Recenze uživatele ivan

Recenze audioknihy Den trifidů

13.09.2018 Ověřený nákup

výborný príbeh

táto kniha ma milo prekvapila. Príbeh je riadne uletený a od začiatku veľmi pútavý. Napriek tomu, že sa jedná o postapokalyptické téma, dej je príjemný a vymyká sa zaužívaným zombie ''kruťáckym'' štýlom. Prednes príjemný ale za mňa nič nadštandardné.

Hodnocení audioknihy Cigaretka na dva ťahy

12.09.2018 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)

12.09.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší

12.09.2018 Ověřený nákup

úžasná rozprávka s napínavým príbehom

Kniha patrí medzi moje najobľúbenejšie audioknihy. Zo série o p. Peregrinovej hodnotím ako najlepšiu. Dej je od začiatku napínavý a neviete prestať počúvať. Ku koncu ste až smutný že sa týmto séria uzatvára. Absolútne odporúčam. Prednes tak ako u všetkých dielov série výborný.

Recenze audioknihy Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město

12.09.2018 Ověřený nákup

výborný prednes

Túto knihu som si kúpil na základe hodnotenia. Dej ma upútal od začiatku. Upúta vás kopa úžasností a zážitkov ktoré zažije skupina okolo Jakoba. Po konci som sa už nevedel dočkať pokračovania. odporúčam aj čitateľom, ktorý rozprávky štandardne neoblubujú .

Recenze audioknihy Noc

12.09.2018 Ověřený nákup

priemerná detektívka

Minier patrí medzi mojich obľúbených detektívkarov. Avšak séria o Servazovi akoby stratila grády. Dej je tiahly až nudný. prvú polovicu knihy som sa musel nútiť dopočúvať. Potom už nabrala spád a bola to detektívka ako sa patrí. Prednes hodnotím kvalitne ale nepatrí medzi najlepšie čo som počul.

Recenze audioknihy Černé světlo

12.09.2018 Ověřený nákup

Kvalitný diel zo série Enza McClouda

Postave Enza McClouda fandím od prvého dielu série. Od začiatku je pekne vykreslená a sympatická. Dej sa príjemne počúva a stupňuje. Aj keď koniec tohto dielu nie je tak prekvapivý s nečakaným zvratom ako u iných dielov hodnotím celok pozitívne. Prednes je výborný

Recenze audioknihy Jack Reacher: Jatka

12.09.2018 Ověřený nákup

výborná detektívka

Jatka patrí k jednej s naj detektívok čo som si vypočul. Dej je o začiatku veľmi napínavý a počas trvania plný nečakaných zvratov. Prednes hodnotím taktiež výborne a správne gradujúci dej. Všetkým fanúšikom detektívok odporúčam vypočuť.

Recenze audioknihy Sára

12.09.2018 Ověřený nákup

výborná detektívka

Sára mala na dánove pomery veľmi dlhý úvod bez spomenutia detektívneho oddelenia alebo Krausa. Napriek tomu bol veľmi zaujímavý a napínavý. Potom čo sa zapojilo oddelenie už dej iba gradoval správnym smerom. Prednesu Geišberga nemám čo vytknúť. Ako vždy nadštandardný.

Recenze audioknihy Mycelium IV: Vidění

12.09.2018 Ověřený nákup

kvalitné scifi

od tejto časti série mycelium som mal od začiatku zmiešané očakávania, spôsobené koncom 3ky. Dej bol ale plný zvratok a koniec otvorený. Dúfam že vyjde aj 5ty diel. Prednes sa mi zdal mierne lepši v porovnaní s predošlími dielmi ale nie je nijak nadštandardný.

Recenze audioknihy Mycelium III: Pád do temnot

12.09.2018 Ověřený nákup

Asi najleší diel z Mycelia

Táto čast série Mycelium patrí podľa mňa medzi najlepšie. Prednes bol rovnaký ako u predošlých a za mňa patrí k šedému stredu ale dej sa v tejto knihe výrazne zrýchlil a je o dosť napínavejší už od začiatku.

Recenze audioknihy Mycelium II: Led pod kůží

12.09.2018 Ověřený nákup

Kvalitné scifi

Po vypočutí jednotky som sa tešil na pokračovanie. Scifi nieje môj preferovaný žáner ale kniha sa počúva dobre. Chvíľu trvá kým sa človek zorientuje v pojmoch, najmä ak knihu nepočúvate ihneď po jednotke. Prednes hodnotím priemerne. Dej je zozačiatku tiahly a grády naberie až ku koncu.

Recenze audioknihy Mycelium I: Jantarové oči

12.09.2018 Ověřený nákup

Kvalitné scifi

Kniha patrí k prvým audio scifi čo som si vypočul. Inak preferujem detektívky, tak som mal zmiešané očakávania. Prvú takmer polovicu knihy som sa nevedel zorientovať v pomenovaniach a postavách. Následne dej nabral spád a ku koncu som sa už tešil na pokračovanie.

Recenze audioknihy List zo záhrobia

12.09.2018 Ověřený nákup

Neštandardná Dánovka

Dánove detektívky patria k mojim obľúbeným. Táto patrí k jeho slabším ale napriek tomu to je výborná audiokniha. Nezvykle sa tu prelínajú viaceré časové línie a pohľady rozprávača. Príbeh patrí k jeho priemerným ale štandardne excelentný prednes Geišberga knihe pridá čo stratila na príbehu.

Recenze audioknihy Pan Mercedes

12.09.2018 Ověřený nákup

výborná detektívka

príbeh mal pomalší nábeh ale hneď zaujal. Následne už nabral spád a bol veľmi napínavý. Napriek tomu že sa nekonali žiadne veľké prekvapenia hodnotí veľmi dobre. Audio prezentácia bola relatívne dobrá. Viem si predstaviť hlavne u detektíva intenzívnejší, viac emotívny prednes ale inak OK. Ako celok určite stojí za vypočutie.

Hodnocení audioknihy Zkurvenej příběh

18.08.2017 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium II

27.06.2015 Ověřený nákup