Recenze uživatele Lena

Recenze audioknihy Metóda Wima Hofa

13.02.2021 Ověřený nákup

Želám vám zdravie, šťastie a lásku..

... pretože toto všetko je obsiahnuté vo Wimovej technike. To ,čo si prajeme na každé narodeniny. Dala by som aj viacej hviezdičiek, ale nejde..

Vždy som vedela, že kľúč k našemu zdraviu máme v našej mysli. No že dych je AŽ TAK veľmi dôležitý, ma prekvapilo. Wim popisuje nielen svoj život, ale aj techniku dýchania, to čo sa dá dosiahnuť - čo každý môže dosiahnuť- pri praktikovaní jeho metódy. Aký revolučný vplyv má chlad na naše telo, si treba vyskúšať sám na sebe. Pretože prekročením komfortnej zóny sa začína život. Veľmi so mnou rezonovalo jeho duševné nastavenie. Objavenie samého seba v tichu chladu.

Myslím , že toto je skutočne revolučná knižka v oblasti zdravia a liečenia. Pri aplikovaní tejto metódy nájdeme šťastie, zdravie, pokoj mysle a nakoniec najvyššiu energiu-Lásku.

Kniha je praktická.

Interpret mi vyhovoval.

Odporúčam všetkými desiatimi a ešte desiatimi.

Produktivita Meditace & mindfulness Myšlení Praktická Spokojenost v životě Děti & Výchova Esoterické

Recenze audioknihy Vytváření hojnosti

13.02.2021 Ověřený nákup

Nič nového

Čakala som niečo viac podľa popisu. Namiesto toho kniha mi prišla ako akýmsi výkladovým slovníkom, kde autor popisuje čo je aké. Sú to prázdne reči nevedúce nikam. V tom zmysle: Boh je nekonečný. A preto je večný. Sme súčasťou bohatstva. Kvantové pole je nezničiteľné a neviditeľné.

Hlavne som sa tešila ,čo sa môžem od takého človeka ako Deepak Chopra naučiť. Nedozvedela som sa nič nového.

Napriek obsahu musím vyzdvihnúť interpreta Aleša Zbořila, ktorý to veľmi príjemne narozprával.

Hodnocení audioknihy Zbraně vlivu

05.02.2021 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Trvalý záznam

05.02.2021 Ověřený nákup

Klobúk dole

To ako sa Snowden postavil za boj informovanosť, jeho odvaha, je dych vyrážajúce. Je to muž , ktorý má gule!! Kiež by takých bolo viac.. Určite odporúčam všetkými desiatimi, pre tých ktorí nestratili vieru v spravodlivosť a dobrých ľudí. Interpret - veľmi dobre.

Recenze audioknihy Atomové návyky

29.12.2020 Ověřený nákup

Idem do toho!

Priznám sa, že na začiatku som si pomyslela: Čo už také môže niekto napísať o tom ako si vytvárať zvyky !? Verte tomu, že je to veľmi kvalitne spracovaná knižka. Sú v nej rôzne fintičky, vďaka ktorým je vybudovanie a dodržiavanie zvyku oveľa jednoduchšie. A že s tým mám aj ja problém, to je fakt! Teraz už viem stratégie na vlastnú nevytrvalosť. Naučiť sa budovať zvuky je veľmi dôležité pre úspech a dosahovanie cieľov v živote a aj pre vlastný pocit sebahodnota a spokojnosti.

Takže hor sa do počúvania!!

Interpret vyhovujúci.

Time management Finance Vztahy Myšlení Praktická Spokojenost v životě

Recenze audioknihy Jak zdvojnásobit příjem

29.12.2020 Ověřený nákup

Nakopla ma

Knižka na nakopla, aby som sa začala viacej zaoberať svojimi financiami a investovaním do seba. Určite si ju za čas vypočujem ešte raz, lebo nieje na škodu si zvedomiť ako zaobchádzam s peniazmi.

Vybrala som si ju za kredit. Cenovo mi príde nadhodnotená.

Interpret sa počúval príjemne.

Finance Management Dosahování cílů Praktická

Recenze audioknihy Nedostatečný pocit vlastní hodnoty

29.12.2020 Ověřený nákup

Veľmi dobrá investícia do knihy

Veľmi odborne napísaná knižka. Človek si uvedomí hlbšie súvislosti konaní, prečo,kto ako robí a ako s tým ďalej pracovať. To aké má následky rozmaznanosť (čo sa dozviete v knižke),ma prekvapilo. Sama som sa našla v určitých programoch a myslím, že 99,9% poslucháčov si tam nájde to svoje.. Myslím, že by bolo hodno si kúpiť aj fyzickú knižku na listovanie. Robila som si veľa poznámok. Je to dobre pochopiteľná knižka aj pre tých, ktorí nemajú s psychológiou skúsenosti,imho. Interpret sa dobre počúval.

Recenze audioknihy Nikdy nedělej kompromis

07.12.2020 Ověřený nákup

Výživné informácie

Veľmi zábavné bolo, ako som si už popri počúvaní knihy skúšala jednotlivé techniky na aktuálnych situáciách v živote. Sú veľmi jednoducho aplikovateľné, prirodzené a šokojúco efektívne! Keď chcete zakopať vojnovú sekeru, utlmiť konflikt a začať normálne-racionalne riešiť konflikty, či posilniť dôveru medzi partnermi, tak vrele odporúčam.

Ďalej je tam sekcia pre vyjednanie si lepšej ceny, to ma až tak nezaujalo. A vyjednavacie príbehy tiež mohli byť kratšie.

Veľa mi dala táto kniha, idem si ešte raz popočúvať svoje záložky.

Finance Vztahy Myšlení Praktická Spokojenost v životě

Recenze audioknihy Odemykání dětského potenciálu

06.12.2020 Ověřený nákup

Kvalitné spracovanie

Hodnotné bolo počúvanie tejto knižky. Dozvedela som sa množstvo vedecky aj skúsenosťami podložených zaujímavých informácií. Určite veľmi odporúčam pre všetkých rodičov, nielen malých detí.

Vztahy Praktická Děti & Výchova