Recenze uživatele Jana

Hodnocení audioknihy Drsný spasitel 1

25.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Japonština - cestovní konverzace

25.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Metro 2035

25.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Královna ohně

25.02.2021 Ověřený nákup

Jedna z najlepšie spracovaných trilógií

Veľmi dobré spracovanie aj podklad. Nekonečne dlhé čakanie na pokračovanie sa vyplatilo. Ideálne na dlhé cesty, počúvame celá rodina. Kvalitné spracovanie, príprava - 100% dávame.

Hodnocení audioknihy Vraždy v ulici Morgue

25.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Tobiáš Lolness

25.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Muž z ostrova Lewis

25.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Atomové návyky

25.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Betónová blondína

13.02.2021 Ověřený nákup

Detektívka v dobrom spracovaní

Connelly je klasika, či už v podobe knihy, seriálu ale aj ako audiokniha do auta padla dobre. Kúpili sme ju tentokrát namiesto printovej verzie a bola to dobrá voľba, interpretácia príjemná a nie je dlhá, tak ju človek stihne dopočúvať počas dlhšej jazdy.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Hodnocení audioknihy Pachuť smrti

13.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Nezvratné alibi

13.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Proměna

13.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Krev Elfů

02.12.2019 Ověřený nákup

na 1-tku

Sapkowskeho mame samozrejme precitaneho, ale audiokniha je výborne spracovaná. Páči sa nám celej rodine a púšťame si ju v aute na cestách. Tu 5 hviezidicek je podla mna malo! Pre nas velke plus - pouzitie viacerých hlasov, co dáva knihe prehľadnosť. výborné výkony zúčastnených a aj produkcia.

Recenze audioknihy TO

13.11.2019 Ověřený nákup

Na základe hodnotenia iných sme našli top knihu

Musím teraz sebakriticky priznať, že pri lovení vhodnej audioknihy na dlhú cestu sme zabrúsili do rebríčkov a viackrát sme ,,TO" zamietli s tým, že Kinga nikto z nás nemusí ako autora. Avšak - potom príjemné prekvapenie - jednak samotná kniha vyzerá byť skvelo napísaná, vtipná - spracovanie samotné je úžasné! Všetky body, ktoré doteraz kniha získala stoja za to!

Recenze audioknihy Nesmírný

13.03.2019 Ověřený nákup

Klasická Adlerovka pri ktorej nezaspíte

Detektívky využívam pri šoférovaní a séria Adleroviek s Oddelením Q je mojou obľúbenou. Dokáže udržať napätie bez toho, aby vás to uspávalo a rozsah je primeraný k dlhšej ceste, nemusíte si po dlhšej pauze osviežovať obsah.

Recenze audioknihy Tajný život stromů

13.03.2019 Ověřený nákup

Veľmi príjemná kniha na oddych

Na knihu som sa dlhšie tešila, mala som skvelé odporúčania od kamarátov. Kvôli cestovaniu som ju kúpila v podobe audioknihy a musím povedať, že som urobila dobre. Príjemný Aleš Procházka, náš obľúbený z dabingu The modern family nesklamal !

Recenze audioknihy Pán věže

30.11.2018 Ověřený nákup

Zatiaľ najlepšie spracovanie aj kniha

Naša obľúbená kniha sa dočkala pokračovania na audiolibrix, boli sme nadšení. Čakala nás dlhá cesta (12 hodín) a nie je nič lepšie než pribaliť do auta reprák. Na konci sme ľutovali, že cesta bola krátka (kniha má cez 24 hodín). Milo ma prekvapilo použitie viacerých hlasov (príbeh sa rozširuje o detaily ďalších postáv). Jediná chyba je, že na ďalší diel si opäť musíme rok počkať. Jedna z mála kníh, ktorú sme objavili vďaka audio-spracovaniu a až dodatočne sme zakúpili papierové vydanie.

Recenze audioknihy Na západní frontě klid

19.08.2018 Ověřený nákup

Kvalitné spracovanie

Knihu sme zakúpili ako povinnú literatúru pre ušetrenie času do auta. Vypočuli sme si ju celá rodina, kvalitné spracovanie. Vrelo odporúčam pre teenagerov, ktorý si ju majú prečítať a nazbiera sa im viacero diel - je to príjemná zmena si ju vypočuť ako rodina a následne o nej debatovať.

