User Eva's Reviews

Navždy plynule review

28.12.2020 Verified purchase

Motivující kniha s příběhem

Pokud se jako já točíte kolem angličtiny už pěkných pár let a přijde Vám, že se nikam neposouváte a potřebujete nakopnout, tak je tato kniha ten správný hnací motor. Skvěle se poslouchá, obsahuje spoustu tipů a příběh je také poutavý.

Arnošt Lustig - Osudy review

28.12.2020 Verified purchase

Dechberoucí životní příběh

Poutavý, místy smutný ale opravdu dechberoucí příběh. To, že byla kniha namluvena přímo autorem ji dodává na síle a věrohodnosti. Je až neuvěřitelné s jakou lehkostí autor o svém životním osudu mluví. Knihu jsem poslechla jedním dechem.

Steve Jobs review

28.12.2020 Verified purchase

Zajímavé nahlédnutí do života génia

Velmi poutavé poslouchání a skvěle namluveno. Opravdu zajímavé jak jdou někteří lidé přes mrtvoly aniž by si to plně uvědomovali. Velmi poutavý příběh o tom, jak to vlastně s Apple bylo.

Než jsem tě poznala review

23.06.2020 Verified purchase

Příjemná oddechovka k poslechu

Příjemný poslech před spaním či při řízení. Hezký příběh s nádechem vtipu a romantiky. Upřímně mě tolik nezaujala interpretace ale jedná se o subjektivní názor. :)

Dopisy, které nikdo nečetl review

04.06.2020 Verified purchase

Dechberoucí příběh lásky

Nádherný a poutavý příběh, který Vás nutí poslouchat dál a dál. Božsky namluvená audiokniha. Doporučuji čaj, kapesníčky, klid a jen se nechat vtáhnout do děje. Ač je to velmi smutný příběh, tak je vlastně krásný.

Mnich, který prodal své ferrari review

05.05.2020 Verified purchase

Kniha splnila to, co ostatní slibovali.

O knize jsem slyšela již mnohokrát ale stále jsem její koupi odkládala. Poté, co jsem ji zahlédla tady a po ukázce, jsem ji konečně zakoupila. Musím říct, že kniha naprosto předčila mé očekávání. Hlas pana Dvořáka je famózní a obsah knihy nadčasový, poučný a velmi inspirativní. Knihu by si měl přečíst/poslechnout každý, komu není jeho život lhostejný. Nádherný příběh, který mě donutil se zamyslet.

Jak na sítě review

01.04.2020 Verified purchase

Doporučení nelhaly

Opravdu velmi přínosná kniha i pro naprostého laika. Pokud se sítěmi začínáte, je to ta správná kniha pro Vás. Věřím, že je ale velkým přínosem pro všechny, které tato tématika zajímá. Poutavé, chytré a inspirující. Navíc hlas Terezy Dočkalové je báječný.