User Linnn's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách review

20.02.2021 Verified purchase

Stokrát ano.

Kdyby tato kniha byla povinnou četbou, bylo by na světě tak o polovinu rozvodu méně. Stinná strana teto knihy je ta, že jakmile toto pochopíte, budou vám lidé možná připadat trochu primitivní, trochu víc, než jste si kdy mysleli. Ale co, ve finále opravdu jsme všichni jen zvířata.

Relationships Thinking Practical Life Happinness Children & Upbringing

Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku review

28.11.2020 Verified purchase

Krutá pravda

Tato knížka mi pomohla trochu víc pochopit, proč se v tomhle světě všichni tak hledáme a stejně se nemůžeme najít. Rozdíly mezi mužskou a ženskou energií jsou patrné nám všem, málokdo se zamýšlí nad jejich kořeny, vzorci a důvody. Já ano, a jsem moc ráda, že moje nejintimnější otázky byly konečně zodpovězeny. Doporučuju všem, kdo kroutí nevěřícně hlavou nad všemi těmi zamilovanými nešťastníky kolem, a těm, kteří jsou sami ve vztazích ztracení.

Relationships Life Happinness

Jak být úspěšný review

25.10.2020 Verified purchase

Motivace v mp3

Tato kniha shrnuje nejznámější a pravděpodobně nejúčinnější motivační myšlenky a metody. Určitě ji nebudu zahazovat, naopak si ji zkusím naordinovat k pravidelnému poslechu, abych udržela pozornost a zájem na sobě pracovat, tak, jak při jejím poslechu. Samotný poslech je příjemný, pozitivní, inspirující a celkem nenáročný.

Productivity Thinking Practical Life Happinness Achieving goals

Jak si lidé hrají review

06.10.2020 Verified purchase

Legenda

Když vezmu v potaz to, že kniha je napsána asi před padesáti lety, je to velkolepé dílo. Myslím, že každý se najde ve spoustě hrách, popsaných v knížce. Někdo se bude smát, někdo brečet. Já se spíš smála, styl knihy má k humoru velice blízko. I proto byl poslech nenáročný, vlastně jsem celou knihu poslechla asi na třikrát. V osobnostním rozvoji mám ale načteno hodně a konkurence v této době je veliká. Berneho si vážím ale k mým oblíbeným tuto knížku nezařadím.

Na volné noze - Speciál 2 review

14.08.2020 Verified purchase

Příběhy covidu

Příběhy jednotlivých freelancerů o tom, jak zvládat situaci kolem Covidu i jiných krizí, kde se musíme vyrovnat s nestandartnimi situacemi. Užitečný, nenáročný poslech.

For freelancers Running a company Management

Houževnatost review

07.08.2020 Verified purchase

Jednoduše geniální

Moje oblíbená kniha je i v této formě neuvěřitelně čtivá. Překvapil mě místy český překlad, který maličko mění významy originálních slov ale jako celek je opravdu povedený. Moje oblíbená kniha tak oblíbenou zůstává a jsem ráda, že ji teď budu moci poslouchat opakovaně. (Protože opakování tu hraje velkou roli.)

Productivity Meditation & Mindfulness Relationships Thinking Life Happinness Creativity

Cesta pravého muže review

01.08.2020 Verified purchase

Zklamání

Ačkoliv jsem naprosto otevřený knihám o osobním rozvoji a nejsem v tomto směru žádný nováček, tato kniha mi přijde pritazena za vlasy. Kdyby se jmenovala něco jako "Můj osobní názor na život, muže a ženy.", pak v pořádku. Ale toto přehnaně sebevědomé, vševedouci tvrzení, podané formou manuálu mi vyloženě vadí. Pojmenování "příručka" je pak už skoro k vzteku. Mějte svůj mozek, je v pořádku, tvořit svůj svetonázor pomocí knih jako je tato, ale než to uděláte, myslete. Pro ženy bych pak rád poznamenal, že je mi líto, jak o Vas pan autor mluví a přeji Vám pevné nervy.

Meditation & Mindfulness Life Happinness Esoteric

Řetězová reakce review

22.07.2020 Verified purchase

Alicia volba

Pokračování Spadu dějově nezklamalo ale trvalo mi, než jsem si zvykla na ženský odlišný styl mluvy i přednes samotný. Předešlé Kotletovky, jenž vypráví hrdina z Istanbulu se mi líbily víc.

