User Renata's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Tři kamarádi Rating

10.12.2020 Verified purchase

Nultá hodina Rating

10.12.2020 Verified purchase

Zlomené duše review

08.11.2020 Verified purchase

Duchařská detektivka

Pěkný příběh, americká detektivka s duchařskými prvky. Líbilo se mi jak prostředí audioknihy z internátní poválečné americké dívčí školy tak současnost. Dvě dějové linky, dvě vyšetřování, která se nakonec protnou. Interpretace vynikající, spíše poklidná, poslech bych řadila k těm méně náročný a oddechovým, doporučuji.

Zrcadlový muž Rating

03.11.2020 Verified purchase

Noční lov Rating

03.11.2020 Verified purchase

Pod rouškou noci Rating

27.10.2020 Verified purchase

Okno smrti Rating

27.10.2020 Verified purchase

Nevítaný host review

22.10.2020 Verified purchase

Dobrá detektivka

U této audioknihy se shodnu s ostatními recenzenty, že Jeden z nás od téže autorky byl lepší. Toto bylo dobré, ale pasáže uvnitř hotelu se někdy příliš vlekly a jakoby se točily stále dokola. Interpretace mi přišla skvělá, závěr jsem tušila ale v zásadě jde o dobrou detektivku.

Modern Domestic

Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepřů) review

22.10.2020 Verified purchase

Klasické a pěkně zpracované

Znám tyto pohádky z dětství. Jde o klasické pohádky se vším všudy - Smolíčka Pacholíčka chtějí jeskyňky zabít, říznou ho do prstu a podobně (nicméně ruce a nohy se tu nesekají jako u Erbena). Co do interpretace je to soubor různých druhů podání - četba, dramatizace a veršované vyprávění. Jednou s hudbou a zvuky, jednou uplně v tichu. Atmosféru jsem vnímala nyní stejnou, jako když jsem byla dítě. Syn ani nedutal. Doporučuji pokud Vám klasické pohádky nevadí.

Ages 4 - 6

Čarovné pohádky Rating

22.10.2020 Verified purchase

Buddhovy pohádky review

22.10.2020 Verified purchase

Zvláštní

Asi jsem k těmto pohádkám ještě nedozrála, ale nenašla jsem v nich příliš zalíbení. Čekala jsem mírumilovnou východní fylozofii, ale pohádky na mě působily moc přísným dojmem. Syna nezaujali vůbec. Možná je na vině i přednes paní Hrzánové. Jako herečku ji zbožňuji, jako interpetka těchto pohádek na mě působí velmi přísně a moralisticky.

Ages 4 - 6 Ages 6 - 8 Short fairy tales

Nestydaté plavky review

22.10.2020 Verified purchase

Pohodová Amerika 50.let

Cadillac, pin-up girls, zábava, hudba, slunce, humor, nadsázka a business s plavkama! Tak by se dala shrnout heslovitě tato audiokniha. Nenáročné, milé a vtipné poslouchání o jednom americkém snu. Doporučuji.

Hriech náš každodenný Rating

22.10.2020 Verified purchase

Terapia review

22.10.2020 Verified purchase

Psycho v psychoterapii

Tak toto byl fičák. Jízda v mysli chorého tolika směry, že člověk chvíli pochybuje i o svém vlastním duševním zdraví! Pátrání po dítěti zase drásalo mou rodičovskou roli. No nebyl to úplně lehký poslech. Možná mě to i trochu poznamenalo - a to je asi dobrá vizitka pro autora! Asi si zajdu na terapii, jeden nikdy neví :)

Za mě super, interpetace taky skvělá.

Psychological Domestic Well-rounded characters

Nezvestná review

22.10.2020 Verified purchase

Výborná

Tato audiokniha nepatří k těm drsným, nenajdete v ní žádné hrůzné popisy vražd a mrtvol. Přesto je velmi napínavá. Odehrává se především v Americe a přesto to není "americké". Tedy v tom "patos" a "the show must go on" slova smyslu. Naopak. Detektivní zápletka se točí kolem rodinných vztahů a až na to napětí a mrazení je to taková příjemná detektivní oddechovka. Zanechala velmi silný dojem a dlouho jsme o ní přemýšlela.

Audiokniha je velmi sugestivně namluvená. Je to má první zkušenost se slovesky namluvenou audioknihou a i když jsem se tomu dlouho bránila, protože jsem myslela, že mi díky slovenštině bude něco unikat, byla naprosto srozumitelná. Navíc hlas paní Dzurikové byl velmi sametový, hloubš posazený, uplný balzám. Doporučuji!

