Recenze uživatele Stanky

Hodnocení audioknihy Černý led

16.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Konec hry

17.08.2020 Ověřený nákup

Skvelé

Hrozne ma zaujímalo, jak toto može skončiť. Po pre mňa neuveritelnom príbehu Loutkaře konečne reálny prípad. Mnoho zvratov, myšlienkových pochodov a dokonalý záver.

Prednes v podobe Martina Stránskeho výborný, paní Monika o mnoho lepšie, než u Loutkaře.

Doporučujem.

Recenze audioknihy Loutkář

09.08.2020 Ověřený nákup

Prekvapenie

Velmi zvláštný príbeh. Mnohé mi prišlo prehnané. Ako keby autor chcel naviazať na úspech Hadrového panáka, ale podľa mňa mu to až tak nevyšlo. Ale to je len moj názor. A bohužial ani interpretace Moniky Žákovej tomu nepridala. Rozhodne by sa viac hodil Martin Stránský. Ale aj napriek tomu chcem vedieť ako to dopadne s posledným príbehom a už ho mám v košíku :-)

Recenze audioknihy Žízeň

15.07.2020 Ověřený nákup

Jednoducho Nesbo

Príbeh je naprosto pohulcujúci. Neskutočné zvraty a opäť "prekvapivý" záver. Je pravdou, že čím viac kníh od Nesba som vypočula, tým viac odhalím, kto je nakoniec vrahom :-). Interpretácia nebola zlá, ale je pravdou, že som si na Harryho v podaní Hynka zvykla a tak nejak som to p. Matáskovi neverila...

Recenze audioknihy Policie

17.06.2020 Ověřený nákup

Neskutočný príbeh

Dokonalé, inak to ani nejde nazvať. Príbeh napínavý od začiatku až do konca. Mnoho zvratov, smutných chvíl a nervov. Nebola som schopná vystúpiť z auta... A samozrejme dokonalý Hynek. To spojenie Harryho s ním bol vynikajúci nápad. Díky

Recenze audioknihy Nemesis

09.06.2020 Ověřený nákup

Prekvapenie

Obsahovo zaujímavý príbeh a ešte zaujímavejšie rozúzlenie. Prekvapila ma ale interpretácia. Mnoho rušivých zvukov, viac mi to pripomínalo tv inscenáciu než čítanie knihy. Myslím, že toto nebude moj šálok kávy... Mám radšej ak to číta jeden, prípadne viac ludí, ale čítajú. Táto interpretácia mi uberala moju predstavivosť jednotlivých postáv, strácala som sa kto je kto.

Recenze audioknihy Červenka

02.06.2020 Ověřený nákup

Opäť vynikajúce

Príbehy Haryho ma velmi bavia. Každý príbeh je iný a pritom tak zaujímavý, že sa mi nechce vystúpiť z auta. Je mi ľúto, že stratil tak vynikajúcu kolegyňu.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Snehuliak

02.03.2020 Ověřený nákup

Neskutočné

Harry na stope extra povedeného sériového vraha. Zločiny premyslené do najmenších detailov. Jediný problém vraha je Harry. Prekvapujúco v slovenčine. Snehuliaka si tak rýchlo nepostavím :-)

Recenze audioknihy Přízrak

02.03.2020 Ověřený nákup

Masaker

Neskutočné. Neuveritelné. Smutné, že sa mnoho vecí deje na ulici každý deň. Veru žiadny rodič nemože za svoje deti a deti nemožu za svojich rodičov. Harry skvelý. Myslím, že aj Hynek sa v ňom vidí :-)

Recenze audioknihy Švábi

30.01.2020 Ověřený nákup

Harry Hole je skvelý

Počula som veľa chvál na celú sériu. Prvý prípad ma veľmi zaujal a preto som si kúpila aj knihu Švábi. Zaujímavé, že sa odohrávala v inom prostredí. Dokonalý detektiv. Zaujímavý prípad. Mne sa to páčilo.

Hynka Čermáka mám rada, prejav mi nevadil, aj keď som sa v niektorých veciach trošku strácala. Ale možno to bolo sposobené tým, že počúvam pri šoférovaní. :-)

Recenze audioknihy Dívka, která musí zemřít

20.12.2019 Ověřený nákup

Skvelé

Príbeh sa uzatvára. Posledný diel bol zaujímavejší, než ten predposledný. Nechýba mu napätie, dokonalosť Lisbeth a koniec. Zaujímavé, vynikajúco podané Martinom Stránskym. Doporučujem.

Recenze audioknihy Dívka v pavoučí síti - Milénium IV

19.11.2019 Ověřený nákup

Zaujalo

Síce je cítiť, že to nie je Larsson, ale príbeh ma zaujal a netrpezlivo som čakala ako to skončí. Martin opäť skvelý. Už si ani neviem predstaviť, žeby to čítal niekto iný. Rozhodne sa teším na ďalší diel.

Recenze audioknihy Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium II

08.11.2019 Ověřený nákup

Skvelé

Perfektní. Martin Stránsky úplně dokonalý. Příběh Lisbeth mě zaujal již v TV. Těšila jsem se až si to poslechnu podle knihy, protože kniha je vždy lepší. Hned kupuji pokračování.

Recenze audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I

23.10.2019 Ověřený nákup

Skvelé

Najskor som videla film a tak som čakala aké to bude. A... o 100% lepšie ako film. Neskutočný príbeh, perfektne prečítaný až sa mi nechcelo vystupovať z auta. Teším sa na ďalšie diely.

Recenze audioknihy Konec hlídky

01.08.2019 Ověřený nákup

SK nezklamal

Celá tato série byla skvělá, bavila mě. Nechtělo se mě ani vystupovat z auta, abych slyšela co se bude dít dál :-) Výběr interpretů se povedl, předvedli dokonalý výkon. Je mi líto, že je konec.