Dystopian / Post-apocalyptic

Policie review

18.07.2020 Verified purchase

Brrrrr

Moje nejoblíbenější kniha v audio verzi. Moje historicky první Jo Nesbo zkušenost. Příběh neomrzí, ani když už znáte konec a proto můžete poslouchat i opakovaně, kdykoliv dostane náladu na trochu toho "severu". Mistr svého řemesla, kterého já osobně ráda přirovnám třeba ke Stephenu Kingovi, nezklame žádného fanouška detektivek, dusné atmosféry i horroru. Ve srovnání se Sněhulákem a Žízní se mi tato líbí nejvíc. Určitě ale nepřestanu číst nebo poslouchat jeho knihy, dokud je nepřečtu nebo neposlechnu úplně všechny. Poslední hvězdu v hodnocení si nechávám jen proto, že mě autor neustále překvapuje a je proto možné, že toto nebude ve finále ta nejlepší kniha ze všech. Jinak bych dala spíš 9 bodů z deseti nebo 90 ze 100 :)

Rázová vlna review

16.07.2020 Verified purchase

At to ještě nekončí!

Nečekala jsem, že se dá u Kotlety brečet ale stalo se... Sem prostě cita... Miluju hrdinu z Istanbulu a přeju si posmrtný pokračování! Pro mě nejlepší díl trilogie!

Dystopian / Post-apocalyptic Humor

Poločas rozpadu review

10.07.2020 Verified purchase

Bezva divný :)

Nedám si pokoj, dokud neprectu nebo neposlechni všechny Kotlety světa. Je to blázen a je to krása :) Tahle kniha mi utekla ještě víc než Spad, během dvou dnů jsem u konce a chystám se na další.

Dystopian / Post-apocalyptic Takes place on Earth Humor

Hustej nářez review

20.06.2020 Verified purchase

Kotleta období začíná

Moje druhá kniha po Spadu. Můžu říct, že díky této knize jsem připravena přečíst či poslechnout kazdicke slovo co Kotleta kdy napsal a napíše.. Nechci prozrazovat dej, jelikož sama oceňuju styl, kterým jsem knihu začala já aneb - netuším o co tam půjde ani náznakem. Každá kapitola je pak překvapením a stojí za každou minutu!

Život na volné noze 2 review

15.06.2020 Verified purchase

Volné pokračování

Kniha mi splývá s knihou první. Informace v ní, bez pochybu užitečné, se mi z hlavy vypařují stejně tak jak celkový dojem z knihy, kterou jsem četla před pouhými pár dny. Téma rozhodně zajímavé ale asi jen pro člověka, který začíná žít "na volné noze" nebo o tom nemá dostatek informací. Jde pouze můj osobní názor, rozhodně tato kniha může být někomu velice přínosná.

Na volné noze - Speciál review

14.06.2020 Verified purchase

Ano i ne

Informace v knize považuji za užitečné ale nijak zvlášť inovativní nebo inspirující. Vždy je ale dobré si to důležité připomínat, proto určitě jde o motivační knížku, která podnikatelům, a nejen jim, určitě čas jen tak nesmyslně nesezere. Nečekejte ale žádné překvapení.

Rozcházení review

09.06.2020 Verified purchase

Pro ty, co chtěj ven!

Musim říct, že jsem byla k obsahu knihy a k její celkové filozofii trochu skeptická... aneb že jsem si připadala trapně už jen při pomyšlení že tu knihu opravdu potřebuju. Potřebovala sem. Není to kouzelná knížka a nic není přes noc ale cením informace a příběhy v ní a třeba mě to dostane dál.

Serotonin review

07.06.2020 Verified purchase

Sprostá srandovní deprese

Na začátek bych ráda upozornila, že knížku nelze poslouchat v přítomnosti děti nebo na veřejnosti,jelikoz se to tam sporstarnama jen hemží. Mně osobně to ale nevadilo, takový druh četby jsem ještě nepoznala. Jsou zde pasáže, co mě znechutily, pasáže, co mě rozesmály i takové, co mě rozbrecely. Je to kvalitní poslech, jen mám takové tušení, že si najde i své hejtry.

