User Lino 's Reviews

Šikmý kostel review

03.09.2020 Verified purchase

Úžasné

Jedna z nejlepších knih které jsem kdy poslouchal, zřejmě i proto, že jsem v tomhle prostředí vyrůstal i když o 70let později, než se tenhle příběh odehrává, ten duch hornické kolonie tam byl vždy, kolonie prostě žila svým životem, tvrdým, ale upřímným..

Zdálo se mi, že 16hodin poslechu je hodně a neudrží si mou pozornost opak byl pravdou, na konci jsem si knížku i "šetřil".

Vyprávění je opravdu autentické a výkon p. Cibulkové opravdu bezchybný..

Cesta pokojného bojovníka review

28.07.2020 Verified purchase

Cesta

Nelituji zakoupení této audioknihy, i když chvíli trvalo, než jsem objevil cestu k jejímu alespoň částečnemu pochopení. A tak to asi má být, podle mě to není na celkové pochopení po jednom poslechu/přečtení..

Život snů a skutečnosti review

25.07.2020 Verified purchase

Krása..

Super poslech, konfrontace dvou názoru, dvou lidí, kteří spolu strávili tolik let, ale přece jen má každý na věc svůj názor.

Člověk taky pochopí, jak dobře byl náš stát rozbehnutý, než to vše zastavila změna režimu a poslala to vše tam, odkud se ani v demokracii, budeme dostávat dlouhá desetiletí..

Absolutně doporučuji, člověk cestuje s těmi dvěma aspoň imaginárně..

Co tě nezabije review

25.07.2020 Verified purchase

Wow

pokud jsi do téhle chvíle byl skeptický k Wim Hofové metodě, tohle ti celkově změní názor..

Alespoň na mě to tak zafungovalo, kniha opravdu splnila svůj účel a po 14ti dnech dechových cvičení a studených sprch, vydržím 2min bez dechu (astmatik) a rameno po operaci, kdy mi fyzioterapeut před měsícem tvrdil, že bude potřeba ještě rok, než se bolest zmírní, přestalo skoro bolet.. Zázrak? Placebo? Je mě jedno,co to je, hlavně, že se mě líp žije a přeji totéž vám všem.

Productivity Meditation & Mindfulness Life Happinness

Total Recall review

14.07.2020 Verified purchase

Arnold,

tohle jméno znají snad všichni, sportovci, nesportovci, podnikatelé, doktoři a třeba i ten pán, kterého jste dnes potkali a žádal vás o pár drobných.. Je prostě fenomén.

Kniha je opravdu obsáhlá a dost do detailů včetně politiky a věcí okolo, což našince bude asi trochu nudit, ale jako celek, to prostě k tomu patří a myslím, že každý si z toho něco odnese a když nic, tak aspoň si člověk uvědomí, že být úspěšný, je opravdu dřina a nezáleží na profesi či zeměpisné šířce..

Muž jménem Ove review

14.07.2020 Verified purchase

Kdo je Ove,

Ove může být každý z nás, může to být člověk od vedle, aniž si to většina uvědomíme..

Hezky napsaný příběh který si klidně poslechnu ještě jednou, ať to obvykle nedělám, takže doporučuji každému, kdo se chce na chvíli zastavit ve svém běhu a poslechnout si příběh o lidskosti..

Šlachta - Třicet let pod přísahou review

12.06.2020 Verified purchase

Odloženo

Nevydržel jsem přednes p. Prachaře a p. Klímy a ani velmi zajímavý obsah to nezachránil,přednes je prostě absolutně nevyhovující danému tématu.

Pán Prachař hraje, ano, je to herec, ale je třeba si uvědomit, že tato kniha není smyšlený příběh, ale autentické vyprávění a když p. Šachta popisuje třeba akci zásahovky, pan Prachař jako visel na tom lanena tom laně s ostatními policisty, což působí rušivě.

Je to škoda, protože je to velmi zajímavé vyprávění o práci policistů, kteří dnes a denně bojují nejen s bandity, ale i státní moci,takže kdo ustojí přednes, bude spokojen..

Snad se ke knize ještě vrátím a samozřejmě, jde jen o můj pocit a názor, který může být u každého odlišný.

Promrhané dny review

28.05.2020 Verified purchase

Víc nepotřebuješ..

Mám za sebou více motivačních knih, ale Promrhané dny jakoby skloubily všechny tyto knihy v jednu..

Myslím si, že každý člověk se v této knize najde a každý si z knihy něco odnese.

Oplatilo se mi číst/poslouchat tyto knihy opakovaně, vždy jsem si z toho odnesl něco navíc i když jsem znal knihu skoro nazpaměť.

Za mě opravdu vynikající a doporučuji všem..

Čierny kruh: Koniec mafie review

20.05.2020 Verified purchase

Nejde nepokračovat

Je to jako s tetováním, máš jedno, ale za chvíli chceš další a další, stejně tak s touto trilogii prostě chceš vědět jak protagonisté nakonec dopadli..

Kniha se dobře poslouchá a vtáhne do děje, myslím, že na Slovensku bylo a je opravdu z čeho čerpat, nedávná minulost tam byla opravdu divoká, takže doporučuji dojít až do konce i když trochu mi vadilo pořád opakující se výrazy jako preglgnut, odparkoval atd, myslím, že slovenština, stejně jako čeština, je na vyrazy bohatý jazyk, ale to je asi vše, co bych vytkl, jinak za mě dobrý poslech..

Čierna hra: Vláda mafie review

04.05.2020 Verified purchase

Velký zážitek

Audiokniha mě totálně vtáhla do děje tak, že jsem se po dlouhé době těšil do práce. Jsem řidič, knihu jsem si nechával výhradně do práce a nemohl jsem se dočkat dalšího dne, kdy zase za to sednu a pustím pokračování.

Zažil jsem dobu,do které je děj situován a vrátilo mě to o 30 let zpět a všem maximálně doporučuji si ji poslechnout, nebo přečíst, člověk si uvědomí, v jak bezpečné době žije dnes a že ne vždy to tak bylo..