Recenze uživatele Marcela

Hodnocení audioknihy Smrtka

14.01.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Dračí cejch

28.08.2020 Ověřený nákup

Ďalší vynikajúci diel série Siedmy zmysel

Autorka nás zaviedla do úplne odlišnej magickej školy v Paseku, ktorá sa vôbec nepodobá tým predchádzajúcim. Dá sa povedať, že má aj edukačný význam, keďže hlavná hrdinka má za úlohu strážiť tínedžerku, ktorá práve naopak túži po slobode. Kniha sa počúva ľahko vďaka skvelej pani Vinklárkovej.

Recenze audioknihy Vrať drakovi, co je jeho

28.08.2020 Ověřený nákup

Ani ďalší diel nesklamal

Krásny svet Sirén, ktorý vytvorila a farbisto vykreslila Ilka Pacovská nemá chybu. Zaujímavý diel, možno menej akčný ako predchádzajúce, no napätia a dobrodružstva je tam dosť. Čítanie p. Vinklárkovej vynikajúce. Ako môže jeden človek dokázať hlasom vytvoriť toľko postáv ľudí, drakov, sirén, jednorožcov a trpaslíkov? Nemám slov. U mňa je to na Oscara.

Recenze audioknihy Petr a Lucie

28.08.2020 Ověřený nákup

Čakalo ma sklamanie

Novela Peter a Lucia patria ku klasike, no 30 minút mi prišlo veľmi málo na to, aby táto ukážka odovzdala človeku hlavnú myšlienku. Dramatizácii ani interprétom niet čo vytknúť, sú výborní. Len je na škodu, že knižka je tak okresaná.

Hodnocení audioknihy Eldest

26.08.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Brisingr

26.08.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Průvodce ztracených

26.08.2020 Ověřený nákup

Vynikajúce dobrodružné fantasy počúvanie.

Táto časť ma naozaj prekvapila. Napriek tomu , že tu chýbajú niektoré postavy na ktoré sme si zvykli, je tiež výborná. Obdivujem fantáziu , ktorá tento svet vytvorila. Interpretácia ako vždy vynikajúca. Už si ani neviem predstaviť, žeby to čítal niekto iný ako pani Vinklárková. Každú postavu už poznáme podľa hlasu. Odporúčam.

Recenze audioknihy Zlodějíček z pátých hradeb

26.08.2020 Ověřený nákup

Vynikajúce pokračovanie série Siedmy zmysel

Priznám sa, že zo začiatku som sa zľakla , že ma nezaujal začiatok knihy. No potom to prišlo, a už to bola jedno veľké dobrodružstvo. Chvíľami som sa o Hanku naozaj bála. Skvelé. Plné napätia. Kto si zamiloval Siedmy zmysel určite nebude sklamaný.

Recenze audioknihy Otrocká krása

26.08.2020 Ověřený nákup

Pre mňa jedna z najlepších zo série

Táto časť ma veľmi bavila, a tuším sme si ju vypočuli so synom najrýchlejšie zo všetkých. Nechýbalo dobrodružstvo, napätie a samozrejme zaujímavý svet vytvorený Ilkou Pacovskou. Interpretácia ako vždy vynikajúca. Určite odporúčam.

Recenze audioknihy Únosce draků

21.07.2020 Ověřený nákup

Vynikajúce dobrodružné fantasy počúvanie.

Vrelo odporúčam vypočuť si aj tento diel zo série Siedmy zmysel. Interpretácia úžasná, niet čo vytknúť. Príbeh pekne vystavaný, stále sa niečo deje a vy čakáte čo bude ďalej. Môj syn sa do príbehu doslova ponoril a prežíva dobrodružstvá spolu s hrdinami príbehu.

Recenze audioknihy Ostrov zasvěcení

30.06.2020 Ověřený nákup

Výborné počúvanie nielen pre násťročných fanúšikov fantasy.

Napínavý a dobrodružný príbeh, zároveň tajuplný a plný magie. Svet, ktorý autorka vytvorila je obdivuhodný. Vrelo odporúčam . Interpretácia nemá chybu. Ak by som mala viac hviezdičiek určite nejaké pridám.

Recenze audioknihy Prašina - Černý merkurit

06.12.2019 Ověřený nákup

Prašina ani tentokrát nesklamala

Syn sa nevedel dočkať pokračovania Prašiny, mladých hrdinov si zamiloval už v prvej časti a priznám sa aj pre mňa to bola príjemná oddychovka. Interpretácia vynikajúca, hviezdičku dole za príbeh dávam kvôli pre mňa trochu rýchlemu záveru, keď človek ešte dumá čo sa to tam vlastne stalo, zrazu je koniec. Knihu napriek tomu odporúčam.

Recenze audioknihy Lovci vran

06.12.2019 Ověřený nákup

Pre milovníkov historických detektívok

Vynikajúce pokračovanie života policajných hviezd z knihy Bohove Gothamu. Život v tej dobe je tak realisticky opísaný, že počas počúvania vás to vtiahne do minulosti. Výborný príbeh a aj interpretácia vynikajúca. Netrpezlivo čakám na pokračovanie a určite odporúčam túto audioknihu.

Recenze audioknihy Bohové Gothamu

28.11.2019 Ověřený nákup

Výborná historická detektívka

Kniha vynikajúca navodí atmosféru New Yorku v polovici 19. storočia. Páčila sa mi od samého začiatku, dej sa pekne posúva a nenašla som žiadne miesto, ktoré by ma nudilo. Interpretácia vynikajúca a preto hneď siahnem aj po pokračovaní. Dúfam že sa dočkáme aj tretej časti. Môžem vrelo odporúčať.

Recenze audioknihy Jsou světla, která nevidíme

18.10.2019 Ověřený nákup

S čistým svedomím odporúčam vypočuť túto audioknihu

Kniha je vynikajúca a interpretácia je pridanou hodnotou. Dala by som ako povinné čítanie. Knihy z obdobia vojny nie sú práve moje najobľúbenejšie, ale tento príbeh dvoch ľudí vám priblíži to hrozné obdobie inými očami.

Hodnocení audioknihy Eragon

12.10.2019 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Tatérka

03.10.2019 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Svitky z londýnského mostu

03.10.2019 Ověřený nákup

Pre milovníkov historických detektívok

Na interpretáciu som si musela dlhšie zvykať, ale napokon, keď som sa zorientovala v postavách, sa mi už kniha počúvala veľmi dobre. Oceňujem pekný opis prostredia a postáv, ktoré Vás prenesú do doby dávno minulej a uveríte, že takto ľudia mohli žiť.

Recenze audioknihy Inheritance

13.06.2019 Ověřený nákup

Od knihy sa nedá odísť

Vynikajúca kniha, dobrodružstvo, fantastika, napätie vo vynikajúcom prevedení pána Stránskeho. Syn bol tak nadšený, že keď sme skončili museli začať odznova, a niektoré hlášky už u nás aj " zľudoveli ". Môžem vrelo odporúčať.

Hodnocení audioknihy Žítkovské bohyně

01.10.2018 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Marťan

01.05.2018 Ověřený nákup