Domestic Well-rounded characters

Katarze Rating

07.10.2020 Verified purchase

Já, Poutník Rating

07.10.2020 Verified purchase

Úzkosti a jejich lidé Rating

01.09.2020 Verified purchase

Oběť bez tváře review

07.08.2020 Verified purchase

Drsné, severské

Je to drsné, je to akční a je to severské. Žádný čajíček. Na někoho už možná moc, mě se to líbí. Detektiv se svými problémy, nepříznivá krajina, pachatel bez špetky citu, jedna mrtvola za druhou. Pro mě skvělý útěk a mrazivý z reality. Doporučuji.

Northern Crime Explicit scenes

Jeden z nás review

07.08.2020 Verified purchase

Napínavá vztahová detektivka

U této audioknihy jsem se nebála, jako u jiných thrillerů. Její atmosféra není nijak hrůzostrašná, jak jsem poslední dobou zvyklá. Přesto to byl super zážitek. Příběh takový, že máte pocit, že se může dít ve vedlejším městě. Napínavé to bylo, poslechla jsem za dva dny. Děj se svižně žene dopředu. Vlastně jsem si několikrát vzpomněla na Sedmilhářky - prostředí této audioknihy, partnerské a rodinné problémy mi je velmi připomínaly. Díky za super zážitek.

Psychological Domestic Well-rounded characters

Mach a Šebestová (komplet) review

07.08.2020 Verified purchase

Klasika

Tato dětská audiokniha je stará známá klasika. Její největší předností je přednes Petra Nárožného. Excelentní! Sice už utržené sluchátko ztratilo své kouzlo v dnešní době mobilů, přesto příběhy, kde se cestuje v časoprostoru jsou pro děti stále zábavné. Trochu mi vadí promítnutý komunismus, ale co se dá dělat. Na druhou stranu, taková doba byla a alespoň je s dětmi prostor na diskuzi.

Ages 4 - 6 Ages 6 - 8 Short fairy tales

Paganiniho smlouva review

31.07.2020 Verified purchase

Severské

Když se řekne severské krimi, vybavím si z autorů Jo Nesba a dvojci Lars Kepler. Oboje severské a přesto rozdílné. Kepler je v Paganinim jaksi víc přímý. V příbehu není moc pocitů, ty si tvoří posluchač sám a jsou spíš mrazivé, děsivé, někdy i hnusné :) Vše je naservirované bez obalu. V thrilleru najdete kruté násilí, temnou minulost, vyšetřovatele se svými problémy, drsnou krajinu či hluboké moře. Já to mám ráda, i když doufám, že podobné příběhy se nedějí. Když máte chuť na nervy drásající kruté dobrodružství a chcete si lámat hlavu nad záhadou, sáhněte po tomto thrilleru. Doporučuji

Northern Crime Explicit scenes Unexpected twist

Cizinec review

31.07.2020 Verified purchase

Napínavé

Jsem ráda, že jsem si poslechla zase něco nového. Od H.Cobena je to první kniha, kterou jsem poslouchala a moc mě bavilo vykreslené napětí. Příběh je hlavně zpočátku dost tajemný a vůbec netušíte, kam se bude ubírat. Vyprávění z pohledu mladého cynického otce bylo osvěžující. Závěr byl nečekaný. A přesto, že to nebyla selanka, nebyly ani žádné hrůzné vraždy a násílí. A to mi sedělo, protože jsem si potřebovala odpočinout od severských detektivek. Doporučuji.

Psychological Well-rounded characters

Klbko zmijí Rating

31.07.2020 Verified purchase

Nenech to být Rating

30.07.2020 Verified purchase

Dobrá znamení review

14.07.2020 Verified purchase

Boží

Moje první zkušenost s pány Pratchettem a Gaimanem a skvělá volba. Recenze nelhaly, bavila jsem se od začátku do konce. Tenhle styl humoru mi sedí! Naprosto doporučuji jako oddech od krvavých detektivek (které miluju, ale někdy je té krve moc:).

