Recenze uživatele MattRaven

Recenze audioknihy Snehuliak

02.11.2020 Ověřený nákup

Dokonalá atmosféra

Kriminálne prípady z pera Jo Nesbo majú vždy skvelú atmosféru a čitateľa vtiahnu do deja a už ho nepustia. Rovnaké je to aj v prípade Snehuliaka, kde na poslucháča čaká opäť drsný príbeh dokreslený kulisami studenej škandinávskej zimy. Spolu s Harrym tak prežíva náročné vyšetrovanie, na konci ktorého čaká večne trpiaceho detektíva okrem víťazstva aj ďalšia bolesť, s ktorou sa musí vyrovnať.

Bonusom je prejav pána Mňahončáka, ktorý dokonale dopĺňa text a pomáha vytvoriť atmosféru, ktorá vyvoláva zimomriavky a ktorá poslucháča neomrzí ani pri opakovanom počúvaní príbehu.

Jedinou smutnou správou je, že ide zatiaľ o jediné spojenie skvelého autora a rovnako skvelého herca. Ostáva len dúfať, že v budúcnosti pribudnú ďalšie audioknihy tejto dvojice (stále čakám na spracovanie Spasiteľa do podoby audioknihy).

Severská Vyšetřuje muž Explicitní scény

Hodnocení audioknihy Červenka

13.08.2017 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Hunger Games (komplet)

11.07.2016 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I

11.07.2016 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Vím, že máš duši

19.05.2016 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Básnik

07.04.2016 Ověřený nákup

Skvelé vyvrcholenie rozseknutého uzla

Skvele napísaný príbeh, ktorý človeka pohltí a nepustí ho, až kým ho nedopočúva. Hlasový sprievod v podaní Mariána Geišberga skvele sprevádza poslucháča a doplňuje celkovú atmosféru. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi napätie.

Dán s Geišbergom sú jednoducho skvele sa dopĺňajúca dvojica.