Episode Biohacking, otužovanie, Wim Hof, spánok: INSP.EAT MASTERCLASS s Veronikou Allister. of the INSP.EAT | Tino Forbidden podcast podcast

Biohacking, otužovanie, Wim Hof, spánok: INSP.EAT MASTERCLASS s Veronikou Allister.
  1. Listen to the Episode

    Listen in our free Mobile Apps. Or play it here online.

  1. Podcast rating

    Your rating


    Embed

About episode Biohacking, otužovanie, Wim Hof, spánok: INSP.EAT MASTERCLASS s Veronikou Allister.

Live podcast s biohackerkou Veronikou Allister (Jelínkovou) by som nazval “masterclass biohackingu v dvoch hodinách”. Alebo – čo ste vždy chceli vedieť o otužovaní, dýchacích metódach (nielen Wim Hofovej), spánku, bulletproof káve, či CBD. A nemali ste sa koho spýtať… Ja som sa to Veroniky spýtal za vás a výsledkom je táto session, z ktorej ja sám mám tri strany poznámok.

Veronika Allister sa už roky venuje otužovaniu, rôznym dychovým metódam, či sleephackingu. Jej animované videá sú v podstate svetoznáme a aj ja som z nich často čerpal, keď som sa chcel naučiť viac napríklad o Wim Hofovej metóde či otužovaní. Stojí tiež za projektom Code of Life, organizuje workshopy a napísala knihu Hoř pomalu.

Aký je rozdiel medzi biohackingom a zdravým životným štýlom? Ako začať s otužovaním? Je Wim Hofova metóda vôbec vhodná pre každého? Prečo s otužovaním na niekoľko mesiacov prestala? Ako sa dá preprogramovať vlastný spánok a sny? Čo rôzne výživové doplnky? A ako vlastne vyzerá bežný deň biohackera? Pozrite si video, prípadne vypočujte podcast. Nájdete ho pod článkom, či na Apple Podcasts a Spotify.

Latest Episodes from the INSP.EAT | Tino Forbidden podcast Podcast

Most Listened from the INSP.EAT | Tino Forbidden podcast podcast

Similar Episodes

Similar Podcasts