Recenze uživatele Noguri

Recenze audioknihy Klbko zmijí

07.12.2020 Ověřený nákup

Skvelá audiokniha so skvelým načítavateľom

Dominik Dán ma opäť nesklamal. Napísal úžasnú knihu, ako vždy. Mám už skúsenosti z jeho knihami z prostredia oddelenia vrážd.

Veľmi ma ale prekvapila interpretácia v podaní Martina Mňahončáka. Doteraz som jeho hlas počul napríklad v rôznych TV filmoch, či seriáloch. Pozor, iba počul. Som totiž nevidiaci a preto rád počúvam audioknihy.

Jeho príjemný (občas aj drsný) hlas ma tak uchvátil, že som sa od tejto knihy nevedel odtrhnúť. Myslím si, že hodnotenie za túto interpretáciu je oveľa väčšie, než je tu.

Pán Mňahončák, odviedli ste skvelú prácu a prajem vám veľa úspechov.

Marco O

Recenze audioknihy Kia Ora E Hoa

30.08.2020 Ověřený nákup

Viac, než putovanie po Novom Zélande

Úžasná kniha, úžasná interpretácia, to je celkom nič, ako by som popísal túto audio knihu.

Autor poukazuje v svojom príbehu na niečo, čo by som mohol opísať asi, ako prechod od materialistického k duchovnému. Či to boli Maoriovia, alebo potomkovia kolonizátorov a prisťahovalcov, skutočne som sa ani raz od tejto audio knihy neodtrhol a celú som ju prečítal za niekoľko hodín.

Recenze audioknihy Moudrost lesa

30.08.2020 Ověřený nákup

Nie len o múdrosti lesa, ale aj čosi navyše

Táto kniha prezrádza aj to, ako sa autor dostal k lesníctvu, ako to v rôznych lesoch (najmä na území Nemecka) funguje a tiež o budúcnosti lesov. Nejde však len o budúcnosť lesov Nemecka, ale budúcnosť lesov všeobecne. Autor tam používa príklady aj z iných krajín.

Recenze audioknihy Sviňa

10.08.2020 Ověřený nákup

Skvelá kniha so skvelou interpretáciou

Keď som si túto knihu vypočul, mnohé z toho, čo tam bolo napísané bolo určite pravdou. To nemohlo byť vymyslené. Napriek tomu je tu niekoľko udalostí, ktoré je vymyslených. Čo sa týka interpretácie, chválim p. Kočiša. Myslím si, že jeho interpretácia tejto knihy je skutočne vynikajúca.

Podle skutečných událostí

Recenze audioknihy Slepičí polévka pro duši

25.04.2020 Ověřený nákup

Kniha v novej úprave

Toto je výborná audio kniha. Počul som ju síce v inom podaní tiež, ako Audio knihu. Táto verzia Audio knihy je oveľa lepšie spracovaná než to, čo som počul pred tým.

Recenze audioknihy Faktomluva

12.03.2020 Ověřený nákup

Kniha, od ktorej je ťažko sa odtrhnúť

Ako náhle som si pustil túto knihu potom, čo som si ju zakúpil na mňa prvým dojmom zapôsobila, ako niečo, čomu nebudem rozumieť. Po nejakom čase som zmenil svoj názor. Autor má v mnohých veciach pravdu a vlastne potvrdzuje to, že v médiách nemusí byť pravda, iba to, čo nadchne ľudí.

Recenze audioknihy Španielčina do ucha

26.01.2020 Ověřený nákup

Kvalitné vysvetlenie španielskej gramatiky

Táto učebnica je skvelým vysvetlením základov španielskej gramatiky. Doporučujem ju každému, kto začína so Španielčinou bez akéhokoľvek kurzu. Môžete pochopiť aj tvorbu viet v Španielčine pomocou tejto učebnice.

Recenze audioknihy Indigový svět

24.01.2019 Ověřený nákup

Výborný sprievodca kvantovým rozmýšľaním

Zdravím vás.

V tejto knihe sú zodpovedané moje otázky, prečo sa mi niektoré sny vyplnili, keď som na ne myslel. Je to dobrý sprievodca kvantovým rozmýšľaním, ak vôbec pre toto nejaké slovo existuje. Okrem toho sa tu neriešia tieto otázky z nejakého duchovného pohľadu, ale cez kvantovú fyziku, ktorá ma veľmi zaujíma.

Recenze audioknihy Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe

27.12.2018

Šlabikár pre začínajúcich s duchovnom

Pavel Hirax Baričák píše o duchovnu svojským jazykom. Doslova vystihuje jazyk, ktorý bežne používame. Žiadna profesionálne napísaná kniha.

Čo sa týka interpretácie Mila Kráľa, mám rád jeho hlas a je stvorený pre túto knihu.

Recenze audioknihy Tajný život stromů

27.12.2018

Zaujímavý pohľad na život stromov

Autor zaujímavo píše o tom, ako stromy rastú. Ľuďom, ktorí sa chcú zaujímať o našu prírodu táto kniha im otvorí bránu k chápaniu života stromov. Čo sa týka zaradenia knihy, príroda predsa taktiež súvisí s duchovnom. Okrem toho sa ľudia nezaujímajú veľmi o prírodu a táto kniha je akýmsi kľúčom.

Okrem toho stromy, ako také si voľakedy uctievali ako Germáni, či Kelti, tak aj Slovania.