Recenze uživatele Peter

Recenze audioknihy Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

25.10.2020 Ověřený nákup

Fine-tunning

Je to momentálne moja najobľúbenejšia kniha, pretože ju počúvam už niekoľký krát po sebe a stále mi má čo povedať... Je písaná jasne, zrozumiteľne a bez zbytočných okolkov. Príbeh autora kde tu pomôže priblížiť aj tak jasnú myšlienku. Audiokniha mi pomohla upraviť môj pohľad na moje priority v pravej chvíli. Určite odporúčam, ak chcete vedieť čo je v živote dôležité a čo nie, prípadne to potrebujete ešte doladiť.

Vztahy Myšlení Praktická Spokojenost v životě

Recenze audioknihy Radikální otevřenost

15.07.2019 Ověřený nákup

Kniha, s ktorou by začať každý vedúci, ktorému záleži na ľudoch nie len vo svojom tíme

Kniha, s ktorou by začať každý vedúci. Pomáha vytvárať kultúru dávania a prijímania priamej spätnej väzby, ktorá je dnes obvzlášť hodnotná a tiež podporuje myšlienky vytvárania veľkých tímov. V knihe je veľa právdivých myšlienok, množstvo z nich si všimnete, ak pracujete vo veľkej spoločnosti. Ak vám naozaj záleží na kariére ľudí okolo vás a výkone vášho tímu, radikálna otvorenosť má veľký význam.

Recenze audioknihy Malá kniha etikety pro manažery

24.02.2019 Ověřený nákup

Povinne čítanie

Tento titul a tiež manažérska etiketa by mala byt zaradená do povinného čítania pre všetkých ľudí, ktorí sú manažérmi-profesionálmi. Ale určite sa hodi aj v dennom živote každému čitateľovi.

Recenze audioknihy Začněte s proč

24.02.2019 Ověřený nákup

Priemerný titul

Táto kniha nie je dokonalá, ale je to dobrý základ pre ľudí, ktorí sa usilujú o nejakú štruktúru a posolstvo toho, čoho sa snažia dosiahnuť.

Myslím, že ide o fajn titul pre ľudí alebo organizácie, ktoré sa snažia pochopiť úspechy alebo zlyhania. Samozrejme, stačí tiež sledovať len TEDtalks a získate podobný efekt. Informácie sú takmer úplne rovnaké.

Recenze audioknihy Jak zaujmout hned napoprvé

24.02.2019 Ověřený nákup

Inšpirácia na upevnenie svojej prezentácie

Keď prezentujeme, často sa snažíme zohľadniť všetky vedomosti, ktoré chceme obecenstvu odovzdať, že zabúdame pri prejave na jednoduché veci, ktoré majú najväčší vplyv; zameraním sa na jednu dôležitú vec, rozprávanie príbehov, hľadaním konkrétnych príkladov, ktoré zaujmu hlavu aj srdce a zjednodušia naše posolstvo. Odporúčam túto knihu pre každého, kto pravidelne stojí pred obecenstvom, kto predáva produkty a služby a kto chce viac zaujať pri svojom prejave.

Recenze audioknihy Snehuliak

24.02.2019 Ověřený nákup

Super snehuliak

Opat pravá švédska krimi, ten kto má rád Jo Nesba ten si príde na svoje, ako to býva zvykom u tohto autora. Oproti sfilmovanej verzii ide o naozaj napínavý príbeh uz od začiatku, a najmä ako audiokniha, to tomu dodalo tú správnu atmosféru. Vrelo odporúčam.

Recenze audioknihy Pozitivní leader

24.02.2019 Ověřený nákup

Naozaj pozitívny líder

Výborná audiokniha, v ktorej vám veci ako lídrovi naozaj zapadnú, pretože ich už aj tak nejak tusite. Pán Muhlfeit píše z praxe s dlhoročnou manažérskou skúsenosťou a osobným príbehom. Určite sa oplatí si ju vypočuť. Poslúži aj ako príjemný spoločník pri cestovaní, a nie len autom.

Recenze audioknihy Nikdy nedělej kompromis

18.03.2018 Ověřený nákup

Ako stvorená pre začínajúcich vyjednávačov

Audiokniha stvorena pre začiatočníkov v obore manipulácie. zo začiatku najskôr monotónny príbeh, ale najmä druhá polovica knihy plná použitelných príkladov do praxe. Urcite odporúčam vypočuť a aplikovať okamžite.

Recenze audioknihy Čtyřhodinový pracovní týden

24.12.2017 Ověřený nákup

Povinné čítanie pre všetkých, na ktorých padá nebo

Skvelá kniha, plná tipov a trikov, pre všetkých čitatelov, na ktorých "padá" nebo každý deň. Kedže titul je trochu staršieho vydania, niektoré poznámky by bolo vhodné autorom aktualizovať. Práve preto, Tima Ferrissa sledujem na jeho youtube kanáloch, kde sa venuje aj aktuálnym témam a postrehom. Inak titul hodnotím kladne, plný inšpirácie pre podnikateľov aj zamestnancov.

Recenze audioknihy Zbraně vlivu

24.12.2017 Ověřený nákup

Titul, ktorý naozaj nesmie chýbať

Obsah titulu splnil očakávania. Napriek ťažšie písanému obsahu na porozumenie, niektoré kapitoly som si pustil pri šoférovaní viac krát :)

Každopádne titul ma obohatil o známe taktiky ovplyvňovania, rovnako ma však upozornil na situácie, kedy okolie so mnou manipuluje a ako sa takýmto praktikám vyhnúť.

Recenze audioknihy Psychologie ovlivňování

24.12.2017 Ověřený nákup

Skvelý titul pre každého

Skvelý titul pre každého, začiatočníka aj pokročilého "manipulátora" na osvieženie alebo inšpiráiu svojich doterajšich metód ovplyvňovania. Vhodné ako darček, ideálne na počúvanie v aute, pretože interpretácia sa skladá z kratších súborov, ktorým je ľahko porozumieť. Titul doplňájú pôsobivé a podložené fakty a výskumy, ktoré počiarkujú vierohodnosť všetkých 99 tipov.