Spad review

24.05.2020 Verified purchase

české postapo

Líbí se mi zasazení postapo světa do naší země, kterou jako Češi známe. Četla jsem víc knih odehrávajíc se v post apokalyptickém světě ale díky blízkému postavení děje i postav tato nad ostatními vyniká. Kotletu znám z komixů, jako audio je to moje první kniha a nelituji :)

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Fenomén KK review

24.05.2020 Verified purchase

Pocta umělci

Oceňuji každou poctu tomuto umělci, kterého obdivuji a je mi inspirací. Bohužel jsem na této knížce cítila, jakoby byla tak nějak narychlo splácaná. Zkrátka občas se víc autorů mezi sebou pere, snažíme li se je zformovat do jednoho celku.

Bordeří povídačky 2 review

24.05.2020 Verified purchase

Haf

Opět se setkáváme s množstvím vtipných situací, ale místy budeme i lapat po dechu. První díl se mi líbil víc, ale možná jen proto, že byl prostě jen nový a originální. Štěňata příběhy zpestřila a mé očekávání dobré zábavy naplnila. Od té doby je moje práce ve psím hotelu ještě větší sranda :D

Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 2 review

17.05.2020 Verified purchase

Cukr, tuk

Cukr a tuk. Proč ano a proč ne. Plus něco málo z historie. Já Vám nevím ale tato kniha mě nezaujala. Dávám to za vinu i interpretaci, tón hlasu mi přijde rozkazovacny, namyšlený a arogantní. Samotný obsah určitě užitečný je ale šlo by to říct i strucneji. Samozřejmě je ale super, že je nějaká taková "četba" dostupná všem a kdo si ji poslechne, litovat pravděpodobně nebude.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Osobní rozvoj review

09.05.2020 Verified purchase

Všeobecné základy

Jsem opravdu ráda, že jsem k nákupu použila kredit, protože jinak bych byla vážně zklamaná, za ty peníze jsem asi čekala zbytečně víc. Obsahově kvalitní knížka - příručka pro zlepšení našeho pracovního světa a rozvrhovani času. Nedozvěděla jsem se ale nic nového, co bych už nevěděla. Spíš jde o takové shrnutí zdokonalujícich pomůcek. Upřímně si ale nedokážu a ani nechci představit člověka, co je všechny praktikuje :D Co na knížce oceňuji je, že se na noc nečeká, žádná předmluva a zbytečné řeči a jde se rovnou na věc.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Sporty z dob minulých review

07.05.2020 Verified purchase

Těžké hodnocení

Strašně těžce se hodnotí něco, co mi není úplně blízké a přesto jsem i já rozeznala, že jde o kvalitní dílo. Během poslechu jsem si dohledávala, o co že vlastně jde a dost sem se toho dozvěděla, což hodnotím samozřejmě kladně.

Petr a Lucie review

04.05.2020 Verified purchase

Rozněžnělé

Po poslechu příběhu jsem měla slzy na krajíčku. Krásný jednoduchy příběh s krutým koncem. Něco mi říká, že si jej budu pamatovat dlouho. Přednes je naprosto bezchybný, poslouchalo se to "samo"!

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty review

14.04.2020 Verified purchase

Deprese

K poslechu této knihy jsem se dostala před nějakým časem na doporučení známé trpící depresivní poruchou stejně jako já. Musím říct že mě nejednou rozbrecela, rozesmála, rozesmutnila i obstastnila a nemyslím si, že by to bylo jen mou nevyrovnanou povahou jako takovou :D je to prostě kvalitní zpracování pojmů jako je deprese a poruchy osobnosti pro širokou veřejnost. Není to první kniha od autora, kterou jsem četla a rozhodně není poslední!

Svět bez stížností review

08.04.2020 Verified purchase

Pobídka ke změně

Při poslechu opravdu mám chuť změnit můj pohled na svět. Horší je ale s tím, to udělat ;) Tuto knihu jsem poslechla až po Vztazích bez stížností a tak trochu se mi teď slívají v jedno. Určitý pozitivní náboj ve mně zůstává ale jinak je pro mě děj lehce zapomenutelný. Bohužel. Možná ještě nejsem dostatečně ready :)

Myšlení, rychlé a pomalé review

08.04.2020 Verified purchase

Má to smysl

Poznatek č. 1 - Poslouchejte jen pokud se umíte soustředit / máte prostor na to se soustředit / chcete se soustředit. Poznatek č. 2 - Přemýšlejte nejen u poslechu knihy ale po něm. Přijdete na spoustu dalších věcí. Poznatek č. 3 - Nečtěte příliš recenze. Já to udělala a dost to můj názor na knihu ovlivnilo. Během poslechu jsem si jej utvořila sama ale stále mi překážela různá tvrzení ostatních. Poznatek č. 4 - Nepotřebujete 100 recenzí, prostě to kup!!

