User Aknel's Reviews

Vraždy v kruhu: Muž na dně Rating

08.02.2021 Verified purchase

Dívka ve vlaku Rating

18.11.2020 Verified purchase

Hotýlek review

19.10.2020 Verified purchase

Opět super

Asi se budu opakovat, ale opět musím potvrdit, že Alena Mornštajnová je skvělá autorka. Úžasný příběh několika generací jedné rodiny. Příběh velmi poutavý a nedá se od něj odtrhnout,vlastně to já nemohu od žádné knihy této autorky. Interpretace super.

Slepá mapa review

19.10.2020 Verified purchase

Opět super

Poslouchala jsem jedním dechem. Co napsat, krásně popsaná sága jedné rodiny, je to kniha hlavně o vztazích a době, ve které se příběh odehrává. Krásná technika psaní, moc zajímavý děj. Jen je mi líto, že nejsou další knihy od autorky. Myslím, že každý čtenář si musí uvědomit jak těžká doby byla a jak se máme dobře. To je asi hlavní poslání knihy, pochopení doby a připomenutí , čeho byla STB schopna. Musím říct, že knihy od této autorky jsou skvělé a fakt je hltam jedním dechem.

Interpretace opět super.

Tiché roky review

19.10.2020 Verified purchase

Opět super

Mám moc ráda detektivky, ale knížky od Aleny Mornštajnové jsou výjimka. Opravdu nádherný příběh, zajímavé rodinné vztahy. Nemohla jsem se od poslouchání odtrhnout a opět překvapivý konec. Opravdu klobouk dolů před spisovatelským uměním paní Mornštajnové.

Interpretace byla super.

Nevítaný host review

19.10.2020 Verified purchase

Opět super

Úžasný, napínavý příběh. Vůbec jsem se nemohla od audioknihy odtrhnout. Velmi překvapivý konec, tedy alespoň pro mne. Jednotlivé postavy skvěle popsané a nebyl vůbec problém se v nich orientovat. Audiokniha byla opravdu super a moc se mi líbila. Interpretace super.

Zmizelá / Gone Girl Rating

19.10.2020 Verified purchase

Svědkyně obžaloby a další povídky Rating

19.10.2020 Verified purchase

Osamělý mrtvý muž Rating

19.10.2020 Verified purchase

Hana review

04.08.2020 Verified purchase

Zatím nejlepší audiokniha

Úžasný příběh a skvělá interpretace. Vůbec jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. Trošku mi vadila hudba mezi jednotlivými kapitolami, ale to je opravdu jen detail. Hltala jsem každé slovo a ani vteřinu se nenudil. Opravdu moc doporučuji.

Netopýr review

17.01.2020 Verified purchase

Super!!!

Audiokniha byla super. Interpretace Hynka Čermáka úžasná. Možná jen ty hudební předěly trochu rušily, že začátku jsem se i lekla, ale časem jsem si zvykla. Určitě to není poslední audiokniha od tohoto autora, těším se na další.