Recenze uživatele Andrea

Hodnocení audioknihy Smrť na druhom brehu

23.11.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Rudý kapitán

10.11.2020 Ověřený nákup

Oplatí sa dať tejto knihe šancu

Za mňa najlepšie dielo od Dominika Dána. Po zhliadnutí filmu, ktorý ma veľmi nezaujal a nechápala som niektoré súvislosti, rozhodla som sa dať tomu šancu a vypočuť si audioknihu. A oplatilo sa. Mix legendy a histórie dávnej aj nedávnej, v kombinácii s Krausovým vyšetrovaním prípadu ma totálne vtiahli do deja, ktorý je plný nečakaných zvratov a prekvapení. V knihe naplno vyniklo to čo nebolo ‘povedané’ vo filme kde na to nebol priestor, preto mi dej filmu nedával zmysel a pochopila som to až pri ‘čítaní’ knihy. Takisto prednes pána Stránského nesklamal a v pohode sa vyrovná p. Geišbergovi. Som rada že napriek sklamaniu z filmu som knihe dala šancu, vrelo ju odporúčam najma tým ktorí majú radi históriu a legendy ;-)

Hodnocení audioknihy Sára

20.08.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Nežná fatamorgána

19.08.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Mucha

21.10.2019 Ověřený nákup

Ďalšia skvelá kniha od Dominika Dána

Ani tato kniha nesklamala. Opäť pútavá zápletka, skvelý humor partie detektívov v podaní skvelého Mariána Geišberga, tesne pred koncom klasicky zvrat v prípade, kniha vás až do konca udržuje v napätí aj keď tušíte (alebo si myslíte že tušíte :) ako to dopadne. Odporúčam.

Hodnocení audioknihy Mucholapka

29.07.2019 Ověřený nákup

Recenze audioknihy List zo záhrobia

15.06.2019 Ověřený nákup

Ďalšia skvelá "Dánovka"

DD opäť nesklamal, výborná kniha a ako vždy perfektná interpretácia v podaní Mariána Geišberga. Opäť zaujímavý prípad ktorí detektívi musia rozlúsknuť a pritom sa vrátiť k 10 rokov starému prípadu. Kniha ma bavila od začiatku až do konca. Celý čas som uvažovala prečo sa kniha volá List zo záhrobia, akú má tento názov spojitosť s dejom..rozuzlenie tejto "záhady" príde na konci príbehu.. :)

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Jednou nohou v hrobe

16.05.2019 Ověřený nákup

Výborná kniha

Nevšedný nález nohy na smetisku, a následne ďalší, s nohou zdanlivo nesúviaci nález pri hľadaní zvyšku tela ku ktorému patrila noha. Dva zdanlivo nesúviace prípady a prekvapivé rozuzlenie. Takmer od začiatku treba byť v strehu, aby poslucháč stíhal "vyšetrovať" spolu s detektívmi, čo ma veľmi bavilo :) Interpretácia knihy Mariánom Geišbergom ako vždy vynikajúca. Odporúčam.

Recenze audioknihy Korene zla

11.02.2019 Ověřený nákup

ďalšia skvelá "dánovka"

ani táto kniha nesklamala, opäť zaujímavá zápletka, niekoľko dejových línií a na záver nečakaný zvrat vo vyšetrovaní. Interpretácia pána Geišberga ako vždy vynikajúca. Odporúčam.

Recenze audioknihy Popol všetkých zarovná

25.09.2018 Ověřený nákup

Môžem len odporúčať

Toto bola moja prvá "Dánovka" a prvá audiokniha s Mariánom Geišbergom. Absolútne dokonalá kombinácia príbehu a jeho interpretácie. Divoké 90te roky som zažila ako študentka VŠ, v čase vraždy ktorá je námetom tejto knihy som bývala v neďalekom internáte a živo si spomínam ako nielen tento skutok ale aj únos vláda mlžila a ututlávala. Už vtedy bolo bohužiaľ štandardom, že "skutok sa nestal". Každopádne oboje - kniha a jej interpretácia sú perfektné a pútavé.

Recenze audioknihy Cela číslo 17

12.06.2018 Ověřený nákup

Výborné, odporúčam

Zatiaľ moja tretia kniha od D. Dána a opäť nesklamala. Od začiatku pútavé, k čomu prispieva aj interpretácia Mariána Geišberga, na konci nečakaný zvrat.. Mne sa páčilo aj to, že dej nie je súvislý ale prítomnosť deja sa strieda s retrospektívou ktorú predstavuje rozprávanie resp. spmienky hrdinu príbehu uväzneného v cele číslo 17.

Hodnocení audioknihy Nehanebné neviniatko

21.04.2018 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Básnik

15.10.2017 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Totální rauš

14.10.2017 Ověřený nákup

Niečo z histórie - šokujúce

O tejto knihe som sa dozvedela z kultúrnej rubriky jedného slovenského denníka a dovtedy som netušila že toto sa skutočne udialo..v škole sme sa o tom pochopiteľne neučili. Viac neprezradím, odporúčam vypočuť si, pre mňa kus prekvapivej histórie..

Hodnocení audioknihy Listy Emilovi IV.

09.10.2017 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Sila prítomného okamihu

05.09.2017 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Jedz a behaj

05.04.2017 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Listy Emilovi III.

01.12.2016 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Listy Emilovi II.

13.10.2015 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Ztracený symbol

07.08.2015 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Listy Emilovi I

07.08.2015 Ověřený nákup