Recenze uživatele Petra

Recenze audioknihy Mucha

19.01.2021 Ověřený nákup

Opäť výborná audiokniha

Opäť raz jedna výborná audiokniha, ktorá určite nesklame ani obsahom ani interpretáciou. Hoci na začiatku máte pocit,že príbeh sa skončí skôr,ako sa začal a všetko je nad slnko jasnejšie, príbeh je napínavý a prekvapivý od začiatku až do konca...

Vyšetřuje muž Nečekaný zvrat

Hodnocení audioknihy Nežná fatamorgána

03.01.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy List zo záhrobia

03.01.2021 Ověřený nákup

Zaujímavý pribeh

Zaujímavý príbeh, výborná interpretácia.Tentokrat síce nezažijete strach o hlavného hrdinu, príbeh Vás však vtiahne do deja a vytvorí presný obraz porevolučného diania.

Recenze audioknihy Básnik

10.12.2020 Ověřený nákup

Výborná kniha

Super pútavý dej, skvelá interpretácia. Knihu nebudete vedieť vypnúť. Príbehom sa tiahnu stále nové a nové zápletky. Príbeh vás udrží v napätí naprieč celým dejom.Kniha nemá hluché miesta.Vrelo odporúčam.

Recenze audioknihy Klbko zmijí

10.12.2020 Ověřený nákup

Zaujímavá a pútavá kniha.

Knižka je veľmi zaujímavá a pútavá. Interpretácia taktiež výborná. V niektorých častiach bolo pokračovanie príbehu veľmi predvídateľné. Nič to však nemení na tom, že od začiatku do konca je poslucháč v napätí. Vrelo odporúčam.

Recenze audioknihy Autismus & Chardonnay (1+2)

31.08.2020 Ověřený nákup

Super interpretácia, ešte lepší pribeh

Prvý diel som čítala, teraz som počula oba. Vrelo odporúčam. Je to super spôsob, ako sa vtipne dozvedieť viac o tejto inak vážnej téme. Túto knižku by si mal prečítať, alebo vypočuť každý, kto sa stretáva s autistami. A ostatní určite tiež :)