Recenze uživatele Maja

Hodnocení audioknihy Nevieš dňa, nevieš hodiny

30.09.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Jméno růže

04.11.2019 Ověřený nákup

Jednoducho skvelé,

Neskutočné spracovanie,kniha ako rozhlasové spracovanie nikdy nemá chybu,ale toto bolo dokonalé.Zvuky starého kláštora, spevy mníchov,atmosféra v ktorej sa poslucháč prenesie do deja,dojem, že stojíte vedľa mnícha v knižnici,kostole....

Veľmi vhodné na jesenné večerné počúvanie.

Recenze audioknihy Zázrak svaté Winifredy

25.09.2019 Ověřený nákup

Nad všetky očakávania!

Skutočne dobre vyrozprávaný a hudobne podfarbený príbeh.Zápletka výborná a dej až do konca napínavý s humorným ladením.Je to skutočná oddychovka,výborne spracovaná, nenásilne podložená úryvkami gregoriánskych chorálov,ktoré podľa mňa dodávajú celej knihe neskutočný šmrnc.Hlas Pavla Soukupa je ako stvorený pre túto knihu a príbeh.

Recenze audioknihy Eleanor se má vážně skvěle

26.07.2019 Ověřený nákup

Sladko kyslý príbeh s dobrým koncom

Zo začiatku počúvania som bola trochu mimo,toľko irónie a divnej nálady.Časom, keď sa otváral príbeh Eleanor to začalo dávať zmysel a skvelo som sa bavila.Môj obdiv patrí autorke, že sa rozhodla spracovať takú tému,začiatok bol rozpačitý, ale nakoniec ten dej bravúrne rozohrala a mal spád.Na záver mi až bolo takmer ľúto, že kamarát it-čkar a rodina náhodného známeho z Eleanor "vyrobila" socializovanú bytosť,ktorá začala chápať nástrahy každodenného života.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Medvědín

26.07.2019 Ověřený nákup

zaujímavé

veľmi dobre sa kniha počúva,dej má spád, aj keď sa prelína viac časových rovín a príbehov

celkom zaujímavá téma s mnohými myšlienkami ktoré sa hodia aj na iné oblasti života,nielen na šport

Recenze audioknihy Mrtví v Badger’s Drift

28.06.2019 Ověřený nákup

Zaujímavé

ocenila by som možno skôr ,keby to bola dramatizácia, ale aj takto to bolo zaujímavé počúvanie,škoda, že nie je načítaných viac kníh z cyklu Vraždy v Midsomeri s inšpektorom Barnabym. Kto má rád a pozná filmové spracovanie, nebude sklamaný.

Recenze audioknihy Aristokratka na koni

09.10.2018 Ověřený nákup

Nezvyčajné

-počúvanie tejto knihy vrelo odporúčam všetkým, ktorí si myslia, že ich život je celý pokafraný.

-jemný humor a úplne geniálny prednes p.Kubařovej je niečo, čo vás určite zdvihne z podlahy.

-irónia v hlase p.Kubařovej je alfou a omegou celej knihy,patrí jej môj obdiv,lebo si myslím, že iba málo ľudí s takým bohorovným kľudom a ovládaním dokáže interpretovať príbeh,kde sa musí povedať, že iní by možno erdžali od smiechu :D

-úplne bezútešné situácie a stavy Marie ,majú nezvyčajné rozuzlenie, kde vidieť, že snaha zmeniť veci, ktoré sa zmeniť nedajú je obyčajné plytvanie energiou a iba zhoršujú zúfalstvo a snahu za každú cenu vymyslieť geniálny plán

-príbeh zrkadlí životné situácie mnohých z nás, obyčajných ľudí z mäsa a kostí a preto je reálny,uveriteľný a určite sa k počúvaniu vrátim

Recenze audioknihy Mráz

02.10.2018 Ověřený nákup

Temná

samozrejme, že som dávnejšie čítala aj knihu.Minier ma natoľko očaril,že som neodolala a kúpila narodeninovú knihu.Bola som zvedavá a nesklamala som sa.Zápletka je prepracovaná počas deja dôjde k niekoľkým nečakaným zvratom.Dokonalé počúvočítanie na jeseň.

Recenze audioknihy Poslední Aristokratka

02.10.2018 Ověřený nákup

Suchý,ironický humor

Sú dni, keď potrebujete dávku suchého inteligentného humoru. Dej nie je nejak komplikovaný, ale príbeh je jednoduchý, až je uveriteľný. Celú atmosféru podčiarkuje interpretka, ktorá famóznym spôsobom ironicky zvýrazňuje nevšedné, neštandardné situácie. Pri počúvaní takejto knihy si uvedomíte, že pokiaľ žijete svoj obyčajný život, ste vlastne šťastní ľudia.

Hodnocení audioknihy Dítě Bridget Jonesové

25.09.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Co mě naučil tučňák

26.09.2017 Ověřený nákup

Sympatické

veľmi príjemné počúvanie,doslova oddychovka

Odporúčam každému,kto má náladu na niečo pozitívne,zaujímavé a má vrelý vzťah k zvieratám .Príbeh nepatrí k tým ultra moderným, ale je vysoko počúvateľný .