User Natália's Reviews

Svět bez stížností review

20.08.2019 Verified purchase

Nadchlo mě to

Každý den poslouchám knihu v autě cestou do práce a vnímám, jak se do práce víc těším, jak jsem pozitivnější a přestávám si stěžovat. Nápad s náramkem je vynikajíci a stojí za to pracovat na šťastnějším já, v čem mi kniha neuvěřitelně pomohla. Hodně se mi líbí p. Staněk, který knihu namluvil. Hudobné vsuvky mi podtrhují to, co je důležité a víc si to zapamatuji. Hodně lepší verze je audiokniha, jako samotná kniha. Neprožívala jsem to tak při čtení, jako při poslechu.

Nehanebné neviniatko review

09.02.2019 Verified purchase

Němčina pro každého 1 review

09.02.2019 Verified purchase

Perfektní pro začátečníky

Velice příjemný poslech, koupila jsem já jako pokročilý pro manžela úplného začátečníka. Pouští si v autě a už začínáme mluvit. Jsou namluvené celé věty. Začíná to úplnými základy a líbí se mi docela bohatá slovní zásoba. Dobré investované penízky.

Největší zdroje a zloději vaší energie review

22.10.2017 Verified purchase

Skvělá motivace

Po poslechnutí knihy jsem si v mnohých věcech začala uvědomovat, jak plýtvám časem a hlavně svoji energií. Hodně se mi to začalo vyplácet, protože už z práce nechodím tak unavená a ještě toho i doma hodně stihnu. Knihu poslouchám často opakovaně v autě. Motivace a opakování nikdy není dost.

Prodejce 21. století - poradce a přítel review

22.10.2017 Verified purchase

Obvyklý Miller

Od Millera jsem si jednorázově nakoupila víc audioknih, a poslouchala je postupně. Věci se hodně opakují, vždy je téma jiná, ale myšlenky jako přes kopírák. Doporučuji tak jednu, dvě, pak je to už jenom ohraná písnička. Jinak velmi dobrá motivace.

Systém šesti nádob review

22.10.2017 Verified purchase

Tohle jsem měla vědět před lety

I teď ale není pozdě, začla jsem podle návodu šesti nádob s financemi před 1 a půl rokem, takže recenzi píšu až po aplikování do praxe a už teď je vidět výsledky. Řeknu vám, že díky tomu se začínám cítit víc slobodná. Víc o penězích přemýšlím v tom správném slova smyslu. Doporučuji naučit i děti. Poděkují vám.

Tajemství úspěšné komunikace Rating

22.10.2017 Verified purchase

Perfektný prvý dojem - 3 sekundy rozhodnú review

22.10.2017 Verified purchase

Prodaj ví o čem mluví

Martina Prodaja jsem zažila i naživo, ale mám dojem, že kniha je lepší. Praktické rady, které mi pomohly si hodně věcí uvědomit. Hodně věcí už jsem slyšela, ale v Martinovo podaní se zas na věci dívám jinak. Doporučuji.

Cesta pravého muže Rating

23.05.2017 Verified purchase

Superkoučink Rating

22.05.2017 Verified purchase

Zbraně vlivu review

22.05.2017 Verified purchase

Najlepší kniha pro jednání s lidmi

Byla jsem mile překvapena, jak jednoduše autor shrnul problematiku od prvního dojmu po budování vztahů, udržování vztahů, a to pracovních i osobních. Sama jsem si uvědomila, kolik chyb jsem dělala, a jak často jsem atakována manipulací. Naučíte se, jak se bránit a jak jednoduše říkat ne. Velmi příjemný poslech, doporučuji poslouchat opakovaně, aby to tzv. došlo až pod kožu.

Hubnutí bez diet a cvičení review

08.04.2017 Verified purchase

Zhrnutí, co už víme

Hezké rady, má to spád, nic nového pod sluncem. V pár věcech nesouhlasím, ale to je asi vžy, když je téma tak hodně probíraná. Namotivuje. Doporučuji.

Čtyřhodinový pracovní týden review

08.02.2017 Verified purchase

Změní vám náhled na pracovní život

Po vyslechnutí jsem si uvědomila, co mi bránilo v pracovním životě dosahovat výsledků, jaké jsem očekávala. Pracovala jsem tvrdě a ne chytře, a to mi změnilo pohled na můj pracovní život. Velmi efektivní nástroj osobního rozvoje. Doporučuji.

Víte, s kým jednáte? A víte, jak s ním máte jednat? Rating

07.09.2016 Verified purchase

Konec prokrastinace review

12.05.2016 Verified purchase

Najlepšia kniha na tuto temu

V knihe ma prekvapilo mnoho veci, vyvrátila moje doterajšie pochybnosti o sebe, prečo sa človek zameraný na ciele často dostáva do depresie, naučilo ma to, ako si vytvorit flow:-) fantastické spracovanie, mam dojem, že na tuto temu sa všetci možu od pána autora učit. Presné nástroje, ako prestat, nielen teoreticke blabla, ako sme často zvyknutí. Paráda, odporúčam!

Sila prítomného okamihu Rating

17.04.2016 Verified purchase

Motivace Rating

28.03.2016 Verified purchase

Mluvte jako profesionál review

28.03.2016 Verified purchase

perfektná príručka pre školitelov

V audioknihe som sa dozvedela odpovede na otázky, ako prednášat, aby som zaujala velku cast publika a aby som zo svojho publika urobila svojich opravdových a nadšených fanúšikov. Po školeniach za mnou ludia chodia, ako sa im páči moj prejav.

Dokonalý lídr review

28.03.2016 Verified purchase

název je trefny

Kniha ukazuje, ako veľmi sú podstatné maličkosti, ako sa správať k svojmu tímu, akým sposobom vzbudit v ľuďoch víziu, aby spolu s vami pracovali na spoločnom cieli. Hovorí tiež o tom, ako sa pracuje v tíme a ako vyberat zamestnancov. Špecifikuje i vlastnosti lídra a všetko opisuje pútavým a stručným sposobom.

Jak být skvělým vůdcem a předběhnout konkurenci Rating

28.03.2016 Verified purchase

Jak zhubnout, být zdravý a plný energie po celý život Rating

28.03.2016 Verified purchase

Klíče k vysoké efektivitě a produktivitě Rating

28.03.2016 Verified purchase

Vychováváme děti a rosteme s nimi review

28.03.2016 Verified purchase

zmeni vam zivot

Kniha sa v určitých pasažach pre rodiča počuva tažko, presne, ako keď počujete pravdu a nie úplne príjemnú. Otvorila mi v častých momentoch oči, akým sposobom vlastne kazim svoj vztah s dcerou, ale i ako to zvladnut nabuduce lepšie. Dakujem:-)

Úspěch, to jsou cíle, zbytek jsou jen komentáře review

28.03.2016 Verified purchase

Stojí za to!

Absolútne motivačná audiokniha! Stiahne vás tak, že máte pocit, že máte krídla, a chcete íst hneď plnit svoje ciele!Je to celkové zhrnutie všetkého, čo je o cieľoch známe. Príjemné počúvanie, interpret vás svojím hlasom i ukľudňuje. Vrelo odporúčam!

Jak prokouknout druhé lidi review

31.08.2015 Verified purchase

staneš sa odborníkom

Každý, kto sa zaujíma o psychológiu, obchod, reč tela, je to pre neho povinný posluch. Veľmi pútavá kniha, popretkávaná chytľavými príbehmi, ktoré vás nútia sa zamyslieť nad rečou tela a vďaka nim si jednoducho princípy zapamätáte. Odporúčam.