Recenze uživatele AndreaObrtalova

Recenze audioknihy P.S.

09.07.2016 Ověřený nákup

Skvelé

Kniha je naozaj vtipná a počúva sa veľmi príjemne. Určite ju odporúčam všetkým ktorí si chcú oddýchnuť a zasmiať sa nad životom.Aňa Gaislerová je naozaj vtipná a skvelá spisovateľka, a dúfam že toto nie je jej posledné dielo.

Hodnocení audioknihy Hvězdy nám nepřály

06.07.2016

Recenze audioknihy Velký Gatsby

05.07.2016

Skvelý príbeh

Kniha,film a teraz aj audio kniha. Ak ste nepočuli o tomto skvelom pribehu je to naozaj veľká chyba a zázrak v jednom . A tiež aj veľká chyba ktorú by ste mali napraviť. Naozaj výnimočné dielo a odporúčam vám ho .

Recenze audioknihy Marťan

05.07.2016

Úžas

Naozaj veľmi pekne dielo. Určite ste veľa počuli o tejto ukážke a určite to bolo pozitívné. A ja sa pridávam s mojím hodnotením Mark mal obrovsku smolu ale aj šťastie že je taký šikovný. Určite odporúčam .

Recenze audioknihy Pipi Dlouhá punčocha

05.07.2016

Skvelé

Veľmi zábavné príbehy a určite nielen pre malé deti ale aj pre dospelých. Príjemné spracovanie ukážky a interpretácia je pekná zrozumiteľná. Vrelo vám odporúčam toto dielo a určite neoľutujete. Prajem príjemné počúvanie .

Recenze audioknihy Hunger Games (komplet)

05.07.2016

Skvelá trilógia

Myslím že o tejto sérii už každý počul buď vo forme knižiek audio knižiek alebo filmov. A skoro všetky recenzie sú pozitívne . A ani sa nečudujem dokonalá trilógia a veľmi inšpiratívna . Veď koľko mladých slečien chce byť aspoň kúsok ako Katniss ? Určite poznáte aspoň jednu osobu pre ktorú sa stal príbeh naozaj skvelý . A odporúčam pre ľudí ktorý ju ešte nevideli alebo nečítali to určite napraviť touto formou. Interpretácia je zrozumiteľná a pekná .

Recenze audioknihy Bob a Bobek - Králíci z létajícího klobouku (komplet)

05.07.2016

Príjemné zasmiatie

Príjemná publikácia ktorú vrelo odporúčam nielen deťom ale aj dospelým. Dvaja zajačikovia ktorý nevedia čo so sebou a tak sa dostanú do pár veselých problémov.Interpretácia bola pekná, zrozumiteľná. Ak sa rozhodnete si vypočuť túto knihu prajem príjemné počúvanie .

Recenze audioknihy Tři bratři

05.07.2016

Nádhera

Nádherná interpretácia nádherných rozprávok. Tak by sa dala opísať táto audio kniha jednou vetou. Naozaj príjemne prekvapila a určite som neľutovala jej vypočutie. Príbehy boli príjemne oživené a dostali tak povediac nový štýl . Naozaj podarené . Prajem príjemné počúvanie .

Recenze audioknihy Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

05.07.2016

Príjemná oddychová komédia

Máte chuť na príjemnu komédiu ? Tak vám vrelo odporúčam túto knihu.Naozaj zaujímavé zápletky ktoré sa nevidia v každej druhej knihe. Veľmi výnimočná publikácia ktorá obsahuje pasáže na zamyslenie ale aj na zasmiatie . Interpretácia knihy bola veľmi pekná a zrozumiteľná. Určite by som neváhala si ju vypočuť znova. Prajem príjemné počúvanie.

Recenze audioknihy Malý princ

05.07.2016

Zamyslenie pre dospelých

Dobrý deň a príjemné počúvanie knihy vám želám vopred ak si čítate túto recenziu, tak zrejme máte záujem o tuto knihu. A ja vám ju len odporúčam, naozaj som milo prekvapená . Hlas bol naozaj príjemný a ukľudňujúci . Príbeh je naozaj krásny ale človek sa musí vedieť zamyslieť aj nad maličkosťami a ak nieste typ, ktorý sa rád zamýšľa nad metaforami tak to asi nebude váš šálok kávy ale vypočujte si ukážku a možno naopak. Dej je zaujímavý a miestami aj smutný ale aj veselý naozaj krásny a ja vám túto knihu len odporúčam s pozdravom Andrea Obrtalová .

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.