Recenze uživatele TuKE

Hodnocení audioknihy Sapiens

23.01.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Nikdy nedělej kompromis

22.01.2021 Ověřený nákup

Kniha v poriadku, interpretácia má priestor na zlepšenie

Obsahovo by sa kniha dala skrátiť, je tam veľa veľa opakovanie. Niektoré postupy znejú zaujímavo, aj keď väčšinou je to variácia toho istého, iné zase skôr trochu "outdated". Knihu hodnotím pozitívne, aj keď si viem celkom dobre predstaviť, že nemenovaná konkurenčná applikácia ponúkajúca 15minútové zhrnutia kníh by bola pre túto ideálna.

Často som sa pristihol, že ma vyslovene iritovala interpretácia pána Hanáka. Neviem, či to bol úmysel, ale monotónne podanie je ubýjajúce, kniha neplynie a nevtiahne.

Recenze audioknihy Já, Poutník

03.01.2021 Ověřený nákup

Najlepsia audiokniha aku som (zatial) pocul

Pocuvam knihy pri chodzi, niektore su zabavnejsie, ine menej, s putnikom som sa vsak nevedel dockat dalsej prechadzky. Obcas som si hovoril, ze dej by mohol napredovat rychlejsie a ze autor citatela zahrna nepotrebnymi detailami, ale mnoho z detailov sa neskor zjavi pri rieseni. Fantasticka kniha, ktorej atmosferu umocnuje excelentne podanie Martinom Stranskym a taktiez zvukova rezia.

Recenze audioknihy Faktomluva

07.12.2020 Ověřený nákup

Vyborna audiokniha, ktora bura mnoho predsudkov

Napriek tomu, ze mnohe veci boli opakovanim toho co som uz vedel, vela noveho som sa naucil. Podanie bolo vyborne, rozpravanie v podobe pribehov, do ktorych som sa dokazal vzit a ktore vytvaraju asociacie. Knihu odporucam komukolvek, kto ma zaujem sa pozerat na svet kriticky, ale pravdivo.

Produktivita Vztahy Myšlení Praktická

Hodnocení audioknihy Konec prokrastinace

31.10.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Mauglí - Kniha džunglí

06.01.2020 Ověřený nákup

Výborná kniha pre deti od 5 rokov

Kniha je výborne spracovaná, príbeh je pútavý, fantasticky nahovorený, zároveň je to rozumne dlhé a nenudí. Niektoré pasáže sú až príliš dramatické, hlavne hudba, ale to vadilo skôr manželke ako deťom :-).