Episode #68 Fantasy, historická aj klasická detektívka, osobnostný rozvoj a kávonovinky k tomu of the Audinovinky - Audioknihy, knihy a podcasty podcast

#68 Fantasy, historická aj klasická detektívka, osobnostný rozvoj a kávonovinky k tomu
  1. Listen to the Episode

    Listen in our free Mobile Apps. Or play it here online.

  1. Podcast rating

    Your rating


    Embed

About episode #68 Fantasy, historická aj klasická detektívka, osobnostný rozvoj a kávonovinky k tomu

Zmätok, inak to nazvať nevieme. Chvíľu to vyzeralo, že tento diel nahrá Petra sama, potom že to nahrávať bude len Michal s Ivanom, nuž započúvajte sa, uvidíte, ako to nakoniec dopadlo.

Začíname hneď najväčšou peckou, priam šupou, a tou je Pán věže. Nie sme si úplne istý o čom je ale vieme, že je buď o šachoch (1:35) alebo je to pokračovanie Písně krve (1:56). Pri tejto audioknihe sa dostaneme aj k tomu, aké recenzie číta Petra (2:33), dostanete od nás skvelý tip na víkend (3:17) a zistíte, prečo Petra končí s nahrávaním (4:05). Pokiaľ vás zaujíma aký sen mal autor Anthony Ryan (5:03) či z čoho Michal skoro odpadol (5:30) tak áno, dozviete sa aj to.

Zaznie aj patričné upozornenie (6:25), že máte posledný týždeň na to, aby ste vyplnili Veľký audioknižný prieskum v češtine alebo v slovenčine . Tak na to nezabudnite, pošlite ho aj kamarátom hneď teraz. Každý kto ho vyplní má šancu vyhrať 13 audiokníh, čo je v zásade počúvanie na celý rok zadarmo.

Druhou audiknihou, ktorú vám predstavíme je Bratrstvo křišťálu (7:48). Petra by sa bavila o knihe, Michal o audioknihe, no chaos preveliký (8:28). Kam sa v audioknihe podela Fiorela (8:47)? A kto je Rafael? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo Vlastimil Vondruška píše dobré historické knižky? Petra áno (10:02).

Vieme, že ste nedočkaví a zaujíma vás, čo nás zaujalo za posledný týždeň (10:35). Čo zaujalo Michala (10:44)? A čo Petru (15:58)? A aby toho nebolo málo, pridávame tipy na zaujímavé podcasty (24:06).

Od fantasy cez historickú detektívku sa presúvame k audioknihe Síla zvyku (18:00), na ktorú sa Petra moc moc moc tešila. Tešila (18:14)? Petra sa snaží šokovať Michala, ale nedarí sa jej (18:58). Za to ale našla super historku o tom, prečo autor túto knihu napísal (21:08). A nie je to jediná vtipná historka, máme ešte jednu (22:33).

Porozprávame vám o novej, sloveskej audioknihe Denis a jeho sestry (27:38). Petre sa lúbi už aj informácia z anotácie (28:23), takže sa jej isto bude páčiť aj audiokniha. A zaujímavé je, že aj u tejto audioknihy platí to, o čom sme sa viac krát rozprávali... (29:29)

Aké boli ďalšie novinky? Verte neverte, ale povieme vám všetky (30:28). Nájdete ich ako vždy v zozname nových audiokních.

Ale detailnejšie vám povieme o, a teraz pozor, nie o jednej audioknihe, ale o jednom celom komplete audiokníh (31:40) - Poslední poklona Sherlocka Holmese (komplet). Kódovo sme ho nazvali čarovný komplet (34:08). Dobrý tip zadarmo - ako sa zbaviť zlozvyku, ušetriť a na čo to potom minúť (33:33).

Odkazy:

Aha, aby sme nezabudli, nejaké naše kecy možno nájdete aj po tom, čo to už bude vyzerať, že končíme. Lebo my nikdy nekončíme :) (37:30):

Takže trochu sa ešte pobavíme o novinkách, najmä o Nebojte se klasiky 21 - Don Giovanni a vlastne o celej sérii Nebojte se klasiky. Takže nebojte sa klasiky! A za týždeň sa zase počujeme...

Latest Episodes from the Audinovinky - Audioknihy, knihy a podcasty Podcast

#114 - Za co všechno může genetika?

#114 - Za co všechno může genetika?

6/21/2020 @ Audinovinky - Audioknihy, knihy a podcasty

#113 - Jak by vypadal svět bez smrti?

#113 - Jak by vypadal svět bez smrti?

6/7/2020 @ Audinovinky - Audioknihy, knihy a podcasty

Most Listened from the Audinovinky - Audioknihy, knihy a podcasty podcast

Similar Episodes

Similar Podcasts