Recenze uživatele Jakub

Audiomol Písař - 1 z nejčastěji píšících recenzentů

Recenze audioknihy Pán čarodějů

28.01.2021

Zaujímavá nová česká autorka

Knižka je zaujímavo napísana, je tu spojenie modernej doby a fantasy, ktoré sa navzájom dopľňa, trošku mi vadí rýchla inpretácia textu hlavnej hrdinky. Je to niečo nové, akčné dobre sa počúva.

Recenze audioknihy Věž vlaštovky

28.01.2021 Ověřený nákup

Zase vynikajúci Sapkowski

Sapkowski je pán spisovateľ, jeho knižky sú plné napätia akcie romantiky dobre sa čítajú a ešte lepšie sa počúvajú keď ich interprét zaujímavo v rámci deje načíta. Audiokniha sa výborne počúva a hudba ju výborne dopĺňa.

Recenze audioknihy Paní jezera

26.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúce zakončenie

Výborné zakončenie sagy o Zaklínačovi. Dej je prekvapujúci ale logický, plný prekvapení. Interpret dej prezentuje výkonom hodným tohto diela. Odporúčam knihu kúpiť a počúvať.

Recenze audioknihy Křest ohněm

26.01.2021 Ověřený nákup

Skvelý Sapkowski

Výborné pokračovanie ságy o Zaklínačovy. Zaujímavo náhrané, výkon interpreta vynikajúci v súlade s dejom, sprievodná hudba evokujúca dej a odporúčam si ju kúpiť a počúvať

Recenze audioknihy Amber 5 - Dvory Chaosu

25.01.2021 Ověřený nákup

Roger Zelazny nesklamal

Ďalšia z vynikajúcich pokračovaní série Amber. Interprét narozprával audioknihu vo vynikajúcom prevedení keďže kniha má zaujímavý dej a na podaní interpreta záleží ako zaujme poslucháčov. Dej knihy je v duchu predošlých dielov a je plný prekvapení. Sprievodná hudba mi tiež veľmi vyhovovala. Odporúčam toto dielo si kúpiť a počúvať.

Recenze audioknihy Amber 4 - Paže Oberonova

21.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúca

Audiokniha je výborne spracovaná ako po stránke hudobnej tak po stránke intrepetačnej,výkon interpréta nemá chybu. Dej je zaujímavý, napínavý a nesklamal.Je to audiokniha ktorú odporúčam kúpiť a zaradiť do knižnice audoikníh.

Recenze audioknihy Oheň probuzení

20.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúca audiokniha

Audiokniha plná napätia, výborne načítaná plná očakávania z každej nasledujúcej kapitoly. Celkový dojem je veľký zážitok z počúvania audioknihy. Odporúčam si ju kúpiť a počúvať.

Recenze audioknihy Koralina

20.01.2021 Ověřený nákup

Výborná

Audio kniha je výborne spracovaná. Dej je plný napätia a dobre sa počúva. Audiokniha plná napätia a fantázie. Je to zážitok počúvať. Odporúčam kúpiť si audioknihu "Koralina"

Recenze audioknihy Anansiho chlapci

20.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúca

Audiokniha je zaujímavo nahratá,hudba evokuje dianie v následujúcom deji.Práca interpreta s hlasom predstavujúcim rôzne postavy je výborná. Audioknihu odporúčam si kúpiť a vypočuť.

Recenze audioknihy Volání vlka

11.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúca

Ďaľšie vynikajúce pokračovanie série Tieň Krkavca. Ryan Anthony pokračuje v tempe , napätí, psychológie postáv. Výborne narozprávané . Odporúčam túto audio nahrávku si kúpiť a vypočuť.

Recenze audioknihy Hunger Games (komplet)

10.01.2021 Ověřený nákup

Výborná

Séria ktorú som čítal a teraz aj počúval. Je to knižka plná akčného napätia, dej je veľmi dobre vymyslený a spracovaný. To ak ako sa čítala kniha s očakávaním, tak sa aj počúvala. Interpretka veľmi dobre nahovorila obsah knihy s odporúčam si ju kúpiť a počúvať.

Recenze audioknihy Atuánské hrobky

09.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúce

Ďaľšie výborné pokračovanie. Autorka splnila očakávania na druhý diel. Príbeh je vynikajúco napísaný, má dej, spád a audio kniha je rovnocenný partner.

Recenze audioknihy Amber 3 - Znamení jednorožce

09.01.2021 Ověřený nákup

Vynikajúca

Ďalšie výborné pokračovanie. Je zážitok ju počúvať. Tak ako predošlý diel, aj táto kniha je napísaná pánom spisovateľom, má vynikajúci dej, námet a audio kniha je jej rovnocenná. Teším sa na pokračovanie.

Recenze audioknihy Amber 2 - Pušky Avalonu

09.01.2021 Ověřený nákup

Výborná

Kniha je veľmi dobre nahovorená a počúva sa s pôžitkom.Dej knihy má dobrý spád, autor je "pán spisovateľ". Knihu som už čítal a audio knihu je jej rovnocenný partner.

Hodnocení audioknihy Čas opovržení

19.06.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Američtí bohové

30.01.2020 Ověřený nákup

Vynikajúci Neil Gaiman

Čítal som niekoľko knižiek od Neila Gaimana. Oukej to som už tiež počul ale som ešte nečítal tak som sa tešil na audionahrávku. Veľmi dobre sa počúvala a interprét ju tak zaujímavo načítal že som netrpezlivo počúval hlboko do noci. Deň knihy od Neila Gaimana je kombinovaný fantastikou, trochu hororom a je hlboko ľudský.

Recenze audioknihy Nikdykde

23.01.2020 Ověřený nákup

Najlepšia audiokniha ako som počul

Bol som nadšený z výkon interpreta, nepoznal som ho a nevedel som čo mám od neho očakávať, príjemne

sa mi počúval a jeho hlas jeho hlas sa hodil k deju knihy. Hudba sa tiež hodila a nerozptylovala ma, výborný hudobný doplnok, autor je známy tým že píše výborne knihy a splnil moje očakávania.

Výborná audiokniha, vrelo doporučujem

Recenze audioknihy Čaroděj Zeměmoří

13.01.2020 Ověřený nákup

Ďalšia Výborná audiokniha

Ďalšia výborná audiokniha, túto knihu som čítal už veľmi dávno a máme ju doma v knižnici. Bol som zvedavý aké bude jej spracovanie. Nesklamalo má. Interpretácia sa mi veľmi páčila , príjemne sa mi počúvala, hudba bola veľmi príjemná a dej knihy veľmi pútavý. Odporúčam počúvanie tejto audioknihy.

Recenze audioknihy Královna ohně

31.12.2019 Ověřený nákup

Vynikajúci Anthony Ryan

Posledná kniha zo série "Tiene krkavca". Túto knihu som už predtým čítal. Hlas interpreta sa mi veľmi nehodil, rozptyloval ma. Hudbu si tiež viem predstaviť inú, zrozumiteľnejšie evokujúcu dej knihy. Oceňujem snahu interpreta. Autor nesklamal ani v tomto pokračovaní, je výborne napísaná a odporúčam počúvanie tejto audioknihy.