Recenze uživatele Kristína

Recenze audioknihy Merde! Rok v Paříži

05.12.2018 Ověřený nákup

Sex v meste Paríž britskými očami

Veľa som sa dozvedela o "liberté" v otázkach lásky a vzťahov v Paríži. A to som si myslela, že briti sú v týchto otázkach voľnomyšlienkári. Ale aj ostatné aspekty pracovného života v Paríži sú výstižné. Pracovná morálka, neustále štrajkovanie, vynikajúca kuchyňa a vkus. A psie "merdé" po uliciach. Naozaj parížania sú "iní". Len mi vadilo supermanovstvo hlavného hrdinu. Adonis s výnimočnými schopnosťami.

Recenze audioknihy Malevil

29.08.2018 Ověřený nákup

Skvelá interpretácia nadčasového príbehu

Aký pútavý opis života na francúzskom vidieku, aká životaschopnosť jeho obyvateľov v kritických situáciách, aká netradičná forma spolužitia mužov a žien a aká skvelá interpretácia románu skvelými českými hereckými elitami. Audioprezentácia sprístupnila nezáživné zdĺhavé pasáže pôvodnej predlohy. Oplatilo sa...

Hodnocení audioknihy Jak jsem se zbláznila

10.05.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Uzol

25.04.2018 Ověřený nákup

Pre mňa najlepší titul od Dominika Dána

Vypočula som si všetky nahovorené tituly od Dominika Dána a tento je podľa mňa najzaujímavejší, lebo zobrazuje postupy štátnej bezpečnosti a aj keď je detektív Richard Krauz je opisovaný ako šikovný chlapec, nie je v tejto knihe až taký superman. Napríklad najprv vôbec neveril terorizovaniu Dany Hauskrechtovej orgánmi štátnej bezpečnosti. Je tu aj reálny opis ich metód pri pôsobení na manželov Žemľových. Nepôsobí to nadnesene. Je tu aj opis práce pohraničnej stráže. A na záver akčný bonbónik s nepovoleným opustením republiky. A Marián Geišberg? Ako vždy perfektný ležérny prednes práce frajerských a večne napitých policajtov, pardón vyšších dôstojníkov Verejnej bezpečnosti.