Mnich, který prodal své ferrari review

23.03.2020 Verified purchase

Jednoduchost a pozitivita

Tato kniha mě oslovila ještě než jsem stihla doposlouchat pouhou ukázku. Obsahem optimistická a příjemná četba s vydařilým hlasem pana Dvořáka. Myslím, že kdybychom četli těchto knížek víc, bylo by na světě lépe. My všichni.

Sex v pěti dílech světa review

15.03.2020 Verified purchase

Dějepis

Jde vlastně o takové stručně shrnutí napříč celým svetem, takže zde není moc času se zastavovat u kdejakych zajímavostí a podivnosti, což je škoda. Já jakožto žena bych obsah v mnoha chvílích nenazvala zrovna příjemnym ale určitě je dobré mít takové základy v knihovně.

Jídlo na prvním místě review

29.02.2020 Verified purchase

Jednoduchý pokrok

Oceňuji hlavně fakt, že podle této knihy není ani začátek těžkým. Nemusíme se k ničemu sáhodlouze "dokopávat", stačí přemýšlet. A co je víc? Doporučuji všem nezdravým přejídačům i vysportovaným fitneskám.

Přednášejte jako na TEDu review

28.02.2020 Verified purchase

Tuto knihu nečtu poprvé. Z nějakého důvodu ji nemohu přijít na chuť, ráda bych můj názor ale změnila, je

Mluvit bez studu a z patra, to chce jistě trénink. Stojí to snad i víc sil než trénink ve fiktu. Ale vyplatí se to. Trenéra najdete v této audioknize. Tak mu věřte a uvidíte!

Vztahy bez stížností review

23.02.2020 Verified purchase

Rozbrečí

Příběh této knihy je mi více než blízký. S lidmi není jednoduché vycházet a každá dobrá rada drahá. V knížce najdeme možnosti řešení nenásilně a s klidem v duši. Celkový poslech velmi milý, několikrát jsem se rozbrečela a dojala. "Přečetla" jsem ji na jeden poslech ;)

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Proč spíme review

02.02.2020 Verified purchase

Chce se mi spát

Celoživotní boj s životním stylem a noční můry mě přesvědčili ke koupi této knihy. Spát sice furt nemůžu, ikdyž ji znám již roky. Ale už jen to, že poznám souvislosti v mém denním a nočním režimu, mi dává alespoň nějaký pocit kontroly.

Boss Babiš review

02.02.2020 Verified purchase

Pro Babišovce i antiBabišovce

Pan Kmenta to prostě umí. Jen málokdo by takto taktně a nezaujatě dokázal popsat to, co se tu děje. Knížku doporučuji příznivcům i odpůrcům, místo pro vlastní názor je tu pro každého!

Opuštěná společnost review

02.02.2020 Verified purchase

Kvalitní základ

Jakožto politickému nevzdělanci mi tato knížka přinesla kvalitní základ a povědomí o tom, co se tu vlastně dělo a děje. Podání lehce stravitelné a děj svižně odsýpající.

Visionaries - Men Who Changed the World B1/B2 review

04.01.2020 Verified purchase

Awesome!

Jsem velice potěšena příběhem, jazykem i interpretací této knihy! Ani mi nedošlo, že poslouchám anglické audio. Projev byl srozumitelný a velice dobře poslouchatelný. Jedno z největších překvapení mé knihovny ;)

Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 1 review

04.01.2020 Verified purchase

neurazí/nenadchne

Musím se přiznat, že kdyby kniha stála více, nebyla bych si ji nikdy pořídila. Po jejím poslechu jsem se začala víc zajímat o to, co jím. Bohužel mi to nevydrželo nikterak dlouho. Je to taková ta kniha, kterou jste rádi, že jste četli ale už nechcete číst dál.

Einstein - Jeho život a vesmír review

04.01.2020 Verified purchase

Pecka!

