Episode Trikolóra 04 - 2019-02-28 of the Slobodný Vysielač podcast

Trikolóra 04 - 2019-02-28
  1. Listen to the Episode

    Listen in our free Mobile Apps. Or play it here online.

  1. Podcast rating

    Your rating


    Embed

About episode Trikolóra 04 - 2019-02-28

hostia : Roman Michelko a Vlk…moderuje : Intibo
je další druhý čtvrtek v měsíci, takže dnešní večer bude patřit na Slobodném vysielači Trikoloře.
Má to být česko- slovenská relace, tedy o problémech v Česku a na Slovensku. Už posledně to byla ovšem ryze slovenská jízda A bude i tentokrát. Z jednoduchého důvodu- ne že by se u Vltavy nic nedělo, ale je to rozhodně ve stínu toho, co se vaří u Dunaje! Nelze prostě slovenským tématům uniknout a nemá smysl se tomu bránit.
Takže určitě dojde na dění ohledně prezidentských voleb, ale také na první výročí vraždy Jána Kuciaka a souboje Kiska -Fico. Dosta dost náplně na dvě hodinky. Pro Romana Michelka i pro mojí maličkost. A Intibo nás jistě bude s nadhledem moderovat jako vždycky. Začínáme ve 20,30 hod a vysíláme nikoli pro sebe, nýbrž pro vás. Ano, právě pro VÁS, jak to právě čtete.
Takže večer na slyšenou.

P.S. troufnu si odhadnout, že další Trikolora, ta za další dva týdny, dopadne úplně stejně. Bude totiž scházet pouhý den do prvního kola slovenských prezidentských voleb. Takže jestliže nedojde v ČR mezi tím k pádu vlády nebo vojenskému puči, no spíše povstání členů Mysliveckého svazu, protože ti mají více zbraní než celá Armáda České republiky nebo k abdikaci prezidenta, či jiné události stejného kalibru, opět si dáme slovenské halušky, ovšem ty prezidentské… Ale to bude až v půlce března.

Latest Episodes from the Slobodný Vysielač Podcast

Most Listened from the Slobodný Vysielač podcast

Similar Episodes