Recenze uživatele Andrea M.

Hodnocení audioknihy Kde zpívají raci

21.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Hvězdy nám nepřály

22.12.2020 Ověřený nákup

Kniha, ktorú je treba vážne počúvať.

Keď si vypočujete túto knihu, začnete si určite niečo viac vážiť. Niekto zdravie, niekto svojho manžela, niekto rodičov. Príbeh dvoch vážne chorých mladých ľudí napísaný tak, že pri počúvaní neplačete, neľutujete ich iba obdivujete s akou ľahkosťou a prirodzenosťou berú svoj osud a sú vďační za lásku i keď vedia, že bude veľmi krátka. Nemajú potrebu byť zlý za svoj osud a niekoho za to viniť. Vážia,si každý deň, každú peknú chvíľu. Zoberme si z nich priklad a buďme aj my lepšími a určite aj šťastnejší.

Recenze audioknihy Hana

03.12.2020 Ověřený nákup

Opäť téma II.sv. vojny.

Je zvláštne, že v dobe keď žili priamy účastníci vojen sa takéto knihy nepísali. Teraz sa s nimi roztrhlo vrece. Kniha Hana je písaná zaujímavo. Prelínajú sa v nej osudy jednej rodiny a hlavne Hany, ktorá je skúšaná osudom. Neuvedomuje si, aká je silná. Musela v živote urobiť veľa rozhodnutí za ktorymi bola strata života jej alebo jej blízkych. Autorka bravúrne vystihla opis psychiky vojnou gniaveného človeka ktorý si svoje vojnové zážitky nesie vo vnútri. Priamy účastníci o nich takmer nikdy nerozprávali. Mali ich zamknuté hlboko v sebe a chceli zabudnúť.

Recenze audioknihy Raději zešílet v divočině

28.11.2020 Ověřený nákup

Je dobré vedieť že takí ľudia žijú.

Samotu si vybrali sami. Obdivujem ich za to. Je možné, že sú šťastní viac ako my. V ich rozprávaní je mnoho múdrych viet. Očakávala som od toho viac. Trocha ma kniha sklamala. No neviem povedať prečo.

Recenze audioknihy Muž, který sázel stromy

15.09.2020 Ověřený nákup

Na zamyslenie.

Veľmi poetický podaný príbeh o sile človeka a jeho konania o vytrvalosti ísť si za svojim cieľom. Malý bezvýznamný človek dokázal veľkú vec i keď o to vedome neusiloval. Robil čo cítil a čo mu robilo dobre.