Recenze uživatele Kate

Hodnocení audioknihy Anne ze Zeleného domu

22.01.2018 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Výjimeční lidé

17.01.2018

Recenze audioknihy Kritik

17.01.2018

Nesplnila moje očakávania

Táto knižka nesplnila moje očakávania. Príbeh sa veľmi ťahal a tema vína a viníc ma nezaujala. Nebol taký pútavý ako iné knihy ktoré som od tohoto autora počúvala. Dej ma nevedel udržať v napätí počas počúvania.

Recenze audioknihy Traja kamoši a fakticky fantastický poklad

17.01.2018 Ověřený nákup

Super príbeh

Tak ako prvý príbeh tak aj tento druhý si rada vypočujem aj ja nielan moja dcéra. Pekný príbeh o priateľstve Jurka a jeho zvieracích priateľov. Richard Stanke tomu dodal svojim hlasom čaro príbehu. Radi ju počúvame v aute počas cestovania.

Recenze audioknihy Šachové figurky

17.01.2018

Výborná audiokniha

Pútavý príbeh zo zaujímavého prostredia. Šachové figúrky sa mi páčili viac ako ostrov Entri. Zaujala ma zápletka. Celá trilógia je na výbornej úrovni. Jiri Dvorak ju perfektne nahovoril. Po dlhšom čase to boli knižky ktoré som si vychutnala na plno. Vrelo odporúčam.

Recenze audioknihy Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

03.01.2018 Ověřený nákup

Úžasne nahovorená knižka

Nie lan moja dcéra ale aj ja som si s chuťou vypočula príbeh o troch kamošoch. Pekný príbeh o priateľstve Jurka a jeho zvieracích priateľov. Richard Stanke tomu dodal svojim hlasom čaro príbehu. Radi ju počúvame v aute počas cestovania.

Hodnocení audioknihy Záhada hlavolamu

09.11.2017 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Skála

27.09.2017

Vynikajúca trilógia

Najlepšia kniha akú som v poslednej dobe počuvala. Perfektne nahovorená, vynikajúci dej, napínavý a pútavý. Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Tešila som sa naďalší diel a nesklamal. A ani tretí nesklamal, dokonca mám pocit že bol ešte lepší.......