Online Akademia Podcast Podcast Player

#002 - Ako Môžeš aj TY Predávať Pomocou Amazonu po Celom Svete
0:00 25:46

#002 - Ako Môžeš aj TY Predávať Pomocou Amazonu po Celom Svete

Amazon je platforma na predaj - nie iba pre Amazon ale aj pre obyčajného smrteľníka. Častokrát si ľudia myslia, že Amazon je platforma kde iba Amazon ponúka svoje produkty a nikto iný nemôže. Tento pohľad nemôže byť ďalej od pravdy. Na Amazone môžeš predávať aj práve TY! 

Amazon podnikanie je krásne práve v tom, že s týmto modelom dokážeš naozaj zlepšiť už existujúci produkt. Samozrejme je možné predávať aj ďalší random produkt ktorý už predávajú stovky ďalších, ale náš cieľ bude naozaj prispieť k tomu aby sme niečo vylepšili prípadne vytvorili. Netreba sa báť, že teraz ja neviem - nie som technický typ ako budem niečo zlepšovať alebo ja nie som kreatívny typ ako budem niečo tvoriť? Konkrétne na vylepšovanie produktov máme pre vás pripravených niekoľko stratégií o ktorých sa budeme baviť v ďalších častiach tohto podcastu.

Príjemné Počúvanie

 Ak by si chcel niekto pozrieť ako vyzerá Amazon podnikanie a čo všetko obnáša - mám pre Vás prekvapenie: Mini Kurz o Amazon Podnikaní Úplne ZADARMO! Link →  → → https://online-akademia.teachable.com/p/mini-kurz-podnikania-na-amazone/

★☆★(eBook ZADARMO) 3 Overené Modely Podnikania na Amazone ➜ http://onlineakademia.sk

✔✔✔Jungle Scout: ➜➜➜ https://bit.ly/2Fc6ny5

✔✔✔ PODCAST Amazon Akadémia ➜➜➜ http://amazonakademia.libsyn.com/ ➜➜➜ https://apple.co/2AT7BKF (iTunes)

✔✔✔Pridaj sa ku komunite Amazon predajcov na Facebook Skupine: ► https://bit.ly/2OEDoD6

►Instagram: https://bit.ly/2PhXlUQ

►Facebook: https://bit.ly/2OwWKJC

►My YouTube Channel: https://bit.ly/2F9NJXN