Recenze uživatele Juls

Hodnocení audioknihy Projekt manželka

05.04.2020

Recenze audioknihy Touha

08.07.2019 Ověřený nákup

H.P.Lovecraft nesklamal

HP Lovecraft nesklamal tým ako ľahko sa da rozpoznat štýl jeho písania fanúšikovia si tak prídu na svoje. Mňa zas až tak neohromil teda ani neprekvapil, možno bude príčina v interpretácii. Samotný dej mi prišiel zdĺhavý okrem toho ma rušila aj príliš veľká snaha interpreta naviesť hororovú atmosféru. Samotný hlas je sympatický a dobre počúvateľny no chýbala v ňom prirodzenosť a nenútenosť.

Recenze audioknihy DNA

08.07.2019 Ověřený nákup

Nedá sa vopred uhádnuť koniec

Kniha a pribeh sam je dobre vyskladany, nepredvídateľný koniec a zaujímavá zápletka. Klara Cibulkova je vynikajuca interpretka ktorá ani tento krát nesklamala. Zaciatok knihy je veľmi napínavý a núti posluchaca dozvedieť sa viac, napriek tomu že mi tam chýbala romantická zápletka medzi hlavnými hrdinami je celkový dojem z knihy výborný.

Recenze audioknihy Muž, který hledal svůj stín - Milénium V

07.11.2018

Spôsobuje závislosť

Opäť vynikajúce dielo, spracovanie interpretácia, neskutočne pútavý dej ktorý poslucháča rozcitlivie a zároveň udržiava v napätí ...ale pozor už pri vypočutí prvej časti je silna pravdepodobnosť že budete silno závislý od pokračovani deja a hlavnej hrdinky

Recenze audioknihy Mexická vlna

06.11.2018 Ověřený nákup

Silno pútavý dej

Tak dôverne známy pribeh a osudy postáv z “žiaľ” aj bežného života okolo nás. Nadčasové..pribeh núti poslucháča vypočuť si ho az dokonca. Stále dáva nádej veriť na šťastne konce. Spravovanie a interpretácia na výbornú. Môžem len doporučiť.

Hodnocení audioknihy Dívka ve vlaku

23.12.2016