Recenze uživatele Michal

Recenze audioknihy Modré stíny

25.02.2021 Ověřený nákup

Výborná detektívka

Bola to moja prvá kniha od Michala Sýkoru, predtým som videl pár dielov “Detektívov od Najsvätejšej Trojice, seriál sa mi páčil, ale kniha predčila moje očakávania. Dej má spád, udalosti do seba logicky zapadajú, vykreslenie postáv autentické a uveriteľné. Nie sú to žiadni superhrdinovia ale normálni ľudia so svojimi slabosťami. Interpretácia takisto výborná. Určite si vypočujem aj iné knihy od tohto autora. Knihu rozhodne odporúčam.

Recenze audioknihy Zmizela v mlze

28.07.2020 Ověřený nákup

Príjemná kniha

Bola to moja tretia audioknihy od Michaely Klevisovej, takže som do určitej miery vedel čo očakávať. Nesklamala ma, i keď celý príbeh je postavený na tom že každá postava ovláda perfektne angličtinu, bez náznaku nedorozumenia alebo problémov, čo nie je úplne reálne. Ale pre potreby príbehu akceptovateľné. Celkový dojem je veľmi dobrý.

Recenze audioknihy Přiznat vinu

15.06.2020 Ověřený nákup

Zaujímavé, ale...

Toto bolo moje prvé stretnutie s Martinom Goffom, takže ho zatiaľ hodnotím len podľa tohto diela. Stavba príbehu je vcelku zvláštna, podľa mňa sa nejedná o klasickú detektívku, založenú na vyšetrovaní a hľadaní dôkazov a nakoniec usvedčení páchateľa. (Narozdiel od Dominika Dána, s ktorým je tento autor porovnávaný). Každopádne skvele nahovorené a celkový dojem viac ako dobrý. Určite od neho skúsim viac kníh.

Hodnocení audioknihy Tma

18.05.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Venuša zo zátoky

12.05.2020 Ověřený nákup

Skvelá kniha

Od Dominika Dána mám napočúvané všetky audioknihy a mám rád jeho štýl písania. Priznám sa že som mal zmiešané pocity keď som počúval prvú knihu, ktorú nenarozprával Marian Geišberg - Nevieš dňa, nevieš hodiny. Pri druhej - Venuša zo zátoky som zistil že Martin Mňahončák je porovnateľne dobrý, zachoval atmosféru kníh Dominika Dána a vložil do toho aj kus svojho umenia.

Hodnocení audioknihy Muž jménem Ove

18.03.2019 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Básnik

19.02.2016 Ověřený nákup