Recenze uživatele Matúš

Recenze audioknihy Jak se dostat z dluhové pasti

28.08.2020 Ověřený nákup

Základy pre každého kto má problém s financiami

Kniha je vhodná hlavne pre ľudí s neustálym problémom s peniazmi a nízkou finančnou gramotnosťou. Rovnako si viem predstaviť, že by si ju mal prečítať/vypočuť každý dospievajúci človek. Kniha je krátka, stručná a nenaťahuje zbytočne fakty na veľa strán.

Hodnocení audioknihy Změňte své návyky

25.08.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Kraď jako umělec

04.08.2020 Ověřený nákup

Absorboval som...

Keďže mám rád knihy osobného rozvoja, zriedka niektorú hodnotím negatívne. Rovnako aj túto beriem ako absorbovanú do mojej hlavy a aj z nej som si niečo vzal. Mal som trošku väčšie očakávania ale neľutujem. Vzhľadom na jej dĺžku to bola len rýchla jednohubka

Recenze audioknihy Kam se poděl můj sýr?

04.08.2020 Ověřený nákup

Treba si ju raz za čas vypočuť.

Áno, treba si ju vypočuť častejšie. Kniha vám dá malú facku na spamätanie sa :-)

Odporúčam ako povinné čítanie. Každý z nás občas potrebuje popremýšľať o svojom syre.

Recenze audioknihy Dosahování cílů

26.01.2020 Ověřený nákup

Krátke zopakovanie poznaného

Kniha vás ničím novým neprekvapí, pokiaľ ste čitateľmi kníh o osobnom rozvoji. Inak je to v podstate zhrnutie základných faktov o osobnych planoch a podobne. Kľudne si ju vypočujte ako preopakovanie témy a znovunakopnutie ;-)

Recenze audioknihy Jeď dál

11.01.2020 Ověřený nákup

Pre umelcov

Vypočuté, no kniha celkovo pre mňa málo prínosná. Je vhodná hlavne pre umelcov na volnej nohe. Ako človek zaujímajúci sa o osobný rozvoj som v nej ale samozrejme našiel niečo aj pre seba

Recenze audioknihy Jak si správně přát

30.11.2019 Ověřený nákup

Pre mňa zaujímavý pohľad na priania

Kniha mi otvorila oči v pohľade na vlastné priania. Možno trošku viac ezoterický pohľad, ale určite zaujímavé počúvanie. Skúsim si dávať viac pozor na to čo a ako si budem priať..

Recenze audioknihy Nikdy nedělej kompromis

25.09.2019 Ověřený nákup

Dobrá kniha pre rozšírenie schopností

ako človek ktorý sa stále rád naučí niečo nové som túto knihu prešiel ako lúsknutím prstov. Určite je dobrá nie len pre manažérov, ale rovnako ako "všeobecný prehľad" pri všetkých formách vyjednávania vo vašom živote. Zaraďujem ju medzi tie, ktoré si ešte "musím niekedy znova vypočuť" :-)

Recenze audioknihy Jak se zbavit starostí a začít žít

05.05.2019 Ověřený nákup

Inšpiratívne počúvanie

Stále to isté dokola :-)

Čítam a počúvam veľa podobných kníh a aj napriek tomu, že vo všetkých je v podstate to isté, je to vždy trošku iné. Kniha sa dobre počúvala a celkom rýchlo som ju zhltol ;-)

Recenze audioknihy Emoční inteligence

09.04.2019 Ověřený nákup

Náročnejšie ako som čakal

Kniha dobrá, ale miestami som viackrát musel kvôli náročnosti obsahu pretáčať kapitoly naspäť. Určite si budem musieť knihu vypočuť ešte aspoň raz, nakoľko som z nej na prvý krát zachytil tak štvrtinu informácií. Miestami mi trošku vadila forma čítania. Pôsobilo to občas nudne a uspávajúco ako prednáška.

Hodnocení audioknihy Pozitivní leader

02.03.2019 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Zbraně vlivu

18.02.2019 Ověřený nákup

Dobrá škola

Táto kniha mi ako obchodníkovi poskytla pekné zrkadlo ako vecí "robíme" u nás, a tiež ma naučila aké nové finty použiť. TO všetko napriek tomu, že autor píše skôr na čo si dávať pozor a nie ako to robiť :-)

Recenze audioknihy Vychováváme děti a rosteme s nimi

01.02.2019 Ověřený nákup

Zaujímavý obsah, ale..

Kniha ma zaujala, obsahuje naozaj veľa zaujímavých postrehov a vysvetlení jednotlivých situácií. Problém u mňa boli iba zvukové vsúvky, intrá a ďalšie spevy, či skôr zavýjanie. Pôsobilo to na mňa až depresívne a musel som to vždy stišovať. Niekto to už tak prekombinoval, že som z toho chytal nervy. Kniha je kniha, zaujíma ma text knihy, a nie niekoľkominútové spevy a skuvíňania. Nezvyknem písať hodnotenia a recenzie, no toto ma tak vytáčalo, že som musel :-)

Hodnocení audioknihy Faktomluva

18.12.2018 Ověřený nákup