Episode #44 ŠPECIÁL - Sonda do komunikácie počas pandémie of the LEVOSPHERE - marketing v praxi podcast

#44 ŠPECIÁL - Sonda do komunikácie počas pandémie
  1. Listen to the Episode

    Listen in our free Mobile Apps. Or play it here online.

  1. Podcast rating

    Your rating


    Embed

About episode #44 ŠPECIÁL - Sonda do komunikácie počas pandémie

Róbert Slovák, zakladateľ a kreatívny riaditeľ v agentúre Róbert Slovák a jeho priatelia, hovorí: “Za značkami stoja reálni ľudia, tí tiež zažívajú a vnímajú túto krízu zo svojho osobného pohľadu.

Vďaka komunikácii žijeme, je to prirodzenosť v našom svete i v prírode. Marketingová komunikácia je tiež komunikácia. Komunikujeme v nej ale niekomu, kto zvyčajne o odkaz nemá záujem, avšak my ho potrebujeme nadchnúť.

Situácia počas pandémie scitlivela aj komunikáciu a aj samotnú spoločnosť. Reakcie publika sú emotívnejšie, ako v pozitívnom, tak aj v negatívnom zmysle. Doba praje komunikácii, ktorá je spoločensky zodpovedná a má pridanú hodnotu v zmysle, že neponúka len službu alebo produkt, ale aj pocit istoty, bezpečia a vyššiu kvalitu života. Pre firmy je preto vhodné hľadať cestu ako pomôcť ľuďom svojim vlastným spôsobom. Zaujímavosťou je spolupatričnosť v podnikaní, ktorá sa počas pandémie u nás prejavila. Kľúčová je autenticita snáď viac, ako pred krízou. Každá kríza je príležitosťou práve pre menších hráčov, ktorí sú dynamickejší a rýchlejšie sa vedia prispôsobiť situácii.

Róbert v podcaste ďalej prezradil:

Odkaz na záver: “Dôležité je myslieť na ľudí, na firmy okolo seba a nájsť spôsob pokračovania spolupráce a podporiť tých ľudí, ktorý vám doteraz pomohli. "

Latest Episodes from the LEVOSPHERE - marketing v praxi Podcast

Most Listened from the LEVOSPHERE - marketing v praxi podcast

Similar Episodes

Similar Podcasts