Pro mne, jakožto nevědátora, byla kniha nesmírně zajímavá. Nejvíce mě dostala část o jeho osobním životu, ke které jsem se vracela hned několikrát. Bylo znát, že co se týče vědeckých pojmů, snaží se kniha zjednodušit pro všechny nefyziky. Bohužel, pro mě to stále nebylo dost :(

Život na volné noze 1 review

09.12.2019 Verified purchase

Zajímavě zapomenutelné

Jen málokdy se mi stane, že zapomenu, jestli se mi kniha vůbec líbila nebo ne. Proto jsem se k ní musela vrátit abych osvěžila mou paměť. Přínos nejspíš mít bude pro někoho, kdo o "volné noze" přemýšlí a zajímá se o technickou stránku věci. Pro mě, jakožto pro člověka který tuto knihu stáhl pouze ze zvědavosti, není téma ani interpretace poutavá natolik, aby mě zaujala.

Jak prokouknout lež a odhalit pravdu review

09.12.2019 Verified purchase

Půl na půl

Oceňuji množství informací a podložených výzkumů, které jsou v knize. Nemohu si ale pomoc, občas mě iritovaly osobní názory autora, na což se ale nemohu zlobit. Je to jeho kniha, ne moje ;)

Abeceda fondů EU review

08.12.2019 Verified purchase

Základy tu jsou

Pro laiky, kteří nemají sebemenší rozhled k tomuto tématu, určitě je kniha k dobru. Dozvíte se základní info a základní teorii. Nic převratného ani obdiv vzbuzujiciho ale nečekejte. Jde o základní terminologii a fakta.

Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le review

19.11.2019 Verified purchase

Záchrana

Tak jednoduché a přitom tak cenné info o tom, jak mít u prdele zbytečný stres a lidi co za to nestojí. Pro mne určitě jedna z těch knih, co si budu pouštět dokola, vždy, když mi zase nebude u prdele nějaká kravina! Plně hodnocení i pro styl vyprávění a překlad!

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Touha review

11.11.2019 Verified purchase

Deprese

Tak trochu depresivní předvídatelné drama. Líbilo ale jako bych na začátku věděla, jak to skonci... Horor je můj oblíbeny žánr, možná jsem proto jen měla větší očekávání ;)

Faktomluva review

03.11.2019 Verified purchase

Rozpolcenost

Na jednu stranu musím říct, že oceňuju fakta, která mi tato kniha sdělila, na druhou jsem čekala něco docela jiného než jsem dostala. Myslela jsem, že bude kniha více hloubat nad psychikou člověka jako omylného tvora, ne nad konkrétními "špatnými" odpovědmi. I tak jsem ale určitě ráda, že jsem si ji poslechla a mohu doporučit všem, kdo nechtějí být za hlupáky ;)

Kraď jako umělec review

03.10.2019 Verified purchase

Překvapení

Tato kniha mě upoutala pouhým názvem ale obsahem překvapila až uklidnila. Jsem ráda, že nejsem loupeznik, jak si občas připadám, když zaskrtavam v knihách věty a měním je nebo když si vypujcuju akordy ze slok mých písniček :) motivace pokračovat teď nechybí, děkuji.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Jak zaujmout hned napoprvé review

30.09.2019 Verified purchase

O paměti

Kniha me zaujala především počtem inspirujicich příběhů než jejím samotným sdělením. Určitě nebude patřit mezi ty neinspirativnejsi ale mezi ty nejzapamatovatelnejsi určitě ano. Vlastně spíše rádi jak být zapamatovatelny, než jak být originální a působivý. Přesto 4 z 5 hvězd si určitě zaslouží.

Cesty z úzkosti a deprese review

10.09.2019 Verified purchase

Moje oblíbená

Překvapivě lehká kniha na poslouchání, tak trochu mě vrátila do dětství a ujistila mě o tom, že přirovnání a kousky filozoficna najdeme vlastně úplně všude, pokud máme prostor a chuť je hledat. Pocit po poslechnuti knihy - Všechno do sebe zapadá,vsechno souvisí se vším = velmi uklidňující a pozitivní dojem :)

Ukaž, co děláš! review

10.09.2019 Verified purchase

Ano, ale...

Příjemný zajímavý poslech, splnilo ale nepredcilo očekávání. Nelituji koupě knihy ale nezaradim ji mezi ty neinspirativnejsi. Dokáži lehce argumentovat proti názorům pana spisovatele ale díky milému podání se do opozice nestavím a rozumím, co je účelem knihy. Lehce srozumitelné.