Recenze uživatele Piroha

Recenze audioknihy Geniální podnikatel Tomáš Baťa

23.09.2020 Ověřený nákup

Objav

Poznal som osobu Tomáša Baťu len veľmi všeobecne, občas sa ku mne dostala nejaká legenda. Zaujalo ma, koľkí ho citujú a keď sa v deň môjho plánovaného výletu na Moravu objavila správa s audioknihou, zaujala ma zhoda okolností a nezaváhal som. Musím povedať, že som ohromený. Zaoberám sa racionálnou redukciou plytvania zdrojmi vo výrobe nie nepodobnej výrobe obuvi - tento príbeh tým pre mňa bol nie len osobne, ale aj profesionálne zaujímavý. Môj záujem o Tomáša Baťu a hlbšie štúdium jeho osobnosti už začalo.

Recenze audioknihy Metro 2033

05.01.2020 Ověřený nákup

Nečakané

Titul som si vybral podľa dobrých odoziev okolia na rovnomennú PC hru. Chvíľu mi trvalo kým som sa stotožnil s príbehom avšak autor na to ide postupne k hviezdnemu koncu. Interpret mohol dej trocha viac prežívať ale rozhodne mu fandím.

Hodnocení audioknihy Egypťan Sinuhet

05.01.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Na západní frontě klid

05.01.2020 Ověřený nákup

Povinné čítanie

Na to, ako to na základke slovenčinárka ospevovala, som celkovo sklamaný. Asi to bola chyba očakávania... Oceňujem autenticitu detailov príbehu, ktoré nemohli vzniknúť len v autorovej fantázii a schopnosť interpreta verne zachytiť zámer autora o kritiku vojny.

Recenze audioknihy Metro 2034

05.01.2020 Ověřený nákup

Počúvateľné

Po intenzívnej prvej časti trilógie je tento diel mierne sklamanie, aj na interpreta som si musel zvyknúť, ale nakoniec to šlo. Je to taká pohodička. Dúfam, že posledná časť bude živšia.

Recenze audioknihy Čtyřhodinový pracovní týden

05.01.2020 Ověřený nákup

Toolbox

Množstvo skvelých nástrojov ponúkaných spolu s príkladmi ich použitia je tak vysoké, že som sa rozhodol zakúpiť aj tlačenú verziu. Odporúčam každému, kto sa potrebuje pohnúť z miesta.

Recenze audioknihy Začněte s proč

05.01.2020 Ověřený nákup

Zatiaľ TOP obsah na danú tému

Kniha je excelentným a do detailu rozpísaným zhrnutím autorovej dlhoročnej prednáškovej kariéry dohľadateľnej online. Aj keď toto zhrnutie neprináša veľa nového, myšlienky sú podané ucelene a v zmysluplnom poradí, nájde sa aj niekoľko detailnejšie vysvetlených súvislostí. Avšak ak vám meno Simon Sinek zatiaľ veľa nehovorí, pripravte sa na excelentný a inšpirujúci pohľad na svet, ktorý vás na rozdiel od všeliajkých kazateľov ohromí svojou nefalšovanosťou. Čerešničkou na torte bohužiaľ nebolo podanie interpreta - nepodarilo sa mu ani len naznačiť entuziazmus, energiu a pozitivitu autora, ktorú je možné vidieť pri jeho živých vystúpeniach. Aj keď bol interpret všeobecne veľmi kvalitný a v iných dielach je jeho forma excelentná, so znalosťou autorovej osobnosti tam niečo chýba.

Hodnocení audioknihy Muž jménem Ove

17.11.2019 Ověřený nákup