Recenze uživatele Matej

Hodnocení audioknihy Jak drahé je zdarma

22.08.2019 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Restart

11.10.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Chytřeji, rychleji, lépe

09.05.2017 Ověřený nákup

Kniha triezveho uvažovania

To čo sa mi na knihe najviac páčilo bolo to že je veľmi realistická. Nepodáva konkrétne postupy dosiahnutia cieľa, tie ani neexistujú. Podáva princípy a ukazuje hlavné vodítka, ktorými sa máme dať viesť pri rozhodovaní. Jeden z najcennejších poznatkov, ktorý som si odniesol je, že žiaden čas ktorý strávime úsilím niečo dosiahnúť nie je premárnený. Vždy nás to niekam posunie, nie je to vôbec to isté, ako nič nerobiť. V dobe pretlaku motivačného bullshitu knihu veľmi vítam.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Čtyřhodinový pracovní týden

05.04.2017 Ověřený nákup

Praktická kniha

Z počiatku to vyzeralo, ako keby autor plánoval dávať v celej knihe všeobecné klišé. No v ďalšej kapitole sa ukázali jeho skúsenosti s outsourcingom. Kniha obsahuje veľa dobrých a hlavne nových myšlienok. Nestretol som sa zatiaľ s podobným titulom. Autor ju napísal ako návod na to, aby čitateľom ukázal ako si nájsť alebo vytvoriť flexibilné zamestnanie, ktoré umožňuje homeoffice. V knihe sa vyskyjú aj hlbšie ako finančné úvahy, čo hodnotím veľmi kladne. Čo by som vytkol tak nevýrazný prejav autora audio verzie.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Elon Musk

02.03.2017 Ověřený nákup

Jedna z najlepších audiokníh akú som kedy počul.

Kniha je veľmi dobrá. Elon Musk je skutočne inšpiratívny človek a jeho život je veľmi zaujímavý. Príbeh knihy je veľmi pútavý. Audio interpretácia sa mi páčila. Jedna z mála audiokníh, ktorú dokážem počúvať hodiny bez straty pozornosti. :)

Recenze audioknihy Webcopywriting pro samouky

27.02.2017 Ověřený nákup

Užitočná kniha

Knihu som si kúpil ako doplnkový zdroj info o copy. Musím povedať, že to bola slušná kniha a pár nových myšlienok som si osvojil, splnila moje očakávania. Autor je bývalý filozof, čo trocha poznať na náročnosti textu. Pre mňa to však bolo v pohode.Celkovo knihu odporúčam.

Recenze audioknihy Nekonvenční myšlení

10.02.2017 Ověřený nákup

Náročnejšia kniha

Musím povedať, že samotný text knihy je písaný trocha náročnejšie. Je tam prítomné pomerne veľké množstvo informácii, ktoré sú veľmi hutné. Určite to nie je kniha typu "motivačný bulls.it" Ponúkla mi nový pohľad na trh. Musím povedať, že viacero poznatkov sa pokúsim aplikovať. Celkovo hodnotím výborne, lebo som sa dozvedel veľa nových informácii.

Čo sa týka audio prejavu, tak bol trocha monotónny, bolo treba sa dosť sústrediť pri počúvaní.

Recenze audioknihy Tao Te Ting

20.01.2017 Ověřený nákup

Veľmi dobrá kniha

Audio podanie knihy je veľmi dobré, vyhovovali mi dlhšie hudobné prestávky medzi jednotlivými myšlienkami. Aspoň som ich mohol lepšie pochopiť.Čítanie dobré, viac mi tam pasoval ten mužský hlas ako ženský, ale to je možno len sila zvyku. :)

Kniha je výborná,plná hlbokých myšlienok. Akurát je dosť krátka, nič iné by som jej nevyčítal.

Recenze audioknihy Born to Run - Zrozeni k běhu

06.01.2017 Ověřený nákup

Pre mňa iba priemer

Nehovorím že je kniha nutné zlá, no mňa nechutila za srdce. Ide najmä o príbeh knihy je taký nudný. Čo sa týka čítania knihy to môžem hodnotiť ako kvalitné, taktiež sa mi páčili zvuky v pozadí, no osobne by som si audio knihu najmä vďaka knižnej predlohe už nekúpil.

Recenze audioknihy Pište jako copywriter

06.01.2017 Ověřený nákup

Klobúk dole

Vidieť že text knihy písal copywriter. Kniha je zaujímavá, prehľadná a dobre sa počúva. Otto má super humor. :) Zatiaľ najlepšia audio kniha, akú som počúval. Čo sa týka audio stránky knihy. Hovorca číta knihu veľmi dobre, až by som mu veril, že to číta sám autor. :)

Recenze audioknihy Zbraně vlivu

05.12.2016 Ověřený nákup

Úžasná kniha o dynamike ľudského správania

Samotnú knihu som si prečítal už asi pred rokom. Cialdini na základe príkladov veľmi dobre opisuje sociálne vzorce na základe ktorých koordinujeme svoje správanie. Táto kniha mi dala veľa dobrých myšlienok založených na vedeckých výskumoch. Po tejto knihe sa už nebudete rozhodne pozerať na svet rovnako. :)

Čo sa týka audio-knižného formátu, tak zásade nemám čo vytknúť, preto ju hodnotím veľmi vysoko.