Recenze uživatele Martin

Hodnocení audioknihy Půl krále

24.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Tajemný rytíř

24.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Poslední království

24.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Královská hraničářka

24.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Mýty

24.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Anjel v podsvetí

24.02.2021 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Virgin - hledání sebe sama

16.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Ztracené příběhy

22.01.2021 Ověřený nákup

Znova prekvapenie

Do tohto pokračovania som išiel s obavami, ktoré hneď po prvej kapitole sa ukázali ako zbytočné. Autor zvolil tento krát formu krátkych poviedok, ktoré vypovedajú o medzerách medzi jednotlivými príbehmi. Poviedky sú zaujímavé a veľmi pekne pasujú do hlavnej linky celej série. Nakoľko viem, že je už 15 kníh, neviem sa dočkať kedy bude načítaná ďalšia. Túto sériu vrelo odporúčam.

Hrdinská Alternativní historie Jeden vypravěč Humor

Recenze audioknihy Císař Nihon-Džinu

22.01.2021 Ověřený nákup

nevyhnutná jazda na ďalšiu časť

Už desiate pokračovanie úspešnej série Hraničiarov učeň od Johna Flanagana. Túto sériu zbožňujem, ale napriek tomu táto knižka bola pre mňa troška slabšia, príbeh jednoduchší a aj miesto deja mne osobne nesadol. Ale musím aj tak povedať, že treba si ju vypočuť a ísť na jedenástu časť, ktorá stojí za to :)

Hrdinská Alternativní historie Humor

Recenze audioknihy Tak to dělá Virgin

22.01.2021 Ověřený nákup

Jedno skvelé podnikateľské dobrodružstvo

Veľmi príjemné počúvanie, plné vtipných poznámok, názorov, rád, inšpirácie a skvelej motivácie od človeka, ktorý dokázal svojim prístupom vybudovať impérium s názvom Virgin. Dozviete sa ako Richard vníma podnikanie, svoje firmy a v podstate aj svet. Kniha je nabitá podnikateľským dobrodružstvom. Audioknihu môžem len odporučiť.

Hodnocení audioknihy Prodejem k vítězství

11.01.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Volání vlka

11.01.2021 Ověřený nákup

Neočakávané pokračovanie skvelej série

Ani v tomto diele autor Velinovi nedoprial pokoja, čo je pre nás znamená iba ďalšie skvelé dobrodružstvo. Vélin sa vydáva kvôli nečakanému stretnutiu až ďaleký západ do ríše Kupeckého kráľa. Audiokniha sa veľmi dobre počúva, každá kapitola je pútavá a len ťažko človek od nej odchádza. Záver je strhujúci a menej prekvapivé, že končí v tom najlepšom. Už teraz sa nesmierne teším na ďalšiu časť.

Hrdinská Alternativní historie

Recenze audioknihy Pod znakem orla

25.09.2020 Ověřený nákup

Rímska ríša vás prevalcuje

Príbeh je perfektne prepracovaný čo sa týka historických detailov, humoru a opisom bojových scén. Hlavný hrdinovia centurion Macro a jeho optio Cato sú vsadený do mojej obľúbenej historickej doby. Musia bojovať nie len v nadchádzajúcich vojenských akciách ale aj plniť zvláštne úlohy, vďaka ktorým preniknú do tajov sprisahania proti.... , to sa už musíte dozvedieť sami. Ja som sa nemohol od tejto audioknihy odrhnúť.

Recenze audioknihy Artemis Fowl

25.09.2020 Ověřený nákup

Colfer odviedol skvelú prácu...

Naozaj zaujímavý príbeh, ktorý som vypočul skoro bez prestávky. Príbeh je dobrodružný, zábavný a hlavne originálny. Niečo podobné som ešte nečítal a ani nepočul, škriatkovia ako mytologické bytosti používajú také pokročilé technológie??? Super, odporúčam a snáď sa dočkáme aj ďalších častí ...

Věk 9 - 11 let Věk 12 + Chlapec hrdina Hrdinská Humor

Recenze audioknihy Diabol v zrkadle

25.09.2020 Ověřený nákup

Červenák stále nestratil na čare

Príbeh knihy je zasa prešpekulovaný a dobrý ako sa u Červenáka očakáva. Počúva sa vynikajúco a ani sa nenazdáte a ste na konci. Postavy, ktoré sa vám na začiatku knihy predstavia, sú skvelo opísané a každého si jednoducho zapamätáte. právna dávka napätia, výborné dialógy, nečakané rozuzlenie a hlavne, čo je pre mňa asi najdôležitejšie, zakomponované do skutočných historických udalostí.

Historická Vyšetřuje muž Vyšetřuje parta detektivů Humor

Recenze audioknihy Ohnivé znamenie

25.09.2020 Ověřený nákup

Skvelé pokračovanie Steina a Barbariča

Detektívka zasadená do historického obdobia, s netradičnými vyšetrovacími metódami, neočakávanými zvraty a v neposlednom rade humor. Počúva sa to vynikajúco a už sa teším na ďalšiu časť Ďiabol v zrkadle.

Klasická Historická Vyšetřuje muž Vyšetřuje parta detektivů Nečekaný zvrat Humor