Recenze uživatele Gitka

Recenze audioknihy Přítelkyně z domu smutku

28.01.2021 Ověřený nákup

Perfektná audiokniha!

Veľmi som si audioknihu užívala za čo môže interpret, príjemný hlas pani herečky,ktorú som si vedela aj vybaviť. Smutné príbehy žien z väzenia, zaujímavé a zároveň mrazivé. Človek si až vtedy uvedomí, aká je vzácna sloboda. Knihu si ešte raz vypočujem, lebo má natoľko zaujala .... veď posúďte sami

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Devátý hrob

17.01.2021 Ověřený nákup

Mrázová audiokniha

Audioknihu som začala počúvať doma, potom v práci, v električke, cestou domov, pri varení, a zabudla som na svet. Je to jedna z najlepších audioknih ktoré som počúvala. Strhujúci príbeh a ten hlas, som sa zaĺubila 😘

Vyšetřuje parta detektivů Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Náš manžel

14.01.2021 Ověřený nákup

Dávam veľkú jednotku

Príbeh má ihneď dostal, strhujúci, zaujímavý, perfektný hlas, veľmi príjemné sa mi počúval 🙂a ja som sa tešila na každý deň keď som si ju v kľude počúvala. Odporúčam si ju vypočuť ženám, možno v nej nájdu svoju stratenú ženskú silu.

Psychologický Vztahový Dobře vykreslené postavy

Recenze audioknihy Svědectví

08.01.2021 Ověřený nákup

ODPORÚČAM

Kniha má ani tentoraz nesklamala, počúvala som ju po trošičku ,šetrila som si ju,taká bola dobrá. Vypočula som si vsetké Kingove Služebnice,a táto posledná bola taká dobrá ako vsetké. Strhujúci príbeh, perfektný prednes,proste lahôdka, mňam. Nikto nebude sklamaní, každý si príde na svoje.

Dystopie / Postapo Více vypravěčů

Recenze audioknihy Smrtka

19.11.2020 Ověřený nákup

Nemám slov

Smrtku som si vybrala koli nadpisu a po ukažke ma ihneď zaujala.Milujem a zároveň ma fascinuje takýto despoticky žáner. Nechápem kde sa to vo mne berie 🙂.Kniha ma okamžite vytiahla do deja a ja som si z nej po kúsku dávkovala ako šlahačkovu tortu.Interpretácia jedná báseň, veľmi príjemný hlas.Príbeh je zaujímavý, strhujúci,dojímavý, vsetké emócie sa vystriedali.A čo ak ľudstvo pokroči vo vývoji až tak ďaleko ,že ľudia nebudú ozaj zomierať? Knihu doporučujem, každý si príde na svoje.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Dystopie / Postapo

Recenze audioknihy Šarlatán

27.09.2020 Ověřený nákup

Najlepšia audiokniha po dlhšej dobe.

Audiokniha sa mi veľmi páčila, lebo bola velmi pekne a citlivo načítana a dej má okamžite zaujal. Pán Mikuláš mal dar od Boha liečiť ľudí a je veľmi smutné že naši ľudia mu tak veľmi ublížili a musel sedieť v base. Pritom to bol človek dobrého srdca, veľmi štedrý, ale i napriek tomu, kopec ľudí profitovali z jeho práce a okradali ho. No čo už taká je ĺudcká povaha. Vrelo odporúčam si audioknihu vypočuť, lebo interpretacia je ozaj skvelá.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Hodnocení audioknihy Doktor Spánek

22.09.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Osvícení

20.07.2020 Ověřený nákup

Odporúčam

Peter Jeništa, perfektný prednes, normálne som jeden čas bola závislá na jeho hlase. Kniha sa mi veľmi páčila, počúvala som ju každé ráno, keď som sa chystala do práce a niekedy keď som potrebovala zrelaxovať 🙂 Viete,ja som si to šetrila, tak dobré sa počúvala. Určite ju odporúčam ,vôbec vás nesklame.

