Recenze uživatele Krauzová

Hodnocení audioknihy Hriech náš každodenný

09.01.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Alchymista

09.01.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Nevieš dňa, nevieš hodiny

09.01.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy V tieni

09.01.2021 Ověřený nákup

Starý dobrý Dán

Táto kniha ma bavila, konečne opäť 90.te roky, ktoré Dán veľmi verne opisuje. Napriek predvídateľnému záveru ma kniha bavila až do konca. Najlepšie sú opisy vnútorných pochodov páchateľa - tie vidím pred očami. Majster spisovateľ, ako vždy veľmi dobrá kniha. A bez p. Mňahončáka by to už tiež nebolo ono. Ďakujem.

Recenze audioknihy Venuša zo zátoky

01.12.2020 Ověřený nákup

Kvalita od D. Dána

Vydarená kniha. Vždy sa bavím na tom, ako si myslím, že viem, kto je za tým, a D. Dán ma aj tak vyvedie z omylu :-). Veľmi by som prijala knihu o kauze Cervanová.

Recenze audioknihy Klbko zmijí

01.12.2020 Ověřený nákup

Chytila za srdce

Kniha ma chytila za srdce. Nie som síce na politické témy, ale bolo to napínavé a kvalitné čítanie (počúvanie). A záver knihy ma rozplakal. Vydarené, teším sa na ďalšie knihy od D. Dána.

Recenze audioknihy Žiješ iba dvakrát

24.09.2020 Ověřený nákup

Velmi dobra Danovka

Ako vzdy velmi dobre spracovanie a prelinanie viacerych dejovych liniek. Tema obchodu s bielym masom ma zaujala. Zaver romanu bol napinavy. Hlas p. Geisberga je nenahraditelny.

Recenze audioknihy Môj príbeh

02.09.2020 Ověřený nákup

Skvela kniha

Tesila som sa na tuto knihu a je naozaj vyborna. Skutocny pribeh tomu dodava punc atraktivnosti a hlas p. Dzurikovej sa perfektne hodi. Dakujem, ze toto vzniklo aj ako slovenska audiokniha!

Recenze audioknihy Pochovaní zaživa

20.06.2020 Ověřený nákup

Výborné počúvanie

Napínavý a vo svojej podstate smutný príbeh či už po hlavnej dejovej linke, ale aj po vedľajšej o postrelenej Petre a Josém. Konečne je hlas M. Mňahončáka tým hlasom, pri ktorom nostalgicky nespomínam za M. Geišbergom a jeho bravúrnym čítaním. Pán Mňahončák je skvelý. Ďakujem za nahratie tejto knihy.