Recenze uživatele Zuzana Gocze Kucharova

Recenze audioknihy Sněhová sestřička

06.02.2021 Ověřený nákup

Sever ako má byť a čosi navyše

V knižke nájdete všetko, čo sa dá očakávať od dobrého severského príbehu: haldy snehu, zamrznuté fjordy, hrnčeky teplej čokolády, huňaté svetre a čiapky, absurdný humor, mlčanlivých a nezastaviteľných hrdinov, hlboké otázky a odvážne odpovede. Táto rozprávka nielen pre deti však prináša aj veľa navyše: prevedie Vás zákutiami smútenia a vyrovnávania sa so stratou, po cestičkách odpustenia, priateľstva a súrodeneckej lásky - až na horizont, kde biela splynie s oblohou a nebo so zemou.

Věk 9 - 11 let Hrdinka dívka Chlapec hrdina

Recenze audioknihy Šikmý kostel

06.02.2021 Ověřený nákup

Medzi hĺbkami srdca a šírkou sveta

Fascinujúce príbehy malých ľudských dejín na pozadí veľkej histórie (alebo naopak?) s ich radosťami, kompromismi, výzvami a pádmi. To všetko v drsnom prostredí baníckej kolónie, ale pričuchnete aj k vzniku kúpeľníctva, lazaretom či pivovarníctvu. Ale hlavne je to kniha o rodine (tej pokrvnej i získanej) a láske - vo všetkých jej podobách. S postavami sa dalo veľmi rýchlo stotožniť (napriek storočiu medzi nami) a teším sa, že aj sama autorka mala potrebu zistiť, čo s nimi bolo ďalej a vychádza pokračovanie.

Hodnocení audioknihy Emil Běžec

27.12.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Cizinci v noci

01.12.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Raději zešílet v divočině

20.10.2020 Ověřený nákup

Krasa a drsnost prirody a zivota

Vyborne nacitane pribehy slobodnych ludi, ktori si na vlastnej kozi vyskusali o com mnohi z nas iba snivaju. Nastavuju zrkadlo nasmu komfortu a limitom (v hlavach). Divocinam zdar!

Hodnocení audioknihy Kirké

25.09.2020 Ověřený nákup