!

Jedna želva za druhou review

26.03.2020 Verified purchase

Moje audioknižní poprvé

To, že John Green je legenda a jeho knihy vás dostanou do kolen vždycky, už víme. Želvy musím, co se příběhu týče, pochválit, opravdu super. Příběh se mi dostal do hlavy, skoro jsem si myslela, že je můj vlastní. A určitě k tomu přispěl i výkon Evy, její příjemný hlas se krásně poslouchal a příběhu dodal další rozměr. Taky jsem ocenila hudební pauzy mezi kapitolami. Skvělé, určitě doporučuji.