Recenze uživatele Kristína

Recenze audioknihy Mucholapka

28.12.2020 Ověřený nákup

Pomsta z basy

Táto kniha je istým pokračovaním diela Mucha, a nastáva tu tak skutočný rozbeh známeho škrtiča žien. Vďaka známej inteligencii detektíva Krauza sa oddeleniu vrážd podarí nájsť vraha, ktorý má na svedomí sled vrážd mladých žien.. príbeh je pútavý, tradične miestami vtipný vďaka partii detektívov a nechýba ani vypäté rozuzlenie. Odporúčam :)

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Vyšetřuje parta detektivů Podle skutečných událostí Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Mucha

28.12.2020 Ověřený nákup

Rozbeh škrtiča

Na túto knihu som sa tešila najmä kvôli skutočnej udalosti, ktorá sa pripisuje k jej príbehu. Je ako vždy pútavá, skutočnosti sa postupne odhaľujú na povrch a záver pokračuje v diele Mucholapka, ktorú takisto odporúčam. Partia detektívov sa musí pobiť s brutálnou vraždou mladého dievčaťa a ako to už na oddelení vrážd býva, aj ich súkromný život je ohrozený...

Vyšetřuje parta detektivů Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy List zo záhrobia

28.12.2020 Ověřený nákup

Nešťastné amnestie

Musím povedať, že tento príbeh je naozaj veľmi brilantne rozobratý do detailov a Dominik Dán nesklamal ani s prekvapivým rozuzlením. Knihe nechýbajú ani tradičné humorné scénky z prostredia kancelárie detektívov a k nim pútavý sled a zvrat udalostí. Jednoznačne odporúčam :)

Vyšetřuje parta detektivů Podle skutečných událostí Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Nežná fatamorgána

28.12.2020 Ověřený nákup

Beštiálna séria vrážd

Pravdupovediac, od tejto knihy som čakala viac, no aj napriek tomu ju hodnotím pozitívne. Interpretácia jej dodala správny šmrnc. Dej príbehy je veľmi pútavý, jeho záver je veľmi prekvapivý = za mňa nie príliš pozitívne. Celkovo však ako každá "Dánovka " bola veľmi zaujímavá a "vypočula som ju na prvý šup" posúďte sami. :)

Vyšetřuje parta detektivů Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Cela číslo 17

13.11.2020 Ověřený nákup

Slepá láska a dôvera v najbližšieho

Ďalšie dielo Dominika Dána ktoré musí každý správny milovník jeho detektívok prečítať. Tento príbeh je dojímavý, dej vychádza z rozdelenia na 2 časti, kapitoly sa striedajú so spomienkami na minulosť a súčasnosťou. V tomto diele je rozprávačom najmä "páchateľ", čo dodáva dielu nádych dôveryhodnosti jeho životného príbehu... Interpretácia ako vždy nesklamala. Odporúčam.

Podle skutečných událostí

Recenze audioknihy Básnik

13.11.2020 Ověřený nákup

Staré priateľstvá nehrdzavejú..

Tento príbeh sa točí okolo samotného detektíva Krauza a jeho minulosti, s ktorou sa mu pomáhajú vyrovnať detektívy z oddelenia vrážd. Postupne sa začínajú ukazovať okolnosti a záhadné vraždy, pričom všetko ukazuje na detektíva Krauza... Je však tomu tak? Posúďte sami, záver vás určite prekvapí tak ako mňa.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Vyšetřuje parta detektivů Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Hriech náš každodenný

13.11.2020 Ověřený nákup

Šokujúci príbeh

Tento príbeh nie je pre ľahké povahy. Ťažká udalosť spracovaná rukami Dominika Dána jej dodáva srdcervúci punc. Nechcem prezrádzať momenty z deja, mňa dielo veľmi zaujalo a nedokázala som od neho "odtrhnúť uši". Takisto interpretácia bola fantastická, dodávala príbehu dynamiku. Určite odporúčam.

Vyšetřuje parta detektivů Podle skutečných událostí Nečekaný zvrat

Hodnocení audioknihy Žiješ iba dvakrát

06.11.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Sára

03.09.2020 Ověřený nákup

Aj tak to v rodinách chodí..

Toto dielo na začiatku vyzerá ako nevinná nevraživosť medzi otcom a dcérou. Zároveň však na povrch začnú vychádzať určité okolnosti a udalosti, ktoré čitateľovi/poslucháčovi doslovne vyrazia dych... Záver knihy je takisto veľmi zarážajúci. Jednoducho typická Dánovka. Zároveň musím uznať, že lepšieho interpréta si k tomuto žánru neviem predstaviť. Vrelo odporúčam

Moderní Vyšetřuje parta detektivů Podle skutečných událostí Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Popol všetkých zarovná

02.09.2020 Ověřený nákup

Počiatok Dánovej hviezdnej cesty

Čítala som v jednom článku, vraj Dominik Dán túto knihu vydal s nie veľkými očakávaniami, jednoducho ju chcel len vydať. Napriek tomu zožala veľký úspech, a niet divu prečo. Udalosť, ktorú väčšina z nás pozná, vykreslená reálne a bez dokonalého konca. Detektívi z oddelenia vrážd majú svoj typický humor a nie sú to žiadne dokonalé postavy, to dáva dielu ešte reálnejší nádych. Táto kniha vás upúta od začiatku až dokonca, prečítala som ju doslovne na jeden hlt. Vrelo odporúčam.

Vyšetřuje parta detektivů Podle skutečných událostí

Recenze audioknihy Nehanebné neviniatko

17.08.2020 Ověřený nákup

Jedna z najlepších Dánoviek

Nehanebné neviniatko bola moja prvá audiokniha. Musím povedať, že interprét sa maximálne hodí k čítaniu tohto žánru, jeho hlas a výkon vás úplne pohltia do počúvania. Samotné dielo je jedným z najlepších od Dominika Dána, ktoré som doteraz čítala. Postupne vás vtiahne do deja a neskôr začne odhaľovať okolnosti, ktoré by ste vôbec nečakali a príbeh sa začne napínavo zamotávať. Nechýba ani typický humor partie detektívov. Záver ma doslovne šokoval. Dielo je tak pútavé, že som nemohla prestať počúvať, vrelo odporúčam.

Vyšetřuje parta detektivů Podle skutečných událostí Nečekaný zvrat Humor