Recenze uživatele dodo

Recenze audioknihy Metóda Wima Hofa

07.04.2021 Ověřený nákup

Sklamanie

Pre mňa trochu sklamanie, niečo medzi životopisom a jeho metódou, ale nie je to ani jedno. Rad by som si vypočul aj Wimov životopis, ako dosahoval jednotlivé úspechy, alebo niečo o jeho metóde, otužovaní, vedeckých podkladoch o jeho vplyve na zdravie, o dychových cvičeniach, vedeckých podkladoch a pod. Toto všetko tam síce je, ale v takej pre mňa zvláštnej zmeske. Pre mňa je tam malo kvalitných informácií. Ale aj tak som rád, že som si ju vypočul.

Hodnocení audioknihy Proč spíme

12.10.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Co tě nezabije

12.07.2020

Hodnocení audioknihy 12 pravidel pro život

12.07.2020

Hodnocení audioknihy Před-svědčování

01.01.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Ekonomie dobra a zla

13.04.2018 Ověřený nákup

Treba vydržať ...

Tak vybral som si uvedenú knihu pre veľmi dobré referencie. Očakával som však niečo iné a tak prvé 2-3 hodiny som trpel a rozmýšľal, že to nedokážem dopočúvať. Postupne sa ale príbeh rozvinul a môžem povedať , že niektoré myšlienky a paralely sú zaujímavé a autor sa prijemne pohráva so slovami. Ide o filozofické poňatie ekonomiky - nakoniec som rád, že som ju počul , ale pre mňa to nie je kniha na opakované počúvanie.

Recenze audioknihy Zbraně vlivu

11.01.2018 Ověřený nákup

Vedecky vysvetlené príčiny rozhodovania

Zbrane vplyvu je skôr náučno-populárne zameraná ako praktická kniha. Sú tu skôr pomenované a vysvetlené niektoré reakcie na podnety aj s odkazom na štúdie. Tieto informácie sú bezpochyby zaujímavé, ale očakával som viac praktickosti. Napriek tomu kúpu neľutujem, keďže som dostal možnosť aj iného vedeckejšieho pohľadu na spôsob myslenia ľudí.

Recenze audioknihy Štyri dohody

09.01.2018 Ověřený nákup

Výborná kniha pre spokojnejší zivot

Píšem hodnotenie až po opakovaných prehratiach tejto audioknihy, tak som mal čas to vstrebať. Ako najdôležitejší beriem odkaz knihy A ten je podľa mňa v 4 dohodach aplikovaných do života neskutočne pravdivý. Krátke, výstižné A jednoduché vety - správať sa ale podľa nich nie je jednoduché. Už len si ich dať na viditeľné miesto na pripomínanie.

Hodnocení audioknihy Dalajlamova kočka a síla meditace

09.01.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Němčina - cestovní konverzace

03.01.2018 Ověřený nákup

Výborné na začiatok a šport

Pre začiatok veľmi dobré na počúvanie do ucha, splnilo to čo som ocakaval- pri športe nenáročné na počúvanie a sústredenie. Čas počúvania je tak akurát dlhšie sa človek aj tak ťažko sústredí. Mohlo by K tomu byť aj V textovom prevedení.

Hodnocení audioknihy Konec prokrastinace

21.12.2017 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Nikdy nedělej kompromis

05.12.2017 Ověřený nákup

Výborne podané základy vyjednávania

Táto kniha je vyborne napísaná a podáva dobrý základ pre vyjednávanie. Vypočul som si ju 2x a až teraz píšem recenziu. Po prvýkrát som ocenil hlavne prvú časť s pribehmi a následne vysvetlenymi postupmi, po druhom vypočutí som docenil aj druhú časť s rôznymi navrhnutými otázkami. Jednou nevýhodou je, že autor pomenováva niektoré postupy a z pomenovania nie je plne jasné čo tým myslí. Vadil trochu monotónnejší hlas.

Hodnocení audioknihy Dalajlamova kočka

18.02.2017 Ověřený nákup