Hodnocení audioknihy Tajný deník čínské císařovny

02.07.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Milé dítě

02.07.2020 Ověřený nákup

ODPORÚČAM

Veľmi dobré prečitana kniha,všetky dablérky to zvládli bravúrne. Veľmi sa mi páčil,hlas Hany,perfektne to čítala. Dej knihy neprezradim,ale určite si ju ešte raz vypočujem. Hádam len toľko, že to bolo riadne psycho!

Psychologický Vztahový Dobře vykreslené postavy

Recenze audioknihy Poslední Aristokratka

13.05.2020 Ověřený nákup

ODPORÚČAM

Kniha sa mi veľmi páčila. Konečne niečo pozitívne, veselé,kde sa preberá toaleták,penízky, hrad a eristokracia v dnešnej dobe.Dobre som sa pobavila a vypočujem si to ešte raz,lebo keď som mala depku, pomohlo. Interpetacia príjemná, dobré sa to počúvalo. Ešte si vypočujem pokračovanie, sa tešim 😋

Recenze audioknihy Den trifidů

16.04.2020 Ověřený nákup

Perfektná

Perfektná scifi kniha, po ktorej sa určite zamyslite, aké by to bolo keby ľudstvo vyhynulo. Knihu som čítala pred rokmi, a veľmi ma potešilo že si ju môžem vypočuť . Lichý ju pútavo číta. Po vypočutí má zamrazilo. Vrelo odporučam každému, kto má rád scifi.

Recenze audioknihy Mlčení

23.02.2020 Ověřený nákup

ODPORÚČAM

Túto knihu od Japonskeho autora som si vybrala preto,lebo japonská literatura, je pre mňa, exoticka a zaujímavá. Kultúra naroda má stále fascinovala,a dej knihy nesklamal. Veľmi dobré sa mi počúvala ,pri tak prijemnej a pútavej interpretacii

Tešila som sa každý deň, kedy si pustím malý odstavec knihy, lebo som si ju tak trošku šetrila ako veľmi vzácnu čokoládu. Počúvanie tejto knihy bol pre mňa veľký zážitok. Čína, ech to je .....Ďalej neprezradim 🙂,len môžem odporúčit ak máte radi zimomriavky

Recenze audioknihy Dědina

21.02.2020 Ověřený nákup

Odporúčam

Kniha sa mi veľmi páčila. Perfektné nahovorená, tradičným nárečím, všetko som rozumela, veľmi vtipné ale pravdivé. Rôzne osudy ľudí, starosti a radosti ma vtiahli do deja. Musím si ju ešte raz vypočuť, ale v kľude, nech si ju poriadne vychutnám.Je to mňamka. Normálne by som sa išla pozrieť do tej dediny,tak ma uchvátila.

Hodnocení audioknihy Dívka, která musí zemřít

07.02.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

05.02.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Oběť 2117

05.01.2020 Ověřený nákup

Strhujúci dej!!!

Môj obľúbený autor Olsen,ani tentokrát nesklamal. Pred rokmi som dostala knihu: Žena v klietke.Prečitala som ju jedným dychom, strhujúca detektívka. Audio kniha sa veľmi dobré počúva, príjemný charizmatický hlas interpreta. Strhujúci príbeh a veľmi strašný ak sa to naozaj deje vo svete.😮 Odporúčam si vypočuť ! Určite neoĺutujete .

Recenze audioknihy Smrt je mým řemeslem - Mistři slova

13.12.2019 Ověřený nákup

Je to moja prvá audio kniha ,a som nad mieru spokojná, že je majstrovsky nahovorená.

Pán Norbert Lichý,je právom majstrom slova. Páčilo sa mi jeho čítanie, veľmi pútave, perfektný hlas. Vlastne,na základe jeho ukážky som si jeho audio knihu kúpila a vôbec neľutujem. Strhujúci dej, perfektné sa to počúva,hoc veľmi kruté dejiny druhej svetovej vojny...Miestami,som súcitlila s hrdinom knihy a rozmýšľala ako,by som sa ja zachovala, alebo hocikto iný. Vrelo odporúčam si to vypočuť, aj aby sme sa poučili a vôbec stoji to za to si to vypočuť.....