Recenze uživatele Peter Petko

Recenze audioknihy Překupník na darknetu

19.12.2020 Ověřený nákup

Zaujímavá

Ešte som nič podobné nečítal ale keď mám pravdu povedať dosť ma táto kniha zaujala. Myslím si že by som ju mohol doporučiť hlavne ľudom ktorých zaujíma nie úplne čistý biznis.

Recenze audioknihy Myšlení, rychlé a pomalé

19.12.2020 Ověřený nákup

Vyborná

Môžem len odporúčať, Kahneman je skutočný odborník. Odporúčam knihu čítať po častiach, nechať informácie uležať v hlave a až následne prejsť k ďalšej kapitole.

Recenze audioknihy Cesta vlka

05.11.2020 Ověřený nákup

vlk z wall street

Kniha od vlka z wall street je fantastická, zaoberá sa na to ako Jordan Belfort išiel hore (a nie na to ako užíval bohatstvo).

Techniky ako sa Jordan vyšvihol medzi najlepších burzových maklérov na svete.

Finance Myšlení

Recenze audioknihy Jak uzavírat nové obchody

29.10.2020 Ověřený nákup

Začiatky obchodovania

Veľmi dobra kniha pre začiatočníkov ale aj pokročilých v odvetvý obchodu. Rady sa dajú použiť v obchode aj bežnom živote. Príbeh je veľmi pútavý a tiež interpretácia je vo vysokej kvalite spracovania. Aj keď to asi neni 10/10, zamňa sa určite oplatí kúpiť .

Produktivita Finance Teoretická

Recenze audioknihy Nikdy nedělej kompromis

28.10.2020 Ověřený nákup

Najlepšia kniha pre vyjednavanie

S trochou cviku je možné získané poznatky použiť v bežnom živote. Určite to vyskúšam. Tá kniha je ako učebnica, to znamená že si ju treba vypočuť s odstupom opakovane a potom sa dostavia výsledky. Po prečítaní tejto knihy som zmenil pohľad na všetko okolo vyjednávania a pochopil som, že to kto má akú pozíciu sa dá ovplyvniť.

Produktivita Finance Vztahy Myšlení

Recenze audioknihy Síla pozitivního jednání

24.10.2020 Ověřený nákup

Síla pozitivního jednání

Napoleon Hill je podľa mňa jeden z najlepších spisovateľov vo svojom obore. Tuto knihu som si kúpil len kvôli tomu že to napisal Napoleon Hill a určite som to neoľutoval, pretože táto kniha patrí medzi jednu z najlepší knih ktoré som mal.

Produktivita Myšlení

Recenze audioknihy Začněte s proč

24.10.2020 Ověřený nákup

Začněte s proč

Ďalšia veľmi dobrá kniha od spisovateľa S. Sinka . Dáva silný podnet zamyslieť sa nad tým akú Štruktúru obchodného plánu si má človek vybrať pred začatím podnikania. Kniha sa hodí aj pre ľudí čo už podnikajú na zmenu myslenia.

Produktivita Myšlení Teoretická