Recenze uživatele bednarma

Recenze audioknihy V tieni

24.01.2021 Ověřený nákup

Klasicky dokonalá

Aj táto kniha, tak ako ostatné je napínavá až do samého konca. Je tam všetko co ma dobra kniha mať, napätie, nadej , súcit, vyvrcholenie. Aj keď ja osobne som odhalil vraha oveľa skôr ako ho autor predstavil, ale vôbec mi to neprekážalo. Dej je napinavy aj tak. A načítaná je taktiež skvele. Pan Mňahončák je z diela na dielo lepší a lepší.

Recenze audioknihy Sviňa

04.01.2021 Ověřený nákup

Sklamanie

Na tuto knihu som sa obzvlášť tešil a musím povedať že som veľmi sklamaný. Nemám nič voči pánovi Kočišovy, ale podla mňa sa nehodí na čítanie takéhoto žánru. Veľká škoda, pretože to co sa udialo je veľmi smutné a zarážajúce, len skodaze tak slabo interpretované

Recenze audioknihy Čierny kruh: Koniec mafie

04.01.2021 Ověřený nákup

Super

Veľmi dobre sa táto kniha počúva a vážne som bol prekvapený aky spad to nabralo. Dej knihy ma zaujal natoľko, ze som musel knihu vypočuť prakticky na jeden krát. Uzasne prečítané a myslím ze voľba pana Sklára bola ta najslávnejšia. Veľmi som si tuto knihu užil a vrelo ju odporúčam.

Hodnocení audioknihy Hriech náš každodenný

16.10.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy V tieni mafie

16.10.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Inferno - peklo

16.10.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Mengeleho dievča

16.10.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Klbko zmijí

16.10.2020 Ověřený nákup

Super

Iba jedným slovom poviem : fantastické.

Tak dobre napísané som dlho nič nepočul, k iha vás zoberie so sebou do deja a nebudete vedieť prestať počúvať, bol som unesený a vypočul som si to už tri krát, a poviem vám že to budem počúvať zas a znova. Som očarený a len dúfam, že Dominik neprestane písať, bola by to ohromná škoda.

Recenze audioknihy Trhlina

25.07.2020 Ověřený nákup

Trhlina

Po dlhej dobe som začal počúvať niečo iné, ako kriminálku a ono je to fakt iné, je to napínavé, dramatické dielo, ktoré sa celkom dobre počúva, aj keď si na to treba chvíĺu zvykať. Ale celkový dojem z knihy je priaznivý

Recenze audioknihy Mucha

25.07.2020 Ověřený nákup

Mucha

Človek ostane prekvapený, čo dokáže jedna mucha. Ani som len netušil, že tieto stvorenia dokážu byť také užitočné. Napínavý príbeh, ako všetky pred tým a aj potom.

Recenze audioknihy Venuša zo zátoky

25.07.2020 Ověřený nákup

Stálica

Tak, ako všetky doteraz vypočuté knihy, tak aj táto je jednoducho klasická Dánovka, ktorá ma všetko, čo má mať dovrá kriminálka. Super narozprávaná, veĺmi dobre sa to počuva a nedá sa prestať

Recenze audioknihy Nežná fatamorgána

25.07.2020 Ověřený nákup

Klasika

Vrah síce unikol, ale pracíznou prácou zraneného Krauza, bol odhalený. Strhujúci dej okolo novembra 89, a vela, vela vecí o ktorých normálny človek ani len netušil.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Krv nie je voda

25.07.2020 Ověřený nákup

Úžasné

Jednou vetou povedané, úchvatne napísané a zároveň prečítané. Dej je strhujúci a do poslednej chvíle človek netuší kto je vrahom. Super, len tak ďalej.

Recenze audioknihy Mucholapka

25.07.2020 Ověřený nákup

Prekvapenie?

Táto kniha je zase úplne iná, než tie, ktoré som počúval, ale je to stále Dánovka, ktorá ma strhujúce vyvrcholenie, ktoré je samozrejme prekvapujúce a nečakané. Super sa počúvala a nedala sa prestať počúvať. Veĺmi dobre nahovorená.

Vyšetřuje parta detektivů

Recenze audioknihy Pochovaní zaživa

25.06.2020

Uctihodne

Zo zaciatku som trochu nechapal, lebo je to napisane trocha inak ako ostatne knihy, ale ten dej ako plynul tak zapletka, ktoru som cakal, predsa len prisla, a potom som nevedel prestat pocuvat. Dopocuval som to za dva dni, a musim povedat, ze najprv som neveril p. Mnahoncakovi, ale precital to famozne. Dakujem a tesim sa na dalsie diela

Recenze audioknihy Cigaretka na dva ťahy

23.05.2020 Ověřený nákup

Úžasné

Túto knihu som čítal, a bola dobrá, ale v podaní Pána Geisberga táto kniha nabrala nový rozmer.

Veĺmi dobre sa počúvala a vtiahla ma do deja tak, že som si neuvedomil, že je už koniec. Veĺmi dobrá kniha, veĺmi dobre napísaná

Hodnocení audioknihy Smrť na druhom brehu

21.05.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Nehanebné neviniatko

26.04.2020 Ověřený nákup

Úžasné

Nič iné sa nedá na to povedať, iba že je to paráda, príbeh, čítanie, a celý dej, je tak napínavý, že človek má problém prestať počúvať, a keď už musí, tak sa nevie dočkať chvíle, keď si knihu opäť zapne.

Recenze audioknihy Básnik

22.03.2020 Ověřený nákup

Jedným slovom povedané: skvelé

Veľká škoda, že už nebudeme počuť čítanie od pána Geišberga, tak načítať knihu sa nepodarí len tak hockomu. Príbeh a dej je tiež veľmi podarený a zaujal ma na toľko, že som si ju vypočul na dva krát a nevedel som presteť. Už sa teším na ďalšie dielo.