Recenze audioknihy Píseň krve

13.08.2018 Ověřený nákup

Jedna z top kníh

Napriek tomu, že začiatok sa mi zdal trochu neprehľadný (ale iba prvých pár minút, kým sa človek dostane do obsahu a pochopí že sa prelínajú dve časové obdobia..) - výsledok bol vynikajúci. Knihu sme si zobrali na dlhé cesty do zahraničia a nemohli sme sa dočkať kedy opäť sadneme do auta a dopočúvame ju :). Škoda že nie je ešte pokračovanie! Obidva hlasy sadli vekovo k hlavnému hrdinovi v danom čase. Kniha určite stojí za každé euro, veľmi kvalitne spracovaná.

Recenze audioknihy Jack Reacher: Jatka

09.06.2018 Ověřený nákup

Pútavá detektívka s vojenským pozadím

Kto pozná filmové spracovanie Jacka nebude sklamaný ani audioknihou. Knihu sme si kúpili na dlhú cestu autom, ktorá nás čakala a bola to správna voľba. Napriek tomu, že sme očakávali určitý záver, nepotrvdil sa a autor dokázal, že sa dá napísať detektívka, kde je je vopred všetko jasné. Napínavé, so zaujímavými detailami, výborne nahovorené.

Hodnocení audioknihy Prorok, Zahrada Prorokova

21.05.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Jááánošííík

21.05.2018 Ověřený nákup

Klasika v archíve

No tu sa snáď hodnotenie ani nedá napísať, je to 100% klasika Radošinského naivného diavadla. Stiahli sme si hru ako klasiku, ktorá nesmie chýbať v našom archíve. Hlavne ak sa snažíme si spomenúť na niektoré konkrétne dialógy. Milé prekvapenie bolo, že sme ju našli práve tu v audiolibrixe.

Recenze audioknihy Blade Runner

21.05.2018 Ověřený nákup

Spracovanie sedí aj pre fanúšika filmu

Film si vybrala mužská časť našej dovolenkovej partie, ale sadla všetkým. Veľmi dobré spracovanie, sadol nám aj hlas Martina Myšičku. Príjemné prekvapenie hlavne pre fanúšikov filmu, dokonca sme mali pocit, že sme si vďaka audioknihe všimli viacero detailov.

Recenze audioknihy Složka 64

21.05.2018 Ověřený nákup

Kvalitná detektívka, dobré spracovanie

Táto kniha bola mojim prvým stretnutím s oddelením Q, počas dovolenky a musím povedať, že nesklamala. Počúvali sme ju naraz viacerí a môžem zosumarizovať, že sa nám páčil aj autor aj spracovanie a hlas Igora Bareša. Počúvala sa ľahko, sadol nám aj mužský hlas použitý pre ženské postavy (čo býva veľmi často problém pri audioknihe - jeden hlas pre viacero postáv a mužský hlas pre ženské postavy). Nás táto audiokniha navnadila na ďalšie detektívy oddelenia Q a určite budeme vyhľadávať veci, ktoré číta I. Bareš.

Recenze audioknihy Žítkovské bohyně

21.05.2018 Ověřený nákup

Kvalitné spracovanie výbornej predlohy

K tejto knihe pre mňa dokonale sadol hlas. Veľmi dobré spracovanie, ľahko sa počúva a sedí k téme. Nečítala som originál, ale dlhšie som sa na knihu chystala a spracovanie v audioknihe nesklamalo. Len je dobré si zachovať krátke prestávky, aby poslucháčovi neunikli podrobnosti z deja nutné pre pochopenie záverečnej časti ( v papierovej knihe sa k nim môže vrátiť, tu je to zložitejšie).

Recenze audioknihy Macbeth

21.05.2018 Ověřený nákup

Netradične od Jo Nesba

Na túto knihu som čakala ako každý fanúšik Nesba. Musím úprimne povedať, že som po celý čas mala pocit, akoby ju napísal niekto úplne iný. Musím úprimne povedať, že som mala problém ju dopočúvať. Taký pokus o nejakú dark detektívku, ktorý podľa mňa stavia viac na marketingu autora a jeho sláve s detektívom Harrym než na realite tejto knihy. Spracovaniu a interpretácii - dávam iba tri hviezdy, ale je možné že je to ovplyvnené celkovým sklamaním z knihy ako takej.

Recenze audioknihy Zabijáci

21.05.2018 Ověřený nákup

Dobre spracovaná detektívka

Až po pár kapitolách som si uvedomila, že knihu som videla už v TV. Ale to vôbec nevadilo, spracovanie bolo pútavé a odlišné od toho televízneho. Dej bol napínavý a gradoval. Celkovo seriál s oddelením Q má dobrú kvalitu a tento diel patrí medzi tie najlepšie.