Recenze uživatele dušan

Recenze audioknihy Mengeleho dievča

26.11.2020 Ověřený nákup

pekné a smutné počúvanie

Pokiaľ máte radi knihy z danej doby a prostredia bez prehnaného pátosu tak sa vám bude dobre počúvať. Možno o malý kúsok viac ako obsah sa mi páčilo neskutočne pokojné, mäkké čítanie p. Božidary. Už po prvých slovách som vedel, že si chcem knihu vypočuť do konca.

Recenze audioknihy Zlo

14.11.2020 Ověřený nákup

dobre strávený čas

Jednotlivé kapitoly sú venované jednotlivým diagnózam. Sú vysvetlené a prerozprávané do konkrétnych príbehov čo uľahčuje pochopenie aj pre ľudí ktorý sa v psychológií zločinov nevyznajú. kto má podobné čítanie rád, bude spokojný. Mne sa to páčilo veľmi.

Recenze audioknihy Hriech náš každodenný

14.11.2020 Ověřený nákup

paráda

Knihy DD mám všetky prečítané a aj napočúvané, hriech náš každodenný je po čase opäť titul ktorý sa číta sám. Skôr ma trápi interpret, p. Mnahončák jednoducho na DD má mäkký hlas a intonuje ako v markizáckom seriáli. Kto je zvyknutý na Gaišberga sa musí začiatok prepočúvať zvedavosťou. oveľa lepší výber bol p. Majeský a mne sa celkom páčil aj p. Vajda.

Titul hriech náš... vás bude baviť. Od začiatku do konca je stále dej v tempe, bez zbytočných opisov modrej oblohy a pokosenej trávy. jednoducho opäť dobrá dánovka.

Hodnocení audioknihy Nevieš dňa, nevieš hodiny

18.02.2020 Ověřený nákup