Episode INSP.EAT – Přemek Forejt: “Vždycky je kam se posouvat.” of the INSP.EAT | Tino Forbidden podcast podcast

INSP.EAT – Přemek Forejt: “Vždycky je kam se posouvat.”
  1. Listen to the Episode

    Listen in our free Mobile Apps. Or play it here online.

  1. Podcast rating

    Your rating


    Embed

About episode INSP.EAT – Přemek Forejt: “Vždycky je kam se posouvat.”

Šéfkuchár Přemek Forejt je mojím ďalším hosťom v INSP.EAT podcastu. Přema je jeden z najkreatívnejších kuchárov, akých som v živote spoznal. V rozhovore mi prezradil, že je vlastne lenivý človek. Ale snaží sa vymýšľať si čo najviac vecí, aby lenivý nebol. Prečo už nechce získať Michelinskú hviezdu? Aká je jeho tajná zbraň? Aké sú jeho obľúbené (nielen kuchárske) knihy? A čo bolo najťžšie rozhodnutie v jeho živote?

Na záver som Přemkovi položil aj desať bonusových otázok, ktoré nájdete na INSP.EAT podcaste (Spotify, Apple Podcasts alebo pod článkom).

A ešte sa musím priznať s jednou vecou: posledné diely si dávam záležať hlavne na zvuku, požičiavam si profi mikrofóny. A to som spravil aj teraz. Všetko sme tip-top nastavili a odskúšali, no ako idiot som zabudol stlačiť RECORD… Takže zvuk máme len z kamery. A čo čert nechcel, za oknami sa občas objavili robotníci, ktorých na profi mikrofónoch počuť nebolo. No na kamere áno. Ospravedlňujem sa za tento fuckup, ktorý človek spraví v živote väčšinou len raz. Verím, že vám to vynahradí obsah rozhovoru.

Knihy, ktoré spomíname v rozhovore:

Reštaurácie:The Jane Antwerp (Sergio Herman), U Matěje a samozrejme Entree Olomouc

Latest Episodes from the INSP.EAT | Tino Forbidden podcast Podcast

Most Listened from the INSP.EAT | Tino Forbidden podcast podcast

Similar Episodes

Similar Podcasts