Humor

Puls review

19.05.2020 Verified purchase

Francis je pojem

Francis je pojem, a syn Felix ve stopách svého otce mu dělá čest. Takže příběh je výborný, dostihové prostředí, tak trochu podivná hlavní hrdinka. I když žena, vykazuje stejné rysy, jako všichni ti bývalí žokejové, či žurnalisti a další, co se připletou do pěkné šlamastyky, přestože mají svých problémů víc než dost. Kniha tedy výborná, horší je interpretace. Mám Simonu Babčákovou moc ráda jako herečku, ale sem nepatří. Její přednes mě tahal za uši, češtinu nemá pěknou, i když se snaží. Možná až moc. A hudba strašná, rušivá, nehezká.

Pán věže Rating

14.04.2020 Verified purchase

Dobrý proti severáku review

29.03.2020 Verified purchase

Skvělá vztahová oddychovka

Nikdy by mě nenapadlo, jak zajímavý může vzniknout příběh, když dva cizí lidé začnou psát emaily. Tato audiokniha byla pro mě velkým milým překvapením. Byla napínavá, moc jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Byla moc vtipná - velmi mě bavil nadhled a humor Leových textů. A byla i trochu iritující - s Emmi jsme po čase měla trochu problém :D Ale to vůbec nevadí, protože není nad to, když kniha vzbuzuje emoce a nutí k přemýšlení nad sitacemi, které hrdinové zažívají. Forma čtených emailů byla něco nového a bylo to svižné a úderné. A načtení bylo taky super, ačkoliv nešlo o notoricky známé hlasy, bylo velmi cítit skvělé hlasové herectvý obou narátorů. Doporučuji jako skvělou oddychovku!

Sněžný měsíc review

05.03.2020 Verified purchase

Skvělá česká detektivka

Nenudila jsem se. Tato spisovatelka mě moc baví. Její knihy jsou napínavé, chytré, líbí se mi, jak se umí opřít skrze postavy i do nějakého fenoménu doby, do nějaké typické vlastnosti, která je patrna kolem nás. Líbí se mi, jak barvitě popisuje krajinu, ve které se příběh odehrává - česká vesnice v horách přímo vybízí k návštěvě. Žasla jsem nad tím, jak umí rozlišit detektivku, která se odehrává v cizině- jak z ni cizina dýchá a naproti tomu v teto detektivce zase pocítíte ducha české soudobé horské vesničky. Příběh, oproti severskym detektivkam, nebyl plný brutalností. Je to příjemná změna od drsných Kaštánků a Černých děr. Ne však méně napínavá. Doporučuji!

Černá díra review

04.03.2020 Verified purchase

Dobrý mrazivý thriller

Ano, je to dobrý mrazivý thriller, ale tentokrát mi vadil styl podání. I když u předchozí Yrsy mi Klára Cibulková sedla, zde se mi její monotóní přednes k dílu moc nehodil, bylo to studené a bez emoce. Ale je to můj osobní dojem. Asi bych si představila k načtení této knihy už jiný hlas. Samotný příběh byl skvělý a závěr závěru v úplně poslední kapitole byl opravdu šokující a trochu to rozhodilo všechny motivy a děje předchozí a to na detektivkách a thrillerech miluju, když na konec zůstane člověk úplně paf! Za mě super kniha, doporučuji!

Nevieš dňa, nevieš hodiny review

22.02.2020 Verified purchase

Dominik Dán -to je jistota

Dominik Dán - to je jistota: skvělá detektivka, výborný popis života Nášho Mesta, libozvučná slovenština, a humor! Zásadně "dánovky" poslouchám v originálním znění, v češtině to prostě není ono. Sice pan Mňahončák nedosahuje tu humor zvýrazňující malebnost pana Geišberga, ale i tak je kniha v jeho sympatickém podání úžasná. Kdybychom si nenavykli na dvojici Dán-Geišberg, ani by nikoho nenapadlo, že něco chybí. Takže další audiokniha, kterou budu poslouchat po nějaké době znovu a určitě víckrát, jako vše od DD.

Píseň krve review

13.02.2020 Verified purchase

Skvělá ponurá fantasy

Skvělá, poněkud ponurá, fantasy s pomalým rozjezdem. Člověk musi neustále pozorně sledovat děj, aby se neztratil, což je příjemná změna. Hlavni hrdina je sympatický a jeho dospívání plné krutého vycviku, boje a postupného děsivého poznání pravdy nás nutí přemýšlet. Příběh malého opuštěného chlapce zanechaného u bran kláštera, ze kterého se stane obávaný slavný bojovník, sledujeme a žijeme s ním. Výborně namluveno, muzika v pozadí dokonale dokresluje smutný děj.

Panský dům review

13.02.2020 Verified purchase

Popelka v počátcích průmyslového věku

Pěkný romantický příběh o chudé dívce - služebné z jednoho domu, skvěle popsané třídní rozdíly té doby, tajemství dívčina původu postupně odkrýváno vlivem událostí a mnoho lásky. Kniha se mi moc líbila, taková trochu Popelka v počátcích průmyslového věku, ale uvěřitelně pojatá. Nejde však o lacinou červenou knihovnu. Pavel Soukup byl skvělý.

Dědina review

05.02.2020 Verified purchase

Pěkná sonda do české vesnické mentality a nejen té vesnické

Hodně zajímavá audiokniha. Nikdy by mě nenapadlo, že mě bude takovéto povídání z dediny tolik bavit! Příběh je sondou do života obyčejných lidi na vesnici, od mladých po staré. Každá postava je mluvená jiným hercem a každá má na věci svůj osobitý názor. Každá vše jinak posuzuje a každá vi své nejlépe. Velmi jsem se pobavila, ale příběh to rozhodne není jen humorný, dovedu si představit, jak mnohým při něm bude i mrazit :) Interpretace je bezchybná, skvěle vybrané druhy hlasů pro tu kterou postavu a klobouk dolu za nářečí!

Čierny ľad Rating

02.01.2020 Verified purchase

Kanibal z Nine Elms review

02.01.2020 Verified purchase

Dobra mraziva detektivka

Ač je Robert Bryndza srovnáván se severskymi autory thrilleru, tuto podobnost jsem nenašla. Ale po prvním díle, který jsem nyní doposlouchala, mohu Kanibala označit za dobrou mrazivou detektivku. Jen mi chybělo víc takových tech rebusu, díky nimž by si člověk mohl pachatele trochu vydedukovat sám. Přesto byla kniha napínavá a velmi mě bavila. Interpretace M.Stranskeho byla, jako vždy, perfektní.

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy review

28.12.2019 Verified purchase

Romantika na pozadí válečných událostí i v postkomunistické době

Žádnou “Rosamundu” nečekejte. Toto je vkusná romantická kniha která je zasazena jednak do období meziválečného Německa na honosné sídlo, kde malebně popisuje místní poměry, druhak do válečného období a poválečného období, kdy byla šlechta vyháněna ze svých domovů a do třetice do počátků devadesátých let, která se v mnohém tolik shodovala s těmi v Čechách. Postavy jsou skvěle vykresleny, děj se ubírá na několika liniích ale velmi čistě a čitelně. Romantická linie jde zvolna s dobou, není nikterak nevkusná a podlézavá. Historická linka je v mnohém zajímavá a fascinující jsou i pospiované skutečnosti Německa 90 let v kontextu naší historie. Já osobně nejsem klasická audionářka romantických děl, a přesto se mi tato kniha velmi líbila svoji vyvážeností a atmosférou. Vše krásně doplňoval sametový hlas Kamily Špráchalové.

Oběť 2117 Rating

28.12.2019 Verified purchase

Suma sumárum review

28.12.2019 Verified purchase

Nádherná kolekce pro všechny milovníky Jana Wericha

Tento komplet mě velmi potěšil, je to soubor snad všeho, co kdy Jan Werich namluvil a něco i ve více verzích. Konečně jsem si mohla poslechnout mistrem namluvenou pohádku O zasloužilém vrabci, která nikde jinde asi ani k sehnání není, než na tomto kompletu. Ač je tato zrovna v horší kvalitě (a právě proto nebyla asi nikdy vydána k poslechu) byla to ta, která mi velmi chyběla. I můj syn už poslouchá pohádky z toho kompletu, na kterých jsem já vyrostla. Krom pohádek je dílo ale plné další tvorby, oceňuji např. rozhovory s J. Voskovcem a mnoho dalšího. Moc děkuji za toto dílo.

Sestry review

28.12.2019 Verified purchase

Není to nejlepší ale stálé skvělé

Ze všech Minierových knih mi tato přišla nejméně napínavá. Je to chytrá detektivka, které už bych nedala přízvisko “alá severský thriller”, jako těm předešlým. Přesto není k zahození. Francouzská popisnost, vykreslení charakterů postav a krom detektivní zápletky i pokračování příběhu detektiva, to vše stojí za poslech. Na kvalitě přidá i prvotřídní čtení pana Schwarze (ze začátku mi sice vadilo, že interpret předešlých knih je jiný, ale brzy jsem přivykla i novému hlasu).

Clona review

30.09.2019 Verified purchase

Napínavá střízlivý detektivka

Skvělá uvěřitelná detektivka s lidskými příběhy obou hlavních detektivů. Líbila se mi i interpretace Petry Špalkové, jejíž sametový hlas nás provázel celým dějem a kde bylo potreba, tak gradoval. Interpretace byla tudíž dobře vyvážená. K dějí mohu říci, že není tak surový, jako známe u jiných severských detektivek. Autor se nevyžívá tolik v detailech zabíjení, ale spis v hadankach a indicijich, které ve finále pomohou odhalit pachatele. Přesto je dej mnohdy velmi napínavý.

Ta přede mnou review

09.09.2019 Verified purchase

Příběh o čistém domě a necistych dusich jeho obyvatel

Moc se mi líbil tento netradiční thriller, napínavý, lehce eroticky, plný vztahovych i dějových zvratů. Z počátku se jeví víc jako psychodrama než detektivka, ale postupně si i milovníci záhad přijdou na své. Interpretace byla velmi zajímavá, dva skvěle zvolené hlasy, které se střídají ve vyprávění současnosti a minulosti. Ani na chvilku jsem se nenudila.

Zdravá střeva Rating

22.08.2019 Verified purchase

Vyvolávač deště review

02.08.2019 Verified purchase

Výborná kniha a naprosto bravurně načtená

Tuto knihu doporučuji všem, kteří milují logické,skvěle propracované příběhy, napínavé (i když toto není detektivka) a rozhodně se nenechte odradit právnickým prostředím, které kniha popisuje. Je to skvělá knížka, nemohla jsem se ji nabažit. Fandila jsem hlavnímu hrdinovi od začátku do konce, smála jsme se nahlas vtipným i cinickym pasážím a brečela u smutmych chvil. Už dlouho ve mě žádná audiokniha neprobudila tolik emocí! Jsem především čtenářskou a posluchackou detektivek a thrillerů, ale tohle byla prostě větší bomba než leckteré skvělé severské krimi. Obrovsky tomu pomohl i interpret Ondřej Brousek! Tak skvěle měnit hlasy v četbě a ještě u tolika postav, volit tón, nakřáplost, dýchavičnost a podobné vlastnosti hlasů, to bylo až neuvěřitelné. Klobouk dolů. Člověk se díky tomu vůbec neměl šanci ani na chvíli ztratit ba co víc, postavy díky hlasům doslova zhmotněly! Jsem nadšená, tuto audioknihu bych mohla velebit hodiny! Mistrovské! Díky za tuto audioknihu.

Selfies review

02.08.2019 Verified purchase

První Olsenovka, která mě nebrala

Bohužel, toto je první kniha od Olsena, která mě nebavila. Určitě není špatná, je v ní vše tak, jak jsme zvyklí u těch ostatních, ale mě obrovsky rozčilovaly charaktery skupinky žen, kolem kterých se Selfies točí. A možná je proto ta kniha až skoro dokonalá, protože dokáže vzbudit takové emoce byť odporu. U mě to bylo ale tolik, že jsem stěží doposlouchala. Byla to neuvěřitelně sugestivní sonda do této sociální skupiny. Interpretace na jedničku, originální pojetí, doporučuji všem, kteří si umí udržet odstup 😊

Hadohlavec Rating

02.08.2019 Verified purchase

DNA review

02.08.2019 Verified purchase

Brutální a napínavé

Tato detektivka je thrillerem, který si neposlouchejte večer doma o samotě. Budete se bát jít i na záchod. Jsou tam momenty, kdy trochu zatuhne krev v žilách. Je to zkratka seversky surové ale logicky propracované, rozvětvené - příběhy, které se následně propojí v napínavý celek. Od Yrsy si ještě rada něco poslechnu. Hlas interpretky vynikající.

Entomologův odkaz Rating

02.08.2019 Verified purchase

Někdo blízký review

02.08.2019 Verified purchase

Detektivka s jasnou linii případu

Detektivka bez rozvětvených linii případu. Vše se točí kolem rodiny zmizelé dívky. Rozplétání rodinných vztahů je složité, neboť všichni jsou divní a všichni mají motiv. Dej se soustředí na psychologickou stránku postav. Nenajdeme zde thrillerové lekací a děsivé prvky. Zajímavým zpestřením jsou komentáře ze sociálních síti, to je trochu mrazivé, když si člověk uvědomí tu neblahou skutečnost naši doby- jak je vše propíráno nejen médií ale i sociálními sítěmi a ty jsou často tak kruté ve svých soudech až hanba. Detektivka je živá, svěží, současná a nekomplikovaná. Přednes interpretů skvělý.

Ochráním tě review

02.08.2019 Verified purchase

Opět thriller ze Skotska, opět Peter May, jak ho mám ráda

Mám moc ráda autorovu skotskou serii, a moc sem se těšila na toto dílo, na to, že se opět "podívám" do Skotska v napínavém příběhu. A bylo to super. Musela jsem si sice trochu zvyknout na druhého narátora - Lenku Zbrankovou, ale jen chvíli. Příběh dobrý, skvěle vystavěný, mnoho zajímavostí ze světa textilního průmyslu. Navíc nový pohled z ženské perspektivy, paráda. I po delším čase, co jsem knihu poslouchala, ve mě zanechala skvělý dojem.

SPRÁVNÁ PĚTKA na ostrově pokladů review

02.08.2019 Verified purchase

Pro celou rodinu

Když jsem kdysi tuto knihu kopovala, spletla jsem si Správnou pětku a Modrou pětku. Tu druhou znám z komixů Marko Čermáka a byly to takové skautské příběhy, které jsem v dětství milovala. Toto je jiný příběh, ale nakonec jsem ráda, že jsem pořídila, synovi se bude určitě stejně líbit. Ještě to se mnou neposlouchal, má 4 roky, ale já jsem si dětská ostrovní dobrodružství moc užila a moc se těším, až si je poslechne také, myslím, že už za rok by mohl :)

Věř mi review

02.08.2019 Verified purchase

Detektivka z divadelního prostředí

Velmi rozvětvený příběh jakoby se odehrával na prknech, která znamenají svět. Co je skutečné a co jen hrané a kdo je vrah? Divadelní kulisy, sociopatologické rysy a trocha zvracene francouzské poezie, to je napínavý thriller, plný nečekaných zvratů. Hlas interpretky je velmi podmanivý a s krásně podtrhuje atmosféru.

Temná ozvena Rating

02.08.2019 Verified purchase

Dokonalé stopy  Rating

24.05.2019 Verified purchase

Pohádky review

06.02.2019 Verified purchase

Naše nejoblíbenější pohádky

Tento soubor pohádek se moc povedl. Na jednom CD tolik super poslechu! Jedna z nejlepších pohádek mého dětství - Kolo se zlatými ráfky, však celému souboru kraluje. Miluju tuto rozhlasovou hru s Borisem Reznerem alias vypravěčem Ludvíkem Šňůrou, reportérem královského rozhlasu v Tichém Šlapacím království. Tolik laskavého humoru, krásných písniček a herců, kteří se spolu museli na této pohádce doslova vyřádit :) Pohádka Auta mě moc mile překvapila. Také jde o rozhlasovou hru a opět brilantní humorné dialogy, líbivé písničky. Radovanovy radovánky znám z večerníčků ale v audio podání jsou mnohem lepší. Syn je rad poslouchá před usnutím. Tyto jsou již čtené Zdeňkem Svěrákem a je to dobra volba, zvlášť jako čtení před spaním. Celá rodina máme co poslouchat, takových chytrých pohádek více!

Lazar review

06.02.2019 Verified purchase

Není to špatné ale už to tolik nebere

Poslouchala jsem všechny audioknihy dua Lars Kepler ale bohužel tento dil už mi přijde moc zdlouhavý a trochu se opakující ve skocích a zvratech. Tak nějak už mě v něm nic nepřekvapilo narozdíl od předchozích dílu. Přesto tato detektivka není špatná, jen v kontextu všech dílu už to není úplně ono. Navíc skvělý interpret Pavel Rimsky ještě knihu posunul na vyšší level, ze ji člověk proste musel doposlouchat.

Ostrov Entry review

23.09.2016 Verified purchase

Skvělý zážitek

Jakoby ctvrt díl serie z Ostrova Lewis, ale ne tak úplně. Historická imigrantská rovina příběhu byla velmi zajímavá. Víc než jako detektivka mi to přišlo jako vztahový román, velmi dobře propracovaný a velmi dobře namluvený Jiřím Dvořákem. Moc jsem si to užila.