User Petra's Reviews

Drasticky děsivý Dexter review

21.08.2020 Verified purchase

Z knihy nejsem moc nadšená

Asi každý zná Dexterův příběh, seriál byl skvělý, ale kniha mě nijak zvlášť nezaujala. Možná právě proto, že jsem už před poslechem věděla, do čeho jdu. Skvělý přednes pana Procházky ale knihu učinil poslechovější. Pro někoho kdo nezná, to bude kniha zajímavá.

Rudý kapitán review

21.08.2020 Verified purchase

Skvělá změna

Tohle mě bavilo! Kniha je bezesporu jeden z nejlepších "úniků" od severských detektivek. Zajímavý, poutavý příběh, který se odehrává v naší domovině. Určitě vyhledám další tituly od tohoto autora a s nadšením si je poslechnu. Určitě můžu doporučit.

Hovor se smrtí review

16.06.2020 Verified purchase

Chris Carter se toho nebojí

Drsné? Možná... Autor rozhodně umí upoutat pozornost. Děj je to promyšlený, detektiv je sympaťák, postavy jsou zajímavé, barvitě popsané, má to dobrou zapletku, má to spád... Co dodat? Tahle knížka stojí soprocentně za poslech...

Motiv X review

16.06.2020 Verified purchase

Napínavé a trhující

Opět výborně napsané a hlavně skvělý přednes Pavla Soukupa. Děj strhující a napínavý, velmi dobře promyšlené. Závěr knihy překvapující a nervy napínající. Nemůžu se dočkat, pravděpodobně, závěrečného dílu.

Nesmírný review

16.06.2020 Verified purchase

Z příběhu nejsem moc nadšená

Zatím žádná z Olsenových knih neunikla mé pozornosti, ale tato se mi zdá nejslabší. Nějak mě to nevtáhlo, takže má pozornost často utíkala jiným směrem. Zkusím tomu dát ještě příležitost.

Žena mého života review

16.06.2020 Verified purchase

Výborný přednes pana Bareše

Tim Weaver patří dlouhodobě mezi mé oblíbené spisovatele, a další jeho kniha mě v tom jen utvrdila. Zajímavý, chytlavý a napínavý příběh, ve kterém není nouze o dějové zvraty. Rozhodně stojí za poslech.

Osmnáct pod nulou review

03.03.2020 Verified purchase

Skvěle se to poslouchalo

Druhá knížka od tohoto autora a zase skvělá. Těším se na další. Vypadá to, že Ahnhem nebude šlápnutí vedle. A opět naprosto skvělý přednes pana Soukupa. Tohle mě zase hodně bavilo...

Selfies review

03.03.2020 Verified purchase

Klasický Olsen

Kdo zná Olsena, tak asi nebude překvapen. Standardně (u sebe) řadím tohoto spisovatele mezi špičku. Už jsem sice četla, nebo poslouchala lepší kousky o něho, ale i tak to rozhodně stojí za poslech...

Oběť bez tváře review

03.03.2020 Verified purchase

Velké překvapení

Tak tohle mě moc bavilo. Autora jsem neznala, takže to byla velká neznámá, ale bylo to skvělé. A přednes pana Soukupa ten příběh ještě víc vyšperkoval. Určitě doporučuji!

Jáma review

25.01.2020 Verified purchase

Neurazí, nenadchne...

Jak už nadpis hodnocení napovídá, příběh neurazí ani nenadchne. Po přečtení Kříďáka jsem čekala víc. Příběh je zdlouhavý a chvílema nudný. Oproti tomu přednes pana Fridricha je výborný...

Kanibal z Nine Elms review

25.01.2020 Verified purchase

Spokojenost

Pecka! Robert opět nezklamal a přednes pana Stránského příběh ještě podtrhl. Těším se na další příběh z této série! Maximální spokojenost a můžu jen doporučit.

Kříďák review

30.12.2019 Verified purchase

Dobře se to poslouchalo

Tohle mě bavilo. Příběh je napínavý od začátku do konce. Chvíli máte pocit, že víte kdo za tím je, ale po chvíli je vše zase jinak. A ten konec? Kniha byla velice příjemným překvapením. Rozhodně doporučuji a těším se na další :)

Sběratel motýlů review

30.12.2019 Verified purchase

Překvapující

Příběh je to velice zvláštní, myšleno v dobrém. Napínavé, s dávkou morbidity a zvrácenosti, má to spád. Kniha se mi líbila a s přednesem pana Hofmana jsem spokojená. Určitě doporučuji.

Loutkář review

30.12.2019 Verified purchase

Hadrový panák vede

Příběh je to napínavý, ale Hadrový panák nasadil laťku vysoko. Loutkář, i když se s tím pral statečně, je dle mého názoru slabší. Po přečtení prvního dílu jsem asi čekala víc. Nicméně určitě stojí za poslech...