Recenze uživatele Jahuodka

Recenze audioknihy Jack Reacher: Nevracej se

11.02.2021 Ověřený nákup

Hrdina

Jack Reacher je dokonalý americký Jack of All Trades, malý, vlastne veľký MacGyver. Navyše má v hlave chronometer. Knižka ma veľmi neoslovila, asi som alergická na popis hrdinstva a statočnosti víťaznej americkej armády a hrdinov typu macgyver. Ako krimi ujde. Interpretácia bola z tých lepších.

Recenze audioknihy Konec stárnutí

21.01.2021 Ověřený nákup

Výborná

Prinútila ma zopakovať si učivo z genetiky :) Ale ani človek, ktorý nemá biologické vzdelanie sa nemusí báť, že by nepochopil. Poskytuje rady, čo robiť, aby naše telo - chrám duše - zotvalo v čo najlepšom stave čo najdlhšie. Mimochodom, pre záujemcov o mladnutie odporúčam ketodiétu. Simuluje stav hladovania a znižuje zaťaženie nášho organizmu cukrami :)

Recenze audioknihy Firma

11.01.2021 Ověřený nákup

Lepšia ako film

Výborný príbeh z právnického prostredia, už klasický. Napínavý do úplného konca a vynikajúca interpretácia kvalitu tejto audioknihy iba zvyšuje, určite odporúčam. Audiolibrix-chcelo by to viac Grishamov 😊

Recenze audioknihy Vyvolávač deště

07.01.2021 Ověřený nákup

Absolútne skvelé

Vynikajúca interpretácia Ondřeje Brouska, najlepšia, akú som doteraz pri počúvaní audiokníh zažila, dáva príbehu šťavu a dynamiku. Je to ako keby knihu čítalo viac ľudí, nie jeden, a vlastne ani nemáte pocit, že je to kniha, zdá sa vám, že pozeráte film, alebo počúvate rozhlasovú hru. Fascinujúce, dokonalé :) Téma je zaujímavá, a pri počúvaní mi napadlo, že právo by som možno ešte stihla vyštudovať aj ja...

Právnický Dobře vykreslené postavy

Recenze audioknihy Kráľovstvo

15.12.2020 Ověřený nákup

Trochu pomalší nástup...

...ale potom celkom dobrý rozbeh a v podstate počúvateľný príbeh o rodine, ľuďoch, živote v malom mestečku, kde každý ukrýva nejaké tajomstvo..pekné prekvapenia, keď človek už myslel, že vie, ako to vlastne je. Na mnohých miestach som absolútne chápala pocity hlavného hrdinu, vidím, že autor má zjavne prežité to, čo ja 🙂 Dobrý prednes.

Recenze audioknihy Hypnotizér

20.11.2020 Ověřený nákup

Neznesiteľné

Sklamanie. Ešte nikdy som sa nestretla s postavami, ktoré by mi boli nesympatické tak, ako na liekoch závislý a neustále spiaci Erik Maria Bark a jeho hysterická manželka Simona. Dej je úplne smiešny, postavy konajú nelogicky. Ich správanie je miestami vyslovene rozčuľujúce, naivné otravné. Neustále hádky medzi Erikom a hysterkou Simonou, Erikova ťažkopádnosť, prispatosť, nadopovanosť - symbolická aj reálna, keďže na každej druhej strane hlce nejaké tabletky. Zápletka je taká nereálna, až je smiešna. Zbytočné, nudné mätúce odbočky do tetovacích salónov...neschopná švédska politicky korektná polícia a ombudsmani...robí mi problém prepočúvať sa touto knihou do konca. Určite neodporúčam.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Recenze audioknihy Zrcadlový muž

09.11.2020 Ověřený nákup

Moment prekvapenia

Keplerove knihy mám aj v tlačenej podobe, ale v poslednom čase mám radšej formát audioknihy. Túto považujem za jeho najlepšiu. Zápletka je dokonalá, vyvrcholenie s prekvapením ako sa patrí. Popisy násilia môže niektorým spôsobiť miernu nevoľnosť. A interpretácia Pavla Rímskeho je skvelá. *****

Explicitní scény Nečekaný zvrat

Recenze audioknihy Šelma

02.11.2020 Ověřený nákup

Nudné, fádne, neznesiteľné

Kniha ma sklamala, zbytočne rozvláčne popisy vedeckej problematiky, dostalo ma to A-G-C-T-C-A-G-T-C.....atď., ktoré trvalo asi minútu a pol, ale vlastne VEČNOSŤ. Kniha je v prvej osobe, a pôsobí nedynamicky, ťarbavo. Zápletka by mohla byť ok, ale spracovanie je otrasné.

Hodnocení audioknihy Ještě není konec

16.10.2020

Recenze audioknihy Exorcista - Souboj s ďáblem

12.09.2020 Ověřený nákup

Mouckova je otrasna

Interpretacia zo strany Jitky Mouckovej je zla. Na jednej strane uplne bez zivota, chuti a zapachu, na druhej otravne uknucana, prehnane afektovana...cele zle. Mal to nacitat iba Klem.

Hodnocení audioknihy Dracula

12.09.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Hovor se smrtí

30.08.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Temná ozvena

29.08.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Les přízraků

19.07.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Krv prvorodených

03.07.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Ja som niekto iný

30.06.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Navždy zbohom

30.06.2020 